واشنگتن NFL حق رای دادن به رها کردن نام تیم ها و آرم پس از 87 سال

تام Chris Chavez ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:11 AM EDT Jul 13, 2020کمی بیش از هفت سال پیش Washington R

توسط NEWSAMINS در 23 تیر 1399

کمی بیش از هفت سال پیش Washington Redskins صاحب دانیل اسنایدر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی است که حق رای دادن را "هرگز" تغییر نام تیم خود را — یک نام مورد که بسیاری از آمریکایی های بومی در نظر گرفته نژادی لکه دار کردن.

"هرگز" اسنایدر گفت: در آن زمان. "شما می توانید با استفاده از کلاه."

در حال حاضر به نظر می رسد "هرگز" وارد کرده است.

در یاد ماندنی و مدتها در انتظار حرکت واشنگتن NFL حق رای روز دوشنبه اعلام کرد آن را به رها کردن آن پلاریزه نام تیم ها و آرم در پایان یک بررسی. حق رای دادن را بلافاصله اعلام یک نام جدید برای تیم خود و یا زمانی که آن را نهایی جدید خود را با نام تجاری.

"دن اسنایدر و مربی (Ron) ریورا در حال همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و روش طراحی که به منظور ارتقاء جایگاه ما افتخار سنت غنی حق رای دادن و الهام بخش حامیان ما طرفداران و جامعه برای 100 سال آینده" تیم در بیانیه ای گفت.

تصمیم به بازنشسته "ردسکینز" می آید در میان یک بررسی رسمی از نام آن تیم را اعلام جولای 3 در میان فشار از ذینفعان کلیدی از جمله فدرال اکسپرس یک حامی اصلی که دارای حقوق نامگذاری در این تیم ورزشگاه.

آن را نیز شرح دهه نهفته سرخوردگی از بسیاری از آمریکایی های بومی و فعالان که به انتقاد از این نام به صورت غیر حساس یا کاملا نژادپرستانه.

واشنگتن خواهد بود که برای اولین بار NFL حق رای دادن برای تغییر نام تیم خود را بدون حرکت به یک شهر جدید در همان سال پس از تنسی Oilers شد تنسی تیتان در سال 1998 کمتر از دو سال از حذف حق رای دادن به جابجایی از هوستون. و از آن خواهد شد برای اولین بار اصلی ورزش حرفه ای تیم را به چنین تغییر پس 2013, وقتی NBA شارلوت بابکتس شد اورلئانز.

یکی دیگر از تیم با یک بومی آمریکایی طلسم لیگ اصلی بیس بال است Cleveland Indians نیز اوایل این ماه اعلام کرد که آن را کشف تغییر نام تیم خود را. مدیر تری Francona است که در میان کسانی که باید حمایت برای تغییر است.

بنیاد: دن اسنایدر را یک بار تبلیغ بومی آمریکایی بنیاد رفته تیره

برای واشنگتن روز دوشنبه تغییر نشانه پایان یک 87-سال کشش تحت نام. حق رای دادن که در اصل مستقر در بوستون روشن به ردسکینز از بریوز در ژوئیه 1933. صاحب جورج پرستون مارشال نقل مکان کرد و این تیم به واشنگتن کمی کمتر از چهار سال بعد.

اسنایدر, 55, خریداری این تیم در سال 1999 و به مبارزه طلبیده تماس به تغییر نام پس از.

برای سال میلیاردر استدلال کرد که "ردسکینز" moniker شد معنی دار بخشی از تیم تاریخ است که قدمت آن به اوایل روز NFL و شامل سه سوپر باول عناوین. وی با اشاره به مطلوب نظر سنجی که او برابر به اثبات است که بسیاری از آمریکایی های بومی نمی پیدا کردن نام توهین آمیز است. علنا او کاهش یافته است تا آنجا که حتی سرگرم کردن ایده rebranding این تیم است.

"من فکر می کنم که ردسکینز طرفداران درک سنت بزرگ و آنچه در آن است همه چیز در مورد آنچه در آن به معنی" اسنایدر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در سال 2013.

در ضمن کر خواستار تغییر رشد کرده است به خصوص در سال های اخیر است.

وجود دارد را تمدید کرد — و در نهایت ناموفق — حقوقی فشار برای لغو این تیم علائم تجاری در دهه گذشته بر این اساس است که این نام توهین به بومیان آمریکایی است. چندین دبیرستان منتقل شد به کنار گذاشتن نام و پیدا کردن monikers خود را برای تیم های ورزشی. و چهره شناخته شده از جمله رئیس جمهوری باراک اوباما در سال 2015 را علنا خواست واشنگتن برای ایجاد یک تغییر.

سپس در ماه مه مرگ جورج فلوید آورده افزایش توجه به مسائل نژادی و بی عدالتی در سراسر جامعه آمریکا — از جمله در NFL.

به عنوان لیگ گام خود را به محکوم کردن نژادپرستی بسیاری از شروع به تعجب می کنم که: آنچه در مورد واشنگتن نام تیم?

با فشار مداوم به تورم اسنایدر و همکاران خود را شروع گفتگو با لیگ دفتر در مورد نام. فدرال اکسپرس — که دارای حقوق نامگذاری به واشنگتن ورزشگاه خانگی و شمارش آن مدیر عامل شرکت در میان تیم های اقلیت صاحبان منتشر شده بیانیه ای که در آن درخواست نام توان تغییر داد. دو تن دیگر از حامیان مالی بالا نایک و پپسی به زودی به دنبال.

کمتر از 24 ساعت پس از فدرال اکسپرس اول آن موضع شناخته شده این تیم اعلام کرد این امر می تواند تحت یک "بررسی دقیق" از آن نام و نشان. و روز دوشنبه پس از چند دهه از موشکافی واشنگتن NFL حق رای دادن در زمان خود اولین گام به سوی اتخاذ یک جدید نام مورد.

این معلوم نیست که پتانسیل جایگزینی نام برای تیم هستند که به طور جدی در نظر گرفته شده توسط حق رای دادن رهبری هر چند طرفداران و oddsmakers باید شناور و امکانات متعدد. ریورا که این تیم استخدام در اوایل این offseason گفت واشنگتن پست در اوایل این ماه که او و اسنایدر آمده بود تا با "یک زن و شوهر از نام" و "دو تا از آنها را واقعا دوست دارم." اما او کاهش یافته است برای مشخص کردن کسانی که ترجیح نامهای به روزنامه.

یک نام شروع با حرف "R" که اجازه می دهد این تیم برای ادامه به استفاده از "HTTR" یک کلید بازاریابی شعار که قبلا کوتاه بود برای "تگرگ به ردسکینز." اما برخی از طرفداران نیز ابراز اولویت برای "رزمندگان" در میان امکانات دیگر.

تماس با تام chris chavez در tschad@usatoday.com و یا در توییتر @Tom_Schad.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب