Black Lives Matter خواهد شد که حضور در Yankees-اتباع روز افتتاحیه

لیگ اصلی بیس بال را نگاه متفاوت که آن را در نهایت بازده شنبه — و آن شروع خواهد شد حتی قبل از اولین زمین انداخت

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

لیگ اصلی بیس بال را نگاه متفاوت که آن را در نهایت بازده شنبه — و آن شروع خواهد شد حتی قبل از اولین زمین انداخته است.

با یانکی ها و اتباع باز کردن فصل در واشنگتن وجود دارد خواهد بود یک زندگی ماده/MLB استنسیل بر روی تپه کوزه در طول آخر هفته باز بازی در طول لیگ "برای ابراز حمایت خود از مبارزه با نژادپرستی نظاممند و بی عدالتی" اتباع در بیانیه ای گفت.

واشنگتن مسکن شان Doolittle گفت: او با توجه به زانو در طول سرود ملی به عنوان چند بازیکن انجام داده اند در طول نمایشگاه بازی های این هفته است.

Gerrit کول که خود را مدتها در انتظار یانکی اولین پنج شنبه — آب و هوا اجازه گفت: این تیم که قرار بود برای دیدار چهارشنبه شب در مورد اینکه آیا بازیکنان می پوشند یک پچ یا اعتراض در برخی از راه های دیگر در روز افتتاحیه.

"من نه مخالف پوشیدن پچ" کول گفت: در زوم تماس بگیرید.

وقتی پرسیده شد که در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده استنسیل کول گفت: "این آزادی بیان این لایحه از حقوق. آن چه در این کشور تاسیس شده است در, قادر به بیان خود را آزادانه. من فکر می کنم این یک چیز فوق العاده است."

مدیر کل برایان Cashman اضافه شده او نمی خواهد که مسئله اگر هر عضو از یانکی ها به زانو در طول سرود.

"بدیهی است که جلوه ای از جایی که کشور ما در حال حاضر این است که" Cashman گفت: در زوم تماس بگیرید. "کشور ما در بسیاری از راه های بزرگترین کشور در جهان است. در برخی از راه های آن را شکسته و در جنبه های خاصی که در آن ما همه با هم و نه همه به عنوان یکی. از آنجا که شما در حال دیدن تظاهرات مانند زانو در این سرود به عنوان بخشی از این فرآیند است. بخشی از جامعه ما است که صدمه زدن به زمانی که آن را نمی باید. آن نادیده گرفته شده است و برای یک دوره طولانی از زمان. بخش بزرگی از امریکا وجود دارد راه های مختلفی برای ابراز خود و سیستم عامل های مختلف به استفاده از چگونه شما خود را بیان کنند. در برخی موارد, آن را به زانو در طول سرود. ... من پشتیبانی از قابلیت اعتراض در راه آنها را جا به عنوان طولانی به عنوان آن را در یک حقوقی و راه سالم. من فکر می کنم هیچ چیز وجود دارد بیشتر آمریکا از بودن قادر به بیان عقاید خود و انجام آن را در راه امن است."

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از چشم در آنچه اتفاق می افتد در طول سرود.

"من قطعا در نظر گرفته آن را" Doolittle گفت: از زانو. "من شده است با توجه به آن به خصوص در اینجا در طول هفته گذشته. اما به عنوان یک تیم ما با داشتن مکالمات در محل باشگاه وانجمن دو روز گذشته. من می دانم که یانکی ها در حال انجام همین کار است. ما در حال بدیهی است که رفتن برای اولین بار ما در حال باز کردن این چیزی که در بالا, بنابراین من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای ما به عنوان یک لیگ به اکو دیگر چه ورزشی لیگ تا کنون انجام داده اند."

اما Cashman تاکید کرد او می خواست مطمئن شوید کارکنان خود و تیم خود را به صحبت کردن در مورد این موضوع به عنوان به خوبی.

"مهم ترین جنبه از همه که به مطمئن شوید که مکالمات به حال قبل از هر ساخت هر یک از این تصمیمات و مطمئن شوید که شما را سالم و گفت و گو" Cashman گفت. "و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن