برت Arends را ROI: چشمه های آب گرم در ماه ژانویه بدون ترافیک و مراقبت های بهداشتی جهانی — بهترین بازنشستگی فرار شما هرگز شنیده

مدیر پول مت Patsky ایستاده در پنجره هتل خود را بر پرتغالی ها در جزیره سائو میگوئل در ماه مارس سال گذشته به دنبال بیش از اقیانوس اطلس و فکر کردم: من مطمئن هستم که ما می توانیم بازنشسته در اینجا بعد از همه.

او گفت: شوهر “من نمی دانم که [اگر] ما می تواند در اینجا زندگی می کنند. به نظر می رسد مانند مردم دیوانه هستند. مردم وجود دارد رفتن در آب و شنا کردن در اقیانوس است. چگونه دیوانه شما باید برای رفتن به شنا در اقیانوس اطلس در مارس?”

Patsky, 56, ذکر شده در این به محلی املاک و مستغلات عامل بعد از آن روز. انسان را درک نمی کنند این مسئله است. آب او گفت: احتمالا هیچ سردتر از 65 درجه است.

چقدر این آمریکایی ها صرفه جویی در پول در دوران بازنشستگی: آنها در اسپانیا زندگی می کنند

به عنوان بوستون مبتنی بر Patsky می افزاید: در انگلستان, شما خوش شانس هستید اگر آب می شود که گاهی در ماه اوت است.

آن را “یکی از نقاط فروش از آزور,” او می گوید. “این است که به ندرت به زیر 60. آن است که به ندرت بالای 80. و درجه حرارت آب گرایش به ثابت بین 65 و 75 درجه است.”

Patsky می گوید او و شوهر خود بازنشسته تاجر که 66 هستند “80%” مطمئن شوید که آنها در حال رفتن به زندگی می کنند در خارج از ایالات متحده زمانی که آنها بازنشسته شوند. آنها خسته هستند به خصوص از سیاست و تنش های نژادی.

شماره 1 چیزی است که جذب آنها را به آزور — دروغ است که به سختی به بیش از دو برابر و به دور از بوستون که از لیسبون — نبود آب و هوا. این مهاجرت.

پرتغال, آنها کشف, پیشنهادات همه جانبه سریع ترین و ارزان ترین راه برای به دست آوردن یک اصطلاح ویزای طلایی قرار دادن گیرنده در یک مسیر سریع به اقامت دائم و تابعیت.

شما باید به معنی این است که نه صرفا برای راکفلرها. اگر شما می خواهید برای دریافت پرتغالی اقامت و پاسپورت شما نیاز به خرید یک خانه در کشور و به طور کلی برای قرار دادن حداقل برخی از پول به رفع آن و صرف حداقل هفت روز از یک سال و در کشور برای پنج سال آینده.

بعد از شش ماه شما یک کارت اقامت. پس از پنج سال گذرنامه.

آستانه قیمت های متفاوت بسته به نوع از خانه شما خرید و که در آن شما آن را خرید اما آنها در شروع €280,000 (در حدود $310,000).

به عنوان بخشی از این قرارداد می گوید: Patsky شما باید برای خرید خانه با پول نقد. شما نمی توانید یک پرتغالی وام مسکن. اما شما همیشه می توانید جمع آوری پول نقد توسط remortgaging یک خانه در ایالات متحده. پول آستانه پایین تر از در بسیاری از کشورهای دیگر. و هفت روز نیاز اجازه می دهد تا Patsky ادامه کار خود را در بوستون به عنوان مدیر عامل شرکت مسئولیت اجتماعی شرکت سرمایه گذاری Trillium در طول پنج سال است.

کوچک اما تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در حال انتخاب بازنشسته در خارج از کشور — برخی به دلیل آن ارزان تر است; برخی چرا که آنها خانواده و یا ریشه در خارج از کشور و برخی به دلیل شیوه زندگی, فرهنگ و محیط. تعداد بازنشسته کارگران ایالات متحده دریافت چک امنیت اجتماعی در خارج از کشور افزایش یافته است و یک سوم در 10 سال که به حساب نمی کند همه “بازنشستگی پناهندگان” که منافع خود را سپرده در حساب بانکی در آمریکا

اروپا تا حد زیادی محبوب ترین مقصد قاره با حدود یک چهارم از یک میلیون نفر در ایالات متحده بازنشستگان بر اساس امنیت اجتماعی مستقیم سپرده است. که شامل حدود 13,000 در پرتغال.

“پرتغال شده است تا استقبال به جامعه همجنسگرایان است که شما در حال دیدن تعداد زیادی از همجنسگرایان, دو فاک, به دنبال در پرتغال” گزارش Patsky. در سفرهای خود را به Azores Patsky می گوید او و شوهر خود شده اند bumping به دیگر دگرباشان جنسی از سوی ایالات متحده به دنبال ویزای طلایی به عنوان به خوبی.

در سفر اخیر آنها شنید چهار آمریکایی در جدول بعدی در یک رستوران. آن را “دو زوج از فیلادلفیا به” ویزای طلایی ” و به دنبال ملک در آزور. ما به پایان رسید تا آنها با iPad من باز به دنبال در اموال است.”

شما می توانید سلیمان’ جاذبه است. وجود دارد به طور منظم پروازها از آمریکای شمالی و اروپا شهرستانها Patsky می گوید. “این یک 4½-ساعت پرواز از بوستون و به دلیل بزرگ ما Azorean جمعیت [در انگلستان] وجود دارد در واقع پروازهای روزانه” او می گوید.

تقریبا هر کس در این جزیره صحبت می کند انگلیسی است که تدریس در مدارس به عنوان یک اجباری زبان دوم.

“آن را مانند زندگی در یک پرتغالی دهکده ماهیگیری” Patsky می گوید از Ponta Delgada, اصلی شهر در سن میگوئل. “آن است که بسیاری از همان احساس به عنوان مقصد provincetown [در کیپ Cod] از نظر اینکه یک دهکده ماهیگیری. آن را عجیب و جالب.” جمعیت حدود 70,000. “این اندازه خوب و بسیار پر جنب و جوش و اقتصاد است.”

به لطف برخی از صخره های دیدنی و جذاب, São Miguel — یکی از جزایر نه که آزور را تشکیل می دهند — به میزبانی ردبول جهان Cliff Diving World Series در موارد متعدد از جمله در سال گذشته است.

Patsky و شوهر عاشق جزیره زیبایی های طبیعی است. “ژانویه, ما, شنا, ما در چشمه های آب گرم. باور نکردنی است. این واقعا خوب است آب و هوا در طول سال است. هیچ ترافیک. هیچ ساعت شلوغی.” طولانی ترین فاصله شما می توانید رانندگی در این جزیره از یک نقطه به نقطه دیگر را به شما خواهد بود یک ساعت او می گوید.

و بر خلاف در بوستون او می افزاید: با خنده شما نمی دیدن برف.

هر دو از اعضای زن و شوهر هستند به همان اندازه مشتاق به بازنشسته در خارج از کشور Patsky می گوید: در هیچ بخش کوچکی به فرار آمریکا از افزایش تنش های نژادی و سمی سیاست است. سال گذشته Patsky است و در اصل از فیلیپین اجرا شد بیش از یک گذرگاه عابر پیاده در بوستون Patsky به یاد می آورد و ترک دروغ در پیاده رو با شکستگی های متعدد. زمانی که یک پلیس در صحنه وارد شدند او خواسته مستعد 65 ساله خود را برای شماره امنیت اجتماعی برای تعیین اینکه آیا او در ایالات متحده به طور غیر قانونی Patsky می گوید.

“من و همسرم می خواهیم مطمئن شوید که ما بازنشستگی صرف در یک کشور است که احترام به شأن و منزلت هر فرد” Patsky می گوید: “و این که رفتار دسترسی به مراقبت های بهداشتی به عنوان یک حق انسانی.” پرتغال به بهداشت عمومی و خدمات پس از مدل ملی بریتانیا خدمات بهداشتی که در دسترس است برای همه ساکنان.

این زن و شوهر تا به حال شروع به صحبت در مورد “خروج طرح” درست پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016. تحقیقات خود رهبری آنها را به پرتغال و سپس به آزور.

آنها به سختی به تنهایی در نگاه آزور. این است که شروع به نوبه خود به خوبی پیموده مسیر خروج. “وجود دارد که هتل های زنجیره ای که در حال فروش ویلا دقیقا در نقطه قیمت شما نیاز به دریافت ویزای طلایی,” Patsky می گوید. آنها حتی اجاره ویلا را برای شما به گردشگران به تولید درآمد و می گویند که آنها را خرید و آن را به عقب پس از پنج سال هستند.

Patsky می گوید: زن و شوهر نمی تواند حرکت برای حداقل پنج سال. Patsky باقی مانده در راس Trillium زیر تصاحب آن توسط استرالیا دائمی Ltd. PPT, -1.34%. او می گوید: یکی از کلید تجدید نظر پرتغال ویزا برنامه است که او می تواند انجام کار تمام وقت در آمریکا در حالی که در همان زمان تکمیل مراحل مورد نیاز برای دریافت گذرنامه پرتغالی.

به طور طبیعی وجود دارد فرم ها را پر کنید. شما نیاز معمول مالی و سوابق اشتغال. شما همچنین نیاز به FBI گزارش برای اثبات شما یک پاک rap sheet. (نکته از Patsky: نمی توانید اثر انگشت خود را انجام می شود در ایستگاه پلیس در کارت. آنها را به صورت الکترونیکی انجام می شود در اداره پست و درخواست آنلاین. آن را به شما صرفه جویی در هفته.)

همانطور که عمده بازنشستگی, سردرد, سلامت, مراقبت شما نیاز به اثبات شما باید بیمه درمانی در کشور خود در هر سال در طول اولیه پنج سال Patsky می گوید. مدیکر می شمارد.

و هنگامی که شما در نهایت بازنشسته به کشور کامل ؟ پس از پنج سال دوره شما یک گذرنامه پرتغالی. و این بدان معناست که اتحادیه اروپا پاسپورت. و بنابراین شما می توانید حرکت در هر نقطه از اتحادیه اروپا از جمله کسانی که در مکان های با بیشترین اسراف سخاوتمندانه بیمه بهداشت عمومی.

“شما می توانید انتخاب کنید هر کجا که شما می خواهید به بازنشسته دلیل آن است که اتحادیه اروپا” Patsky می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de