انگلیسی فروشنده رد ایالات متحده کلر شسته شده مرغ را به عنوان ردیف بیش از استانداردهای رفاه تعمیق

ردیف بین بریتانیا و ایالات متحده آمریکا بیش از مواد غذایی استاندارد راکد شده است که پس از برخی از انگلیس پیشرو فروشنده حاضر به فروش قایق از واردات مواد غذایی است.

بریتانیا پنجم بزرگترین بقال Aldi گفت: این امر هرگز فروش کلر شسته مرغ وارداتی از آمریکا بدون در نظر گرفتن نتیجه در حال انجام انگلیس-آمریکا و ایران.

آن می پیوندد لوکس فروشنده Waitrose و غرفه در حمایت هرگز به انبار محصولات که تضعیف و انگلستان زمان مواد غذایی و رفاه حیوانات استانداردهای.

کلر مرغ تبدیل شده است قابل توجه استخوان مشاجره در مذاکرات بین انگلستان و ایالات متحده به عنوان دو نگاه به مذاکره ایران پس از انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا است.

بخوانید:آمریکا و انگلیس در ایران آغاز شده و این هفته در اینجا به همین دلیل این زبان مشترک می تواند در راه

آمریکا می خواهد مانع از دسترسی آزاد خود را برای کشاورزان به بازارهای انگلستان در حالی که یک اتحادیه به نمایندگی 55,000 از انگلستان کشاورزان است تحت فشار قرار دادن دولت برای حفظ این کشور در حال حاضر با استانداردهای بالا.

کلر-شستن مرغ پذیرفته شده است در ایالات متحده, اما ممنوع شده است توسط اتحادیه اروپا در سال 1997 بیش از نگرانی در مورد اثربخشی آن و پیامدهای آن برای رفاه حیوانات. فروشنده نیز مخالف به گوشت گاو است که درمان شده با هورمون برای کمک به رشد است.

یک درخواست ملی کشاورزان اتحادیه اصرار دولت برای اطمینان از آینده معاملات تجاری اجازه نمی دهد “واردات مواد غذایی که غیر قانونی خواهد بود برای تولید در اینجا” از جمله کلر شسته و مرغ و امضا شده است توسط بیش از یک میلیون نفر است.

این NFU رئيس جمهور حرارت مورد گفت: “[مردم] آیا می خواهید برای دیدن کلر یا مرغ هورمونی-تغذیه گاو خود را در قفسه های سوپر مارکت.”

در ضمن جداگانه طومار امضا شده توسط بیش از 100 ، 000 مردم است و خواست انگلستان را از دیگر پیشرو فروشنده از جمله تسکو خارج شده متعلق به Asda و Sainsburys به دنبال در Waitrose و Aldi را قدم به قدم.

دفعات بازدید:این رسمی است: انگلیس نمی خواهد نیاز به یک فرمت از Brexit مذاکرات حتی در حالی که مذاکرات با اتحادیه اروپا ضربه gridlock

Aldi گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه آن را به حال نگذاشته فروش کلر مرغ یا هورمون درمان گوشت گاو در حالی که در ماه ژوئن Waitrose مدیر عامل جیمز بیلی گفت: آن وعده داده شده هرگز به فروش محصولات است که برآورده نمی کنند خود شرکت “استانداردهای بالا.”

انگلستان مصرف کننده و ناظر آن نیز استقبال فروشنده ارتکاب به بالا مواد غذایی و رفاه حیوانات استانداردهای تضمین این که کلر و مرغ هورمون تزریق گوشت گاو باقی می ماند خاموش انگلستان قفسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>