BookWatch: شما در حال صرفه جویی در همه اشتباه اگر شما می میرند با یک شمع از پول

همه می دانند که آنها باید صرفه جویی برای آینده و سرمایه گذاری پس انداز خود را پس پول رشد می کند به یک زن چاق و

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

همه می دانند که آنها باید صرفه جویی برای آینده و سرمایه گذاری پس انداز خود را پس پول رشد می کند به یک زن چاق و چله لانه تخم مرغ در زمان بازنشستگی. به همین ترتیب ما می دانیم که ما باید یک rainy-day, صندوق بیش از حد حتی اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها که یا از روی ضرورت یا بی دقتی محض زنده به چک چک.

اما در نظر گرفتن سمت تلنگر: بیش از حد محتاطانه محافظ که در نهایت صرفه جویی بیشتر از آنها تا کنون نیاز در دوران بازنشستگی و در هزینه های بالا خود را به حال خودشان. شاید شما یکی از آنها هستید.

پول اضافی شما صرفه جویی رایگان نیست. آن را از جایی می آید (معمولا کار سخت خود را). دوم فرض کنید شما کار کرده اند که برای پول به هر حال شما صرف می تواند آن را بسیار هوشمندانه تر و enjoyably. قرار داده راه دیگر "فوق العاده" پول نشان دهنده سرگرم کننده انجام و تجربه های به یاد ماندنی شما می توانید داشته اند اما این کار را نکرد.

ما همه می میرند—به طوری که شما نه می میرند و با ده ها هزار دلار به نام خود و یا می میرند با صفر پس از صرف پول اضافی ماجراهای یا سخاوتمندانه هدیه در طول عمر خود را?

قرار داده است که راه بسیاری از مردم را انتخاب کنید گزینه شماره 2—حتی متفکر منظم خود مردم من تماس بیش از حد محتاطانه.

زمانی که من برای اولین بار به نیویورک نقل مکان پس از آن من می خواهم که بیش از حد مصرف غرور چقدر پول من بود مدیریت به سنجاب دور بر من ناچیز حقوق و دستمزد به عنوان یک قاصد در وال استریت.

خوشبختانه من و خیلی عاقلانه رئیس set me مستقیم. در صاف و پوست کنده زبان وال استریت او توضیح داد که چرا من باید بدترین نوع ادم سفیه و احمق به صرفه جویی در پول است. من در مسیر کسب درآمد بیشتر در سال های آینده پس از آن احمقانه بود به غارت من جوان فقیر خود را که پول به من مسن تر از خود, او گفت:.

این سیلی بود که یکی از بزرگترین نقاط عطف در رابطه به پول است.

حتی اگر شما شک و تردید است که درآمد آینده خود را خواهد شد بالاتر از آن است که در حال حاضر بیش از حد محتاطانه مجموعه شما را برای زندگی یک زندگی غیر ضروری در سطح شخصی قربانی. مطمئن شوید که آن را هوشمند برای صرفه جویی در برخی از پول در حال حاضر بنابراین شما می توانید لذت بردن بیشتر در آینده—اما گذشته که نقطه تاخیر به مقدار کاهش ارضاء و فرصت های از دست رفته.

تاسف است که قابل برگشت نیست

برای مثال در 20s قبل از من به طور کامل دیدم نور من گذشت تا شانس به کوله پشتی از طریق اروپا با هم اتاقی من که سفر برای دو ماه و ماجراجویی از طول عمر است. از دست رفته در آن سفر یکی از بزرگترین حسرت. بله, من, سفر در اروپا, پس, اما وجود دارد هیچ re-creating دوست من این سفر را به عنوان یک مرد میانسال, من بیش از حد و بیش از حد bougie به لذت بردن از اقامت در خوابگاهها حتی اگر آنها می خواهم به من اجازه!

اگر شما مشابه تاسف از تجربه های از دست رفته شما می دانید که به تأخیر انداختن ارضاء می تواند به معنای هیچ ارضاء در همه. در نهایت اگر شما در صرفه جویی در تمام زندگی خود را برای یک سفر رویایی به پاریس, شما ممکن است خودتان را بیش از حد ضعیف به واقع سفر به پاریس و یا برای لذت بردن از این شهر بزرگ در تمام هنگامی که شما وجود دارد.

فوق العاده غنی است که شما ممکن است فکر می کنم از محروم کردن خود با این وجود از رنج می برند عواقب بیش از صرفه جویی در. مهم نیست که چقدر سخاوتمندانه آنها با دور زدن فرصت برای انجام حتی بیشتر خوب در جهان—مگر اینکه آنها برنامه ریزی به تمام ثروت خود را به دور در حالی که آنها زنده است. اگر آنها همچنان به تبادل وقت خود را برای پول و حتی بیشتر آنها ابلهانه محروم کردن خود از بسیاری از تجربه های فوق العاده آنها می تواند داشتن با پول آنها در حال حاضر.

بودن بیش از حد محتاطانه یک مشکل نیست فقط برای فوق العاده غنی ، آمریکایی ها متوسط ارزش خالص نگه می دارد و صعود خود را به 70s. (برخی ممکن است می گویند که آنها در حال صرفه جویی غیر منتظره هزینه های پزشکی یک خانه سالمندان و امکان عمر بسیار طولانی اما باعث می شود که آنها یک شرکت بیمه با مشتری یک—یک به دلیلی هزینه راه برای مدیریت ریسک با توجه به جایگزین که شامل مقرری بیمه مراقبت دراز مدت و ایمنی مختلف شبکه دلار مالیات خود را پرداخت.)

بنابراین جای تعجب نیست که درصد زیادی از آمریکایی ها می میرند با مراتب بیشتر از صفر به عنوان ما می توانید از ارث داده است. ميانه ارث است بیش از $60,000. که برخی از جدی بیش از صرفه جویی در, به ویژه به این دلیل که متوسط سن گرفتن ارث است 60. آیا واقعا عاقلانه برای ذخیره بنابراین شما می توانید پول را به یک 60 ساله ؟

من مصمم هستم به مرگ با صفر و یا به عنوان نزدیک به آن را به عنوان مثل انسان ممکن است بنابراین هر گونه پول من می خواهم را به من عزیزان من هم در حال حاضر به آنها داده ادامه به آنها بدهد و یا قرار داده و به اعتماد آنها را برای دریافت در سن زمانی که آنها جوان به اندازه کافی برای دریافت بیشتر از آن.

پس چگونه شما در اجتناب از دام بیش از صرفه جویی در بدون ترک خود را بالا و خشک و در سن? بهترین پیشنهاد این است که بدانید آنچه که شما نیاز به ذخیره برای ضرورت. من صحبت کردن در مورد اصول اولیه شما نیاز به بقا: مواد غذایی نه رستوران وعده های غذایی به عنوان مثال مناسب و معقول و یک سقف بالای سر خود را نه یک عمارت در ساحل.

این است که می گویند شما نمی توانید و نباید صرفه جویی بیشتر برای یک زندگی بهتر; این درست است که نقطه تمام بدانند چقدر شما نیاز به زنده ماندن در این است که بدانید آنچه در آن طول می کشد برای جلوگیری از بدترین سناریو و کاستن از شما ترسناک, ترس, در مورد سن. هنگامی که شما کردم آن اصول تحت پوشش شما می توانید شروع به اضافه کردن پول برای آنچه که شما در واقع می خواهید.

در حال حاضر جزئیات:سعی کنید جمعبندی بازنشستگی خود را با شعار تنها در 7 نامه

فراتر از یک سطل لیست

آنچه شما در واقع می خواهید ؟ این یک سوال بزرگ است که اکثر مردم نمی دهد تقریبا به اندازه کافی به فکر. شما ممکن است یک لیست سطل پر از تجربه های شما می خواهید به قبل از شما بمیرم اما آیا شما فکر کردن در مورد زمانی که شما باید هر یک از کسانی که تجربه? آیا شما می خواهید به آن سفر به پاریس در 40s خود را و یا خود را 60s? آیا شما می خواهید برای یادگیری به تانگو در 20s خود را و یا خود را 50s ؟

من از همه می خواهیم به فکر می کنم در مورد تجربیات زندگی در شرایط این زمان سطل. انجام کمک می کند که شما دریافت بیشتر از زندگی در دو مهم راه.

شما از خواب بیدار به این واقعیت است که زمان مهم است. چرا که هر کس سلامت با افزايش سن کاهش مييابد و به دلیل سلیقه در طول زمان تغییر زمان مطلوب برای بسیاری از تجارب زودتر از ما می خواهم تصور کنید. این می شود حتی ساده تر برای دیدن هنگامی که شما نگاه کردن به گذشته خود. آیا شما به یاد داشته باشید آنچه که شما استفاده می شود به عشق به عنوان یک بچه ؟ که آیا آن را بازی پنهان و به دنبال جمع آوری قوطی کبریت اتومبیل یا نوسانی بالا در زمین بازی نوسانات شانس هستند خوب است که شما نقل مکان کرد به منافع دیگر.

Houghton Mifflin Harcourt

من آموخته ام درس من نه به خاطر به تعویق انداختن برخی از تجربه. و من در حال رشد دختران که دیگر نمی خواهید به تماشای فیلم های کودکان ما استفاده می شود به عشق تماشای با هم مکرر یادآوری چگونه سرعت ویندوز از فرصت برای برخی تجربیات نزدیک است. من در حال حاضر زمان-سطل و دوباره سطل آن که شرایط را تغییر دهید.

سلتنج تجارب به زمان سطل همچنین نیروهای شما را به طرح خود درآمد و صرفه جویی در خود را با هدف.

آخرین چیزی که شما می خواهید هنگامی که شما در رسیدن به پایان روز خود را بر روی این سیاره است یک حساب پر از پول و در عین حال یک زندگی کوتاه بر تجربیات فوق العاده به شما می خواستم به اند اما موفق به برنامه ریزی برای.

لایحه پرکینز یک پرچین-مدیر صندوق high-stakes poker player و نویسنده "مرگ با صفر: همه شما می توانید از پول خود را و زندگی خود را". او را دنبال کنید در توییتر @bp22.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب