"سیاه و سفید پادشاه": Beyoncé اختصاص جشن سیاه و سفید زیبایی بازگویی 'شیر شاه' به پسر

Cydney هندرسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:14 PM EDT Jul 31, 2020Beyoncé صحبت کرده است. پیشگامی, 38,

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

Beyoncé صحبت کرده است.

پیشگامی, 38, ادامه فشار به سمت برابری با انتشار خام و صادق آلبوم تصویری "سیاه و سفید پادشاه" (بر دیزنی+ جمعه) که به بررسی زیبایی از سیاهی است که در بهترین حالت کم ارزش و در بدترین تبعیض.

تولید در "سیاه و سفید پادشاه" آغاز یک سال پیش به عنوان یک همراه و همدم قطعه به "شیر شاه: هدیه" موسیقی متن فیلم که Beyoncé تولید شده پس از به عنوان بازیگران Nala در سال 2019 دیزنی بازسازی. اما او ویژوال آلبوم در معنای جدید گرفته شده پس ظهور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش و مبارزه علیه خشونت پلیس و نژادپرستی علل اجتماعی Beyoncé اتحاد لنت او قدرت ستاره.

"اگر شما فکر می کنم شما ناچیز شما بهتر فکر می کنم دوباره" Beyoncé آواز می خواند به یک نوزاد گهواره در بازوی او به عنوان امواج شستشو در برابر شور و او بی وقفه بخور نامتقارن لباس شب.

همه جانبه تجربه طول می کشد بینندگان در سراسر جهان سفر یک پادشاه جوان تلاش طریق هویت خود — از بیانسه, حیاط خلوت (به معنای واقعی کلمه) به ژوهانسبورگ و گراند کانیون — از تصاویری خیره کننده پر از ترانه رقص, مد و مناظر خیره کننده.

چگونه به سازمان دیده بان Beyoncé جدید آلبوم تصویری "سیاه و سفید پادشاه" در دیزنی+

"سیاه و سفید پادشاه": Blue Ivy Carter باعث می شود شایان ستایش در ظاهر مادر بیانسه تریلر جدید

در صحنه باز به "بزرگتر" Beyoncé نشانه یک پسر جوان چهره با رنگ روغن مالی آینده پادشاه یک عمل مشابه Rafiki انجام شده بر روی نوزاد سیمبا در "شیر شاه."

پادشاه آینده است گمراه در کشف خود را با خیانت در "آیا حسادت من" (که در آن Beyoncé است که بخور در زرد boa constrictor) و "اسکار" (که در آن Mufasa ضربه توسط یک موتورسیکلت معادل اصلی فیلم گاو وحشی اند.)

مانند بیننده سیمبا رشد از یک توله شیر در طول دوره "Hakuna Matata," شاهزاده جوان سنین به یک چهره آشنا به آشنا لحن پخش سربار: Jay-Z (شاون کارتر).

این Carters یک خلق و خوی به عنوان آنها به زندگی می کنند در دامان سیاه و سفید لوکس در حالی انجام "خلق و خوی برای اوا" با یک باغ چای حزب شامل Beyoncé مادر تینا Knowles-لاوسون و سرنوشت کودک bandmate Kelly Rowland و انسان شطرنج که در آن Beyoncé است به حق ،

تریلر: Beyoncé پرده دیگر تریلر آلبوم تصویری "سیاه و سفید پادشاه" و توییتر goes bonkers

'پوست قهوه ای دختر': طرفداران بیانسه نمی توانید به اندازه کافی از "شیر شاه: هدیه' آهنگ جدید

ستاره قدرت وجود دارد متوقف نمی. Pharrell Williams ساخته شده ظاهر در "آب" و debutante با مضمون موزیک ویدیو به صورت "پوست قهوه ای دختر" ویژه Naomi Campbell, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, رولند, Knowles-لاوسون و دختران ابی پیچک, 8 و مولانا کارتر 3.

"ما همیشه فوق العاده" Beyoncé می گوید در حالی که بی وقفه ترکیب کلام و تصاویر و آهنگ. "من می بینم ما منعکس شده در جهان ترین چیزهای آسمانی. سیاه و سفید پادشاه است. ما زیبایی قبل از آنها می دانستند چه زیبایی بود."

ستاره واقعی بصری فیلم, اما, اولیه, بکر استعداد از سازندگان در سراسر جهان است که نمایش خود را غنی از فرهنگ و سنت و تاریخ و اصل و نسب.

"همه چیز شما را ببینید وجود دارد با هم در یک توازن ظریف" گفت: James Earl Jones, که, صدای, Mufasa در "شیر شاه." "شما نیاز به درک که تعادل و احترام به تمام موجودات از خزیدن مورچه به جهش بز کوهی. همه ما متصل در دایره زندگی است."

Beyoncé بسته "سیاه و سفید پادشاه" با آسمانی عملکرد "روح" در کنار رنگارنگ گروه کر و آبی پیچک که در موارد متعدد ظاهر در سراسر مادر او را "شور و شوق پروژه است."

زن اواز خوان اختصاص داده شده خود را "کار عشق" به او 3 ساله دوقلو پسر, آقا, کارتر: "به همه پسران و دختران ما خورشید و ماه کمان برای شما. شما در حال کلید پادشاهی."

بیانسه به دنبال 'سریع و قاطع عمل,' خواستار دستگیری پلیس درگیر در Breonna تیلور مرگ

بیشتر: چگونه بیانسه 'شیر شاه' 'روح' تصویری خاموش کردن از راه دور Grand Canyon waterfallstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب