برت Arends را ROI: هیچ سهام ایالات متحده بودجه ؟ است این 25 سال سرمایه گذار دیوانه — یا به چیزی ؟

این ایده دیوانه - و یا الهام گرفته است ؟ MCA/حسن اورت مجموعه من 25 و شروع به سرمایه گذاری برای باز

توسط NEWSAMINS در 12 تیر 1399

این ایده دیوانه - و یا الهام گرفته است ؟

MCA/حسن اورت مجموعه

من 25 و شروع به سرمایه گذاری برای بازنشستگی من و دیگر اهداف بلند مدت من افق سرمایه گذاری بیش از 20 سال است. (این در دراز مدت نمونه کارها شامل سهام تنها. من اوراق قرضه خود در حساب دیگر.) هدف من این است که به نگه داشتن آن ساده و خود را متنوع سبد سهام با عنوان چند بودجه به عنوان امکان پذیر است. طرح من این است که به سرمایه گذاری منفعلانه با پیشتاز بودجه اول پس از من قدردانی خود را کم هزینه و 'Boglehead' راه های سرمایه گذاری. من سرمایه گذاری حدود 500 دلار در ماه است.

در اینجا من تخصیص دارایی:

• 40 درصد سهام جهانی

• 10 درصد سهام اروپا

• 10 درصد سهام ژاپن

• 20 درصد سهام بازارهای در حال ظهور

• 20% جهانی کوچک-کلاه سهام.

هدف من این است که در دراز مدت رشد, بنابراین من می خواهم به خود را متنوع بازار سهام وجوه در سراسر جهان به جای تعقیب گذشته بالا می گرداند. (برای مثال در بازار سهام ایالات متحده تا به حال بسیار بالا گذشته بازده بیش از 10 سال گذشته و ژاپنی بسیار کم می گرداند.) جهانی سهام صندوق (هر دو بزرگ کلاه و کلاه کوچک) تقریبا 50 درصد از بودجه خود را اختصاص داده شده به ایالات متحده آمریکا است که چرا من اضافه شده دیگر وجوه و من اختصاص داده شده هر گونه پول به S&P 500 صندوق.

می تواند به شما نشان می دهد هر گونه پیشرفت و یا انتقادات به ذکر تخصیص دارایی?

این سوال مطرح شده به تازگی توسط انجام آن را به خودتان سرمایه گذار (من بازنویسی پست خود برای خوانایی.)

عقل متعارف در وال استریت است سنگین در ایالات متحده بودجه و یا نور و یا حتی مدتی در بین المللی و بازارهای در حال ظهور. بسیاری از سرمایه گذاران عادی باید تمام پول خود را در S&P 500 SPX +1.46% شاخص از سهام ایالات متحده برای مثال از طریق SPDR S&P 500 ETF اعتماد جاسوسی, +1.50%.

این خیلی غیر معمول و خیلی جذاب من خواسته برخی از برنامه ریزان مالی خود را.

"قابل توجه underweighting ایالات متحده است که به نوعی گیج کننده می گوید:" کریس چن یک برنامه ریز مالی در بینش مالی استراتژیست در نیوتن جرم است. ایالات متحده او می گوید: "باقی می ماند یک راننده کلیدی رشد و نوآوری است." او همچنین فکر در مورد اضافه وزن و موقعیت خود را در ژاپن و اروپا است. اما از سوی دیگر او را دوست داشت شرط بندی بزرگ در بازارهای در حال ظهور. "بازارهای در حال ظهور به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک منبع مهم رشد بلند مدت; 20 سال باید به اندازه کافی برای دیدن نتیجه نهایی."

و لسلی بک یک مشاور مالی در قطب نما و مدیریت ثروت در رادرفورد, N. J., توصیه به سرمایه گذار انجام یک "دارایی" X-ray'" را به کار کردن آنچه که آنها واقعا خود را. این بدان معناست که به دنبال آن متفاوت صندوق منابع همپوشانی برای پیدا کردن خود را به طور کلی تخصیص. برای مثال بسته به دو جهانی بودجه استفاده می شود, کسی که با این استراتژی می تواند به راحتی تا پایان با مثلا 20 ٪ از نمونه کارها خود را به سرمایه گذاری در ژاپن 25 درصد در اروپا و 30 درصد در بازارهای در حال ظهور. "من می خواهم این را در نظر بگیرید تهاجمی نمونه کارها, اما اگر شما احساسات قوی در مورد خارج از کشور رشد ضعیف تر دلار رو به رشد ژاپن و بلند مدت چشم انداز, چه کسی می داند ؟" او می افزاید.

"این غیر معمول نمونه کارها و تخصیص مناسب نیست برای بسیاری از سرمایه گذاران" هشدار لری Luxenberg یک اصل در خیابان لگزینگتون مدیریت ثروت در شهر جدید نیویورک. "بدون دانستن بیشتر در مورد فردی آن را غیر ممکن بدانند که آیا این مناسب است برای او اما آن را نمی خواهد متناسب با ریسک ترین سرمایه گذاران است."

و مونیکا دوایر یک مشاور مالی در برداشت مشاوران مالی در غرب چستر اوهایو می کند که از نمونه کارها دارای نسبتا کمی سهام ایالات متحده. "بازار سهام ایالات متحده است بیش از یک دوره طولانی از زمان بهتر بین المللی سهام با کمتر از نوسانات," او می گوید. "توصیه من در برابر این نمونه کارها. شما در حال اضافه کردن خطر بازگشت نیست و حتی در آنجا به توجیه آن است."

اخ.

اما اجازه بدهید از طرف دیگر استدلال. اول, اجازه دهید نقطه از تمام چیزهایی که سرمایه گذار در حال انجام است درست است. او شروع سرمایه گذاری خود را ، که به تنهایی می تواند یک تفاوت عظیم. او متمرکز در دراز مدت عملکرد بیش از نوسانات کوتاه مدت. او نظم سرمایه گذاری به طور منظم مقدار در نمونه کارها خود را هر ماه و نه تلاش برای زمان بازار است. او را تعقیب نمی برندگان گذشته. اینکه آیا یا نه شما می خواهم خود را تخصیص دارایی او قطعا متنوع. و او را کنترل میزان سرمایه گذاری خود را به دلار که در هزینه ها با استفاده از کم هزینه وجوه شاخص. (آنها نمی باید پیشتاز.)

این همه طلا-star سرمایه گذاری استراتژی ها و تاکتیک های.

همانطور که برای تخصیص دارایی? شاید آن را به عنوان دیوانه به عنوان آن به نظر می رسد در نگاه اول. آن را هنوز هم حدود 30 درصد سرمایه گذاری در آمریکا است که به مراتب بیش از هر کشور دیگر. و آن را در حدود دو برابر سهم ایالات متحده از جهان اقتصادی خروجی. با توجه به صندوق بین المللی پول در آخرین شماره سهم ایالات متحده از جهان خروجی اندازه گیری قدرت خرید از نظر کاهش یافته و از 21 درصد در سال 2000 به فقط 15 درصد است. شما می توانید استدلال می کنند آمریکا مبتنی بر سهام, که حساب برای نزدیک به 60 درصد از بازارهای سهام جهان با ارزش بالاتر از حد ارزشگذاری امروز در مقایسه با دیگران است.

من فرار اعداد در این نمونه کارها رفتن از 20 سال با استفاده از شاخص MSCI شاخص های مختلف تخصیص و مقایسه آن با شاخص S&P 500.

خط پایین است ؟ بیش از دو دهه این, نمونه کارها, rebalanced سه ماهه انجام داده بسیار خوب است. آن را در واقع led S&P 500 با حاشیه ای بیش از بسیاری از آن زمان به دست آورده 144 درصد در مجموع از جمله سود سهام. ایالات متحده کلاه بزرگ شاخص که به دست آورده 160% تنها در چند سال گذشته است.

البته عملکرد گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده نتایج. وجود دارد هیچ چیز برای گفتن در بازار سهام ایالات متحده را بهتر از رقبای خارج از کشور در طول 10 سال آینده آن را به عنوان بیش از گذشته 10. در واقع منطق و تاریخ را به شما تعجب می کنم. سهام ایالات متحده اغلب مورد ضرب و شتم بازارهای خارج از کشور برای چندین دهه در یک زمان—و بالعکس. امروز بازارهای سهام ایالات متحده در سطح یا به عنوان مثال در مقایسه با مجموع تولید ناخالص داخلی است که باید جمع آوری برخی از نگرانی. آخرین زمان زیادی سهام ایالات متحده بودند این غالب در شاخص های جهانی شد و در سال 2000.

و برای کسانی که خود را فراموش کرده اند تاریخچه: این نقطه که در آن آنها ثابت یک مکنده' شرط و هوشمند حرکت بود که پول خود را گسترش در سراسر جهان است.

من شخصا می خواهم به جای نگه داشتن این نمونه کارها از S&P 500. اما این چیزی که در مورد بازار. شما می پردازد پول خود را و شما شانس خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن