Caleb Williams, No. 1 کارفرمایی چشم انداز در کلاس 2021, مرتکب به Oklahoma Sooners

رایان Aber این Oklahomanمنتشر شده 9:43 PM EDT Jul 4, 2020نورمن, Okla. — Oklahoma مربی لینکلن رایلی را توسعه دا

توسط NEWSAMINS در 15 تیر 1399

نورمن, Okla. — Oklahoma مربی لینکلن رایلی را توسعه داده است شهرت به عنوان بهترین در فوتبال کالج در حال توسعه quarterbacks.

که اتفاق می افتد زمانی که یک برنامه دو Heisman برندگان جایزه و بالا و چهار پس از اتمام میان quarterbacks در پنج سال طول.

که موفقیت در ادامه به پرداخت در استخدام دنباله و آن را در راه بزرگ شنبه هنگامی که Caleb Williams, شماره 1 کارفرمایی در 2021 کلاس و شماره 4 به طور کلی بازیکن در کلاس با توجه به 247Sports کامپوزیت رتبه بندی متعهد به Sooners.

ویلیامز ساخته شده خود را اعلام CBS Sports HQ.

"من فقط احساس مانند آن را به بهترین محل برای من به طور کلی" ویلیامز گفت: در جریان است. "من یک سال در اینجا, اما من آماده رفتن به دست آوردن اعتماد هم تیمی های من, کسب درآمد از نقطه شروع و امیدوارم آنها را به یک قهرمانی ملی."

ویلیامز گفت: موفقیت بیکر Mayfield, Kyler موری و Jalen لطمه می زند و کمک کرد تا او را متقاعد کند به ارتکاب به رایلی و Sooners.

راه رایلی بود قادر به استفاده از هر کارفرمایی نقاط قوت و ضعف با وجود wildly مختلف مجموعه مهارت های بازی بخش بزرگی ویلیامز گفت.

ویلیامز (6-پا-1 و 200 پوند) را انتخاب OU بیش از مریلند و LSU.

ویلیامز انداخت رو شاخ خود را به عنوان به پایان رسید خود را اعلام.

دو تهدید کارفرمایی است که از واشنگتن دی سی که با حضور Gonzaga.

ویلیامز دومین برتر 2021 کارفرمایی متعهد به Sooners. براک Vandagriff گرجستان محصول متعهد به Sooners در ماه ژوئن گذشته اما decommitted در سال جدید است. Vandagriff شد شماره 1 بازیکن در سال 2021 کلاس در زمان خود تعهد و متعهد به گرجستان چند هفته پس از decommitment از OU.

در حالی که Vandagriff شد بیشتر از یک نرم افزار سبک کارفرمایی ویلیامز دو تهدید با سرعت و گریزپا را به نمایشنامه اتفاق می افتد با پاهای خود را در علاوه بر این به طور دقیق و قدرتمند تحویل هر دو در جیب و در اجرا.

بیشتر: Oklahoma State football مربی مایک Gundy قرارداد کاهش 1 میلیون دلار, یک سال پس از تحقیقات داخلی

نظر: عدم اطمینان از شروع فوتبال کالج در زمان رشد می کند به عنوان NCAA دست کردن سوالات سخت

ویلیامز Sooners' 11th تعهد در کلاس و سومین بازیکن در رقبای بالای 100.

اگر ویلیامز علائم با Sooners باقی می ماند و برتر کارفرمایی در کلاس OU را امضا کرده اند بالا کارفرمایی در این کلاس در دو از سه سال گذشته است.

اسپنسر چیزی که تغ تغ شد برتر کارفرمایی در سال 2019 کلاس. چیزی که تغ تغ, در حال حاضر یک اشتباه دانشجوی سال اول است که به طور گسترده ای انتظار می رود به Sooners' استارت این فصل است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب