Birx با هشدار نسبت به اپیدمی خطرناک 'مرحله جدید' به عنوان پلوسی assails او اعتبار

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی یکشنبه هشدار داد که COVID-19 همه گیر وارد "فا

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی یکشنبه هشدار داد که COVID-19 همه گیر وارد "فاز جدید" در حالی که مجلس نانسی پلوسی گفت: او هیچ اعتماد به نفس در Birx.

صحبت یکشنبه در سی ان ان "وضعیت اتحادیه" Birx گفت: coronavirus بسیار گسترده تر از آن بود ماه پیش.

"آنچه ما امروز شاهد متفاوت است از ماه مارس و آوریل. آن است که فوق العاده گسترده است. آن را به روستایی به عنوان برابر مناطق شهری" Birx گفت. "به هر کسی که زندگی در یک منطقه روستایی شما نه ایمنی یا حفاظت از این ویروس است."

Birx سی ان ان گفت که مردم نیاز به نگه داشتن با پوشیدن ماسک و فاصله و متحده نیاز به اقدامات احتیاطی و محدود کردن اجتماعات بزرگ اشاره کرد که هر دولت باید منحصر به فرد "به طور چشمگیری طراحی شده" برنامه. او همچنین گفت که مردم نیاز به درک خطرات ناشی از تعطیلات در نقاط خاص. "اگر شما انتخاب کرده اید برای رفتن در تعطیلات به یک نقطه داغ, شما واقعا نیاز به بازگشت و فرض کنیم شما در حال آلوده," او گفت:.

در ضمن پلوسی کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: ABC News' "این هفته" که Birx باید انجام شود بیشتر به رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست سخنان در مورد کوروناویروس. بر خلاف دکتر Anthony Fauci — که پلوسی ستایش است — Birx ساخته شده است یک نقطه از عموم تصحیح جمهور.

"من فکر می کنم رئیس جمهور در حال گسترش دروغ در مورد ویروس و او خود منصوب," پلوسی گفت: ABC News. "بنابراین من لازم نیست که اعتماد به نفس وجود ندارد."

Pelosi تیز را انکار کند گزارش های سیاسی در هفته گذشته گفت که او تا به حال به نام Birx "بدترین" در دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را متهم کرده که او از گسترش دروغ.

Birx در دفاع از خودش در سی ان ان گفت: او حاضر به خطر حرفه ای خود را در استفاده از اطلاعات علمی به "صرفه جویی در زندگی بیشتر" و پیشنهاد پلوسی نظرات در واکنش به گزارش نیویورک تایمز در ماه جولای — که Birx مورد اختلاف است — که ادعا Birx بیش از حد مشتاق به آغوش بیش از حد خوش بینی در مورد این بیماری همه گیر.

کاخ سفید روز یکشنبه تقبیح پلوسی انتقاد.

"این است که عمیقا غیر مسئولانه از بلندگو پلوسی به بارها و بارها سعی در تضعیف و ایجاد بی اعتمادی عمومی در Dr Birx بالا, عمومی بهداشت حرفه ای در coronavirus نیروی کار" الهام فرح کاخ سفید را مدیر ارتباطات استراتژیک توییتی یکشنبه. "این هم فقط اشتباه است. دوره. سخت متوقف شود."

همانطور که از یکشنبه شب در ایالات متحده تا به حال بیش از 4.6 میلیون دلار را تایید کرد COVID-19 موارد و تقریبا 155,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات هر دو ارقام تا کنون بیشتر از هر کشور دیگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب