سیاه و سفید کودکان بیشتر احتمال دارد به مرگ پس از عمل جراحی از خود را سفید همسالان مطالعه می گوید:

Adrianna رودریگز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:39 PM EDT Jul 20, 2020یک مطالعه نشان داد کودکان سیاه و س

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

یک مطالعه نشان داد کودکان سیاه و سفید, با احتمال بیشتری نسبت به سفید کودکان به مرگ پس از شایع جراحی معکوس شبیه نابرابری موجود در بزرگسالان است.

محققان در سراسر کشور بیمارستان کودکان در کلمبوس, اوهایو دریافتند که کودکان سیاه و سفید, نزدیک به 3.5 برابر بیشتر احتمال مرگ در عرض 30 روز پس از عمل جراحی نسبت به همسالان.

مطالعه منتشر شده در روز دوشنبه در مجله کارشناسی اطفال مورد بررسی قرار داده ملی در نزدیک به 173,000 عملیات از 2012 تا 2017 که در آن پیوست حذف و ارتوپدی عملیات بودند در میان شایع ترین اعمال جراحی.

در حالی که وجود دارد چند به طور کلی مرگ و میر, 23, سیاه, کودکان درگذشت ظرف 30 روز از عمل جراحی در مقایسه با 13 سفید کودکان است.

"به طور کلی ما انتظار داریم که سالم بیماران باید به خوبی با انجام عمل جراحی. سالم بچه ها کم عارضه نرخ" منجر نویسنده مطالعه دکتر Olubukola Nafiu اطفال, متخصص بیهوشی و معاون صندلی آموزشی و پژوهشی در سراسر کشور بیمارستان کودکان گفت: در انتشار اخبار. "انتظار باید این باشد که نرخ عوارض و/یا مرگ و میر در میان کودکان سالم نمی خواهد متفاوت باشد بر اساس نژادی دسته – آنچه ما دریافتیم این است که آنها انجام می دهند."

کودکان با سن کمتر از 17 و در نظر گرفته شد نسبتا سالم خود را قبل از عمل جراحی. در حالی که سیاه و سفید کودکان تا به حال کمی بیشتر قلب و مشکلات گوارشی از قبل موجود شرایط غیر معمول بود.

دکتر Shant Shekherdimian اطفال جراح در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس ماتل بیمارستان کودکان گفت که در حالی که این تفاوت در نتایج را صرف .05% مطالعه ورود بیش از 170,000 روش های تقویت نتایج آن است.

"هنگامی که ما را به یک بیمار به اتاق عمل ما ناخودآگاه فرض کنیم که هر کس می آید به اتاق عمل در برابر شرایط و برگ بیمارستان به بازی برابر شرایط," او گفت:. "این (مطالعه) منجر به رشد بدن از ادبیات است که نشان می دهد که این مورد نیست."

سرمقاله در اطفال می گوید که تحقیقات میریزد نور در مورد مشکل و باید بی درنگ پزشکان و بیمارستان ها به مقابله با خود تعصبات.

تفاوت در بیمارستان با کیفیت و تعصب پیشنهاد شده است به عنوان همکاران به نژادی سلامت, نابرابری در تحقیقات دیگر اما Nafiu گفت: این عوامل فراتر از این مطالعه دامنه و دلایل نابرابری یافت شده نامشخص است.

"که بعد از واگذاری برای تیم من و من," او گفت:.

'تشویق': 107,000 آمریکایی امضا برای تست واکسن COVID

دو COVID آمریکا: یک امید برای گسترش فدرال بیکاری و محرک. دیگر این است که صرفه جویی و هزینه های

Nafiu و تیم او قصد دارد به بررسی اطلاعات برای دیدن اگر سنتی دیگر توضیح می تواند این نتایج را مانند وضعیت اجتماعی و اقتصادی و نوع بیمارستان و پس از عمل بهبود محیط زیست است.

این مطالعه مشاهدهای داده است که محدود کردن. برای مثال تیم خود دسترسی ندارد به نام بیمارستان که بیماران دریافت مراقبت.

"این مهم است زیرا ما می دانیم که هر بیمارستان دارای سطح از تجربه و تخصص و سطح پشتیبانی از زمانی که عوارض رخ می دهد," او گفت:.

یک چیز Nafiu نمی خواهند سیاه و سفید خانواده را به دور از این مطالعه که در بیمارستان و اعمال جراحی نا امن برای کودکان خود.

"عمل جراحی بی خطر است ... میزان مرگ و میر پایین هستند," او گفت:. "مقاله ما است نشان می دهد که آمریکایی های آفریقایی تبار پدر و مادر باید متوقف آوردن فرزندان خود به بیمارستان... ما می خواهم به برجسته کردن تفاوت ها برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید به طوری که ما بهتر می تواند خدمت به کودکان است که ما مراقبت."

کمک: Lindsey تنر آسوشیتد پرس. دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

بهداشت و ایمنی بیمار پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از Masimo پایه و اساس اخلاق و نوآوری و رقابت در بهداشت و درمان. این Masimo بنیاد ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن