پسر 14 محکوم به 18 ماه در اطفال بازداشت و به نقش خود در سال 2019 قتل Barnard College student تسا رشته

الینور Aspegren ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:38 PM EDT Jun 15, 202014 سال زندان محکوم شد دوشنبه به حدا

توسط NEWSAMINS در 27 خرداد 1399

14 سال زندان محکوم شد دوشنبه به حداکثر 18 ماه در اطفال بازداشت برای 2019 سرقت و قتل Barnard College student تسا رشته های کشتار که موجب خشم و انزجار در سراسر شهر نیویورک است.

این نوجوان که التماس گناه در ژوئن 3, 13 در زمان حمله و اتهام به عنوان یک نوجوان. او شرح داده شده توسط خود را وکیل به عنوان یک "محدود نقش" در این قتل است. مقامات گفته اند قبلا که او نه شک دارم که چاقو رشته.

دو 14 سال پسران به اتهام به عنوان بزرگسالان در رشته' قتل Rashaun ویور و Luchiano لوئیس در بازداشت هستند و در انتظار محاکمه است.

نوجوان محکوم به اعدام روز دوشنبه خدمت حداقل به مدت شش ماه در امن و نوجوانان مرکز شهر نیویورک را شرکت مشاور در بیانیه ای گفت به NBC News. شهر کودکان در بخش خدمات پس از آن می تواند انتشار و نظارت بر او گفت.

سلاح سرد مرگ از رشته اصلی با 18 ماه دسامبر گذشته در پارک Morningside باعث شهردار, بیل د Blasio به افزایش گشت زنی در نزدیکی بارنارد مستقل زنان کالج وابسته به دانشگاه کلمبیا.

"خانم رشته بود روشن و امیدوار کننده و زن جوان و با استعداد که به تازگی شروع به کاوش در زندگی به عنوان یک دانش آموز کالج در شهر نیویورک که او غم انگیز و بی به قتل رسیده است. در حالی که ما به ارمغان آورده اند این بخش از این وحشتناک مورد به نزدیک ما می دانیم که درد از این از دست دادن را تحمل" شرکت مشاور James E. Johnson در بیانیه ای گفت: با توجه به New York Daily News.

این نوجوان که قبلا توضیح داده شده این حمله در دادگاه به عنوان یک جرم و جنایت از فرصت. جوانان را دیدم رشته راه رفتن برخی از مراحل و با نزدیک شدن به او.

"Rashaun رفت تا به او و گفت: چیزی به او و تسا فریاد زد برای کمک به او گفت:" با توجه به نیویورک تایمز. "Rashaun با استفاده از چاقو است که من تا به حال دست به چاقو او را به تسا و دیدم پر از بیرون آمدن از کت."

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن