پیوند: گزارش عملکرد وزارت خزانه داری اسلاید دوباره به عنوان سهام بدهد تا سود جلوتر از بانک فدرال در سیاست جلسه

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده تضعیف دوباره سهشنبه, پاک کردن تکه دیگری از هفته گذشته صعود خود را به عنوان

توسط NEWSAMINS در 20 خرداد 1399

وزارت خزانه داری ایالات متحده بازده تضعیف دوباره سهشنبه, پاک کردن تکه دیگری از هفته گذشته صعود خود را به عنوان عقب نشینی بازارهای سهام جهانی موجب جریان به دارائی های مانند اوراق قرضه دولتی.

چه Treasurys انجام می دهند ؟

10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.830% کاهش 6.7 اساس امتیاز به 1.364% در حالی که 2 سال توجه رای TMUBMUSD02Y, 0.220% لبه 1.2 واحد درصد کاهش به 0.218%. 30 سال بازده اوراق قرضه TMUBMUSD30Y, 1.583% تضعیف 7.6 اساس امتیاز به 1.582%.

چه رانندگی Treasurys?

سرمایه گذاران گفت: آن روشن نیست چه بود کاتالیزور برای بورس جهانی-بازار فروش اما پیشنهاد آمریکا بازارهای سهام شد و با توجه به برخی از تحکیم بعد از دیدن یک نفس اجرا شود تا پس از ماه مارس است. روز دوشنبه شاخص S&P 500 SPX +1.20% بهبود همه از آن سال به تاریخ و زیان شد اما آماده برای تجارت های پایین تر در شروع روز سه شنبه جلسه ای برای تقویت قیمت Treasurys.

در داده های اقتصادی ایالات متحده وزارت کار را به فرصت های شغلی و گردش کار بررسی مارس است که به دلیل آزادی در 10 a. m. ET همراه با ماه آوریل عمده فروشی اطلاعات همچنین به دلیل در همان زمان.

اوراق قرضه معامله گران را به پایین $29 میلیارد دلار از 10 سال یادداشت بعد از آن در بعد از ظهر, پیش فدرال رزرو سیاست نشست.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی نرخ-تنظیم بدن کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو است که انتظار می رود تاکید تمایل خود را برای حمایت از بهبود در آن جلسه چهارشنبه. سرمایه گذاران نیز به دنبال برای دیدن اگر فدرال رزرو اعلام خواهد شد هر گونه سیاست جدید اقدامات مانند استفاده از هدایت رو به جلو است که ترسیم مسیر برای نرخ بهره بیش از یک دوره طولانی.

جزئیات: تغذیه خواهد شد تشویق ممکن است بازار کار تعجب اما بعید است به rip کردن پایین آن-نرخ-برای-دیگر اسکریپت

چه Treasurys انجام می دهند ؟

"گنجينه باز بالاتر در توکیو ... و همچنان به تجارت خوبی در طول بیشتر از یک شبه با یک واژگونی اخیر جهانی در خطر-در "تن" گفت: جاستین Lederer, خزانه داری, تحلیلگر بازارهای در کانتور فیتز جرالد در یک توجه داشته باشید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب