: سیاه و سفید, خانواده ها باید 46 درصد از بازنشستگی ثروت از همتایان سفید

ایالات متحده در میان مبارزه برای عدالت اجتماعی و که شامل رفاه مالی از مردم رنگ — در حال حاضر و در آینده است.

توسط NEWSAMINS در 14 خرداد 1399

ایالات متحده در میان مبارزه برای عدالت اجتماعی و که شامل رفاه مالی از مردم رنگ — در حال حاضر و در آینده است.

آمریکایی ها اعتراض کرده اند برای پلیس اصلاحات برای بیش از یک هفته پس از کشته شدن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است. وجود دارد همچنین خواستار کلی تغییرات اجتماعی مانند عدالت در آموزش و پرورش بانکداری مسکن و مراقبت های بهداشتی. آمریکایی های سیاه و سفید دو برابر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 در آمریکا میلیونها نفر از مردم از رنگ هیچ دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب و یا کیفیت آموزش و پرورش — دو میلیون و لازم نیست که آب در حال اجرا.

ببینید: coronavirus می تواند تغییرات سیستماتیک به ما سیستم مراقبت های بهداشتی و بازنشستگی خالص ایمنی — اما انتظار نداریم که آن را در هر زمان به زودی

همه این جنبه از جامعه و نابرابری در آن می توانید یک دلخراش در اثر رفاه مالی از مردم از رنگ و این نشان می دهد که در دوران بازنشستگی ثروت است. مردم از رنگ کاهش نرخ پس انداز به احتمال زیاد مربوط به درآمد پایین تر و پایین تر نرخ بازگشت از داشتن کمتر دارایی با توجه به مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون.

معمولی سیاه و سفید خانواده تا به حال کمتر از نیمی از 46 درصد از بازنشستگی ثروت خود را سفید خانوار در سال 2016 با توجه به CRR. که نابرابری خواهد بود و حتی بیشتر اگر نه برای امنیت اجتماعی است که بسیاری از آمریکایی ها تکیه می کنند به عنوان یک منبع درآمد در دوران بازنشستگی. سیاه و سفید خانواده ها تا به حال تنها 14 درصد از غیر بازنشستگی تامین اجتماعی ثروت از همتایان سفید. اسپانیایی ها تا به حال 49 درصد از کل بازنشستگی ثروت خود را سفید همسالان و 20% عدم امنیت اجتماعی و دارایی.

همچنین نگاه کنید به: چرا امنیت اجتماعی خود را چک می تواند احساس خیلی کوچکتر از سال آینده

بازنشستگی شکاف بين درآمد بازنشستگی و هزینه های کوچکتر است تنها به این دلیل که اقلیت تمایل به کاهش استاندارد زندگی قبل از بازنشستگی با توجه به مطالعه دیگری که توسط این مرکز است. سهم, سفید, خانواده ها در معرض خطر در دوران بازنشستگی 48 درصد بود در مقابل 54 درصد برای خانوارها و 61 درصد هیسپانیک خانوار.

امنیت اجتماعی طراحی شده بود به عنوان درآمد اضافی برای نگه داشتن مردم از فقر است اما نه به معنای اصلی و یا تنها منبع درآمد بازنشستگی برای هر آمریکایی است. هنوز هم بدون برنامه معمولی اقلیت خانوار را پنج تا هفت برابر کمتر ثروت از یک خانواده است. اضافه کردن تامین اجتماعی از پرداخت به درآمد خود را کاهش می دهد که به فاصله دو تا سه برابر کمتر است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن