تقریبا مانند یک بیماری همه گیر اجتماعی': به عنوان متحده مکث reopenings کارشناسان هشدار می دهند از سردرگمی بیشتر و انزوا و اضطراب

لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 6, 2020به عنوان coronavirus موارد

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در بسیاری از کشورها روند کاهش محدودیت سپس کوبیدن آنها را در جای خود می تواند امریکا جدید پر سر و صدا واقعیت – که تهدید و روان بسیاری از کارشناسان می گویند.

حداقل 21 متحده متوقف شد برنامه های خود را برای بازگشایی اقتصاد خود را تنها چند هفته پس از رونمایی آن اقدامات به عنوان کشور شروع به ظهور از سخت قرنطینه اقدامات و اقامت در خانه سفارشات. این متوقف می شود و شروع می شود می تواند باعث احساس سرخوردگی و خستگی و ترک مردم احساس ضعف.

"این است که بسیار گیج کننده برای بسیاری از مردم و حق به طوری که" دکتر Ogbonnaya Omenka استادیار بهداشت عمومی در پنسیلوانیا دانشگاه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

"در ابتدا, مخلوط, پیام های تعریف شده چگونه متحده و حوزه های قضایی مختلف بودند در پاسخ به این مشکل است. با مداخله بهداشت عمومی, آسمان, پیام, حتی اگر آن اشتباه است بهتر است از پیام های مخلوط. چرا که اگر این پیام روشن است, شما در حال خروج از آن هنوز هم تا به این افراد تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به تسلیم به آن است یا نه" او گفت:.

"اما هنگامی که آن را مخلوط سردرگمی است: 'آنچه که باید دنبال من؟' ما در حال برداشت میوه از کسانی که پیام های مخلوط. یک چیز در آن بود فریب عمومی به یک حس ساده مشکل است."

تست سطح هنوز هم پایین: در 550,000 coronavirus آزمون روزانه در ایالات متحده آمریکا, تست هنوز بسیار پایین تر از سطح امن برای بازگشایی

متضاد پیام: کاخ سفید شده است و معلوم نیست در پوشیدن ماسک و جدید کروناویروس موارد

تصور غلط رایج این بود که ماه از مستند, از بین بردن تهدید ویروس Omenka گفت: حتی اگر کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر کشور تاکید کرد که کامل شستن دست ها استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله هنوز هم اجباری حتی پس از این محدودیتها کاسته.

ققنوس شهردار کیت Gallego گفت: در ABC "این هفته" که آریزونا "باز راه خیلی زود" و هنگامی که کاباره ها در دولت افتتاح شد درهای خود را و آن را "ارسال سیگنال است که ما تا به حال, دوباره, شکست COVID و بدیهی است که چنین نیست."

نه تنها ویروس صعودی آن است که آلوده کردن بیشتر مردم در ایالات متحده از همیشه قبل از. در آغاز ماه ژوئن وجود دارد 16,040 تایید موارد جدیدی از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در ژوئیه 1, این تعداد دارای عقاید 52,609 یک رکورد برای موارد جدید.

روز بعد این رقم افزایش یافت به 54,869. در جولای 3, رکورد دیگری 57,209.

در طول یک کمیته مجلس سنا جلسه سهشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت داد که ایالات متحده "رفتن در جهت اشتباه" است و او "نمی شود شگفت زده اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف."

این شوم اعداد تشدید شده اند قبل از نقاط ضعف موجود در این کشور نظام سلامت مانند نژادی سلامت, نابرابری و جوامع خاص بودن underinsured یا نداشتن بیمه است.

دکتر توماس فایل جونیور رئیس انجمن عفونی آمریکا برابر این مشکلات به اینکه "تقریبا مانند یک بیماری همه گیر اجتماعی" است که می تواند در بالا بردن بار و تنش قرار می گیرد بیشترین آسیب پذیر است.

"ضعیف ترین لینک در یک جامعه در حال رفتن به تحت تاثیر قرار کل جامعه" پرونده گفت. "ما باید مطمئن شوید که همه در جامعه به صورت فعال در خدمت به طوری که هر کس در جامعه محافظت شده است. آن را تقریبا مانند یک بیان از میهن پرستی. من فکر می کنم ما باید به فریم آن را دوست دارم."

شاید ناب ترین مثال از این در ایالات متحده شده است خانه های سالمندان که در آن عفونت کروناویروس را نابود جمعیت ساکنان بسیاری از آنها دستور داده شده است تا به باقی می ماند در اتاق خود را برای ماه ها در پایان بدون هیچ گونه تماس های اجتماعی.

"ایالات متحده است و نه سرمایه گذاری در بسیاری از حمایت اجتماعی است که مردم ترک احساس مانند آنها را به یک تور ایمنی" دکتر لیندا سرخ شده, رئیس پستچی دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه کلمبیا و استاد گروه اپيدميولوژی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "و بدون ایمنی خالص و بدون زیرساخت های اجتماعی از ارتباط و انسجام جوامع که ما از دست داده ایم مقدار زیادی از آن را تشدید حس اضطراب و ترس و انزوا است که مردم باید در این شرایط است. این باعث می شود آن همه خیلی بدتر است."

کارشناسان استدلال می کنند که فرصت وجود دارد برای کسانی که ممکن است احساس ضعف ببینید-اره از محدودیت ها و بی امان ماهیت این ویروس به احساس می کنید که آنها باید ابزار برای کنترل بیشتر بر سلامت جوامع خود. این نکته هر چند که این تلاش باید با تشکیل دسته جمعی.

"من فکر می کنم مردم باید احساس قدرت گفت:" دکتر سارا ثروت رئیس بخش ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. "من فکر می کنم مردم باید مسئولیت جامعه به عنوان یک شکل از جامعه و قدرت است که در مجموع ما باید توانایی برای اطمینان از ما در رسیدن به این اهداف: یک اقتصاد باز و سالم جامعه است. ما فقط باید به عنوان یک جامعه است."

ثروت گفت: این امر می تواند یک "اشتباه" به قاب بحث و گفتگو در بازگشایی به عنوان یک دوگانگی بین سالم ماندن و به مردم اجازه بازگشت به کار. یک "بسته اولیه از استراتژی های کاهش ریسک" می تواند جامعه را به "احساس, عملکرد, اگر نه معمولی و خیلی عادی" و نگه داشتن اقتصاد زمزمه, او گفت:.

کسانی که اقدامات شناخته شده هستند اما نه همیشه اجرا و یا مورد استفاده: استفاده از ماسک و شستن دست فاصله کاهش تراکم و تمرکز قوی بر تماس, ردیابی, تست و نظارت تست.

"من فقط نمی خواهید به نقل از به نقل از 'موج دوم اجتناب ناپذیر است' " ثروت گفت. "وجود دارد گرایش به سمت برخی روایت است که من احساس می کنم مفید به جامعه است. چون من فکر نمی کنم آن اجتناب ناپذیر است و من فکر می کنم که روایت تقریبا اجتماعی منتشر شدند."

سرخ شده گفت که رفتن به جلو ایالات متحده باید به "همه گیر اثبات" خود را با زیرساخت های قوی تر که با هدف حل مشکلات متعدد. ساختمان های جدید به عنوان مثال باید در طراحی در راه به هر دو کاهش انتقال بیماری های عفونی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و teleworking نیاز به یک اولویت است.

"اگر ما می توانید شروع به صحبت کردن در یک راه است که فشار بر رهبران ما به ارائه مسیر درست ما لازم نیست که به جهان مثال از اینکه چگونه به انجام این اشتباه های سرخ" گفت. "ما می تواند به نوبه خود در اطراف. اما ما فقط می توانید آن را به نوبه خود در اطراف به هم احترام به علم و دانش و در ادامه به یاد بگیرند. این می تواند یک فرصت برای آمریکا بهتر و قوی تر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب