Bryson DeChambeau در حال شکستن گلف

PGA Tour به معنای واقعی کلمه نمی تواند نگه دارید تا با Bryson DeChambeau. در طول سه شات پیروزی در موشک وام مسک

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

PGA Tour به معنای واقعی کلمه نمی تواند نگه دارید تا با Bryson DeChambeau.

در طول سه شات پیروزی در موشک وام مسکن کلاسیک, 26 ساله خود را رتبه مرده گذشته در نزدیکی به سوراخ با وجود پیشرو در این زمینه در فاصله رانندگی و سکته مغزی متعدد-به دست آورد. DeChambeau را درایوهای شد تا زمانی که آنها در حال شمارش به عنوان روش عکس.

ShotLink نظر همه عکس در عرض 30 متری سبز یک رویکرد شات. به عنوان یک نتیجه چند از DeChambeau پررونق درایوهای شمارش به عنوان روش توسط ShotLink پس از آنها فرود آمد و تنها چند باشگاه با طول دور از سبز و حملات خود را نزدیکی به سوراخ آمار.

DeChambeau به طور متوسط 350.6 متری در توپ را روی گوه شات در دو سوراخ PGA Tour استفاده می شود به طور رسمی اندازه گیری فاصله رانندگی. که علامت شکسته ShotLink رکورد مورد استفاده قرار گرفته است از سال 2003. تایگر وودز برگزار شد رکورد قبلی از 341.5 که او انجام شده در سال 2005 بریتانیا باز است.

این فله-تا DeChambeau — او به دست اورد 20 پوند در طول PGA سه ماه قرنطینه شده صحبت از گلف پس از ورزش بازگشت. او به پایان رسید در بالا 10 در هر چهار رویدادهای دربسته در محیط با پیروزی خود را در دیترویت و افزود کمی از جنجال پس از اختلافات با یک تصویربردار در روز شنبه.

DeChambeau اقدام به رانندگی برخی از پارس-4s از جمله 399-حیاط 13th. روز یکشنبه او منتظر برای این گروه در مقابل او به روشن سبز قبل از ضربه خود را درایو.

"من نمی توانستم باور من تا به حال به انجام است که امروز در 13. من واقعا می تواند بدست وجود دارد, من فقط آن را کشیده و متاسفانه" DeChambeau به خبرنگاران گفت: پس از پیروزی خود را. "من که نمی اغلب. امیدوارم که من می تواند داشته باشد که رفتن خیلی بیشتر پایین جاده. که می تواند بسیاری از سرگرم کننده است."

DeChambeau به پایان رسید در بالا-10 شش بار در یک ردیف اما خود را بهبود رانندگی بازی به او پیشنهاد فرمول برنده آخر هفته گذشته.

"او تغییر روش بازی است که به طور کامل" کوین Kisner CBS گفت: پس از موشک وام مسکن کلاسیک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن