Broncos بازیکنان صحبت مارس در جورج فلوید اعتراض در دنور: 'ما مجبور به استفاده از قطب نمای اخلاقی'

آستین سفید در پوبلو Chieftanانتشار: 10:00 PM EDT Jun 6, 2020دنور — تظاهرات برای برابری نژادی و پلیس اصلاحات اد

توسط NEWSAMINS در 18 خرداد 1399

دنور — تظاهرات برای برابری نژادی و پلیس اصلاحات ادامه داد: روز شنبه در دنور این بار با پشتیبانی از بسیاری از Denver Broncos بازیکنان و مربیان و هزاران نفر دیگر با حضور در ساختمان کاپیتول.

بازیکنان مانند فون Miller, جاستین سیمونز و الکساندر جانسون نوبت در زمان صحبت کردن و استفاده از پلت فرم خود را برای ترویج معترضان' پیام زیر را جورج فلوید مرگ که کشته شد در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

"ما مجبور به استفاده از قطب نمای اخلاقی برای تصمیم گیری در آنچه حق است" میلر گفت: به معترضان در مرکز اجتماعات پارک. "این سال 2020 است. محمد علی Kareem Abdul-Jabbar, جیم براون و ما هنوز در حال مبارزه با این مبارزه است. آن را به ما به نگه داشتن آن رفتن."

پس از بازیکنان انجام شد صحبت تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر در منطقه جنوب 16 خیابان و بازار و در نهایت راه خود را به دنور مرکز هنرهای نمایشی.

وجود دارد این تجمع مشاهده 8 دقیقه, 46 ثانیه لحظه سکوت به رسمیت شناختن فلوید مرگ است. زمان نشان دهنده چه مدت سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین او زانو در Floyd گردن در حالی که او در بازداشت است.

اعتراض رهبران همچنین مطمئن شوید که به اذعان زنان در جمعیت و تشخیص مبارزه خود را در درون جنبش به خصوص پس از مرگ Breonna تیلور در مارس 13, زمانی که او به ضرب گلوله توسط لویی پلیس.

جانسون گفت: بسیاری از اعتقادات خود را از یک زن خاص در زندگی خود را که او در زمان به خیابان ها در کنار معترضان به عنوان مثال مجموعه, مهم ترین دختر در زندگی خود.

آهسته: Goodell بیانیه خوب بود اما نمی پت NFL در پشت و در عین حال

پخش صدای: آنها مطمئن خواهند شد که Goodell و NFL زندگی می کنند تا وعده

در خود واژه ها: ورزشکاران باز کردن در به همین دلیل آنها پیوست و در سراسر کشور تظاهرات

"یکی از بزرگترین دلایل آن را لمس قلب من خیلی دلیل است که من فقط به حال یک نوزاد دختر گفت:" Broncos linebacker. "من مادر من مطرح شده به عشق, همه, نوع, همه, هیچ نفرت در قلب ما است. او همیشه به من آموخت رنگ پوست من, معنای, من می خواهم به درمان می شود متفاوت و یا مسائل برای من اتفاق افتاده متفاوت است.

"من تا به حال یک برکت زندگی و من هنوز هم با داشتن یک برکت زندگی, اما من نمی خواهم من دختر بچه مجبور به نگرانی در مورد رنگ پوست خود را."

NFL عذرخواهی جمعه از طریق رسانه های اجتماعی و گفت: این اشتباه بود برای گوش دادن به بازیکنان که اعتراض نژادی و بی عدالتی و متعهد به کمک به مبارزه با علت حرکت رو به جلو.

دیدن بسیاری از سراسر کشور و هزاران نفر در دنور ایستادن برای جامعه سیاه چیزی است که الهام گرفته از بسیاری از Broncos بازیکنان برای حضور در روز شنبه اعتراض. این یک دید خوش آمدید برای سیمونز.

اما سیمونز گفت: مبارزه برای تغییر را متوقف نمی کند در راه رفتن را از طریق خیابان ها و برگزاری علائم. او مصمم است که آن را نیز خواسته بتن را تغییر دهید.

"به عنوان تشویق است آن را به عنوان هر چند امیدوارم با این حرکت ما تاثیر می گذارد تغییر مثبت به دلیل آن را به حال هرگز این نوع جو با خیلی حمایت" سیمونز گفت. "این حمایت به معنی هیچ اگر ما نمی توانیم تغییر خارج از آن."

Broncos سر مربی ویک Fangio همچنین با حضور در تظاهرات پس از نظر شنبه, جایی که او پیشنهاد کرد که NFL ندارد نژادپرستی مشکل است.

Fangio صادر عذرخواهی شنبه گفت که در حالی که او خود را نه با تجربه نژادپرستی در NFL او را درک بسیاری دیگر را از یک دیدگاه متفاوت است.

در حالی که بازیکنان ممکن است توافق با Fangio Johnson اذعان مربی خود را فرصتی برای رشد و ستایش Broncos مدیر عامل جو الیس برای تلاش برای تجمع این تیم هم در مکالمه.

"کسی که به خانواده من آموخته ام, شما در حال رفتن به جنگ در داخل خانواده خود را, اما زمانی که شما قادر به نشستن و صحبت کردن با یکدیگر و درک که در آن ما در حال آمدن از شما می تواند به رشد و ساخت از آن و این چیزی است که ما انجام دادیم" جانسون گفت. "جو الیس آورده ما هم به عنوان یک واحد و صحبت در مورد مسائل مربوط به رفتن در حال حاضر."

Broncos بازیکنان و معترضان اظهار داشت که گفتگو و آموزش و پرورش دو راه آنها بر این باورند تغییر واقعی اتفاق می افتد.

"من فکر می کنم مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که آموزش خود را. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من هنوز هم می تواند یاد بگیرند که من نیاز به یاد بگیرند که من یادگیری" سیمونز گفت. "من تماشا (Netflix) مستند '13' و این برای من شگفت انگیز است که 97 درصد از سیستم زندان های ما و چیزهایی که از طبیعت افرادی هستند که در زمان درخواست تخفیف و آنها ممکن است حتی مرتکب جرم شده است."

جانسون و سیمونز گفت: آنها برنامه ریزی برای ادامه استفاده از سیستم عامل خود را به ترویج عدالت نژادی و دو Broncos همچنین امیدوارم که روز شنبه تظاهرات برگ ماندنی است.

"من مردم از همه اقشار مختلف از زندگی کردن در اینجا راه رفتن هم فقط برای این واقعیت اساسی بشریت" جانسون گفت. "این دوست داشتنی برای دیدن همه از فرهنگ های مختلف ایستاده که برای دریافت حق و جلوگیری از بی عدالتی است که در این جهان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن