Bryson DeChambeau مبارزه با آتش مورچه ها در آخرین قوانین دشمنی

بیست و علاوه پوند عضله نمی تواند کمک کند Bryson DeChambeau پیروزی خود را در نبرد با مورچه ها است. در طول دور ا

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

بیست و علاوه پوند عضله نمی تواند کمک کند Bryson DeChambeau پیروزی خود را در نبرد با مورچه ها است.

در طول دور اول WGC-فدرال اکسپرس سنت جود دعوتی در پنجشنبه DeChambeau شکایت به قوانین مقامات که قرمز آتش مورچه ها بودند در موضع خود در 7 سوراخ است و او سزاوار یک قطره.

"به نظر می رسد مانند یک سوراخ مورچه یا مورچه منطقه" DeChambeau گفت: با توپ خود را به دروغ گفتن در یک نقطه مخاطره آمیز در کاج کلش آف خشن.

PGA Tour داور کن Tackett اختلاف نظر داشتند.

"من نمی بینم هر آتش مورچه ها در حس که آن را به یک وضعیت خطرناک است." Tackett گفت: با توجه به CBS.

این بحث پس از آن رفت و به چگونه یک حیوان سوراخ باید به دفعات مشاهده شده به عنوان یک انسداد است.

"آن دخالت نمی کنیم با موضع خود را بدون در نظر گرفتن, به هر حال. آن را نه یک حیوان سوراخ" Tackett گفت: با توجه به GolfWeek.

DeChambeau, 26 چپ شات دوم خود را به خوبی کوتاه سبز در راه خود را به شیطان دو. این بخشی از یک در غیر این صورت چشمگیر دور باز 3-زیر که در سمت چپ او گره خورده است برای نهم در پایان دور اول.

"من همیشه به احترام مقامات و برو, باشه, بدون موضوع که" DeChambeau گفت: پس از دور. "آن را کمک نمی کند که من تا به حال واقعا بد دروغ هم من تا به حال دو شاخه تسلیم در بین توپ من. است آنچه در آن است."

DeChambeau شده است یکی از, اگر نه موثر ترین بازیکن در تور پس گلف بازگشت از coronavirus تعویق افتادن. اما تفرقه DeChambeau نیز مواجه CBS فیلمبرداری کردم و به یک جداگانه بحث با قوانین مقامات در مراسم یادبود دو هفته پیش هنگامی که روشن خارج از مرزهای حاکم به رهبری tp او ساخت 10 در یک سوراخ و از دست رفته را کاهش دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب