لایحه Belichick به عنوان غول مربی برای اولین بار از بسیاری از آبی چه ifs

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. امروز edition نگاه کرد که آیا این غول را برنده دوم مستقیم کاسه اگر گیرنده گسترده Plaxico Burress نمی شوت خود را در سال 2008. در اینجا برخی از دیگر غول چه ifs از 30 سال گذشته:

اگر چه لایحه Belichick شد جانشین بیل Parcells در سال 1991?

Parcells چپ در ماه مه پس از سوپر باول-برنده 1990 فصل است. اما قبل از آن GM جورج جوان نشان داده بود طرفداری ری Handley در حال اجرا پشت مربی و ساعت-مدیریت مرد بیش از Belichick دفاعی هماهنگ کننده که جوان فکر نفرین بیش از حد بود و کمی عجیب و غریب. Belichick چپ در فوریه ترک Handley به نام سر مربی و بقیه بسیار غمگین غول های تاریخ است. Belichick در ادامه به برخی از موفقیت آن به نظر می رسد.

اگر Eli Manning-فیلیپ رودخانه پیش نویس-تجارت روز هرگز اتفاق افتاده است ؟

جنرال موتورز جدیدترین Accorsi عاشق منینگ واقعا دوست داشتم بن Roethlisberger و علاقه مند بود در پیش نویس رودخانه. کمی بیشتر از هفت دقیقه به سن دیگو اختصاص داده شده 15 دقیقه در ساعت با شماره 1-به طور کلی انتخاب کنید, شارژر, GM A. J. Smith به نام Accorsi و پرسید: “شما می خواهید الی?” اسمیت اصرار بر Osi Umenyiora به عنوان بخشی از بسته و رد شد. اسمیت می خواستم رودخانه ها و منینگ در حال حاضر اظهار داشت: او نه می خواهم به بازی در سن دیگو. معامله ساخته شد و به نام به لیگ دفتر فقط در زمان. این شارژر در زمان منینگ غول در شماره 4 در زمان رودخانه ها و سپس تعویض بازیکنان است.

Eli Manning برگزاری یک شارژر نیوجرسی پس از پیش نویس اول به طور کلی.گتی ایماژ

اگر Hakeem شکافهای نمی صدمه دیده در هفته 2 در سال 2012 ؟

آن را سخت به این باور Nicks در حال حاضر فقط 32 سال است. او وارد 155 پذیرایی برای 2,244 دفاع کند گرفته شد متری و 18 touchdowns در دو سال span شد و رقم مرکزی در سوپر باول XLVI اجرا شود. او صدمه دیده زانو چپ خود را در یک فوران چاه نفت پیروزی در خلیج تمپا و هر چند او تنها از دست رفته سه بازی بعدی او هرگز همان. اگر شکافهای باقی می ماند سالم و مولد غول را Odell بکهام جونیور با شماره 12-به طور کلی انتخاب در 2014 پیش نویس است. آنها احتمالا گارد زاک مارتین (گرفته شده شماره 16 توسط کابوی ها) و یا فقط شاید این بازیکن گرفته شده در شماره 13 توسط قوچ: دفاعی مقابله با هارون دونالد.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

اگر چه تام کولین نشد بازیکن بیشتر پسند پس از سال 2006 فصل ؟

کولین نزدیک به اخراج شدن پس از غول رفت و 2-6 در نیمه دوم سال 2006 فصل را به پایان برساند 8-8. او محبوب به عنوان یک بخیل, تمایلی به خم شدن و uncaring به نیازهای خود بازیکن است. Michael Strahan شد آشکارا نافرمانی از Coughlin “پنج دقیقه زود” سرود. مالک جان مارا به حال به اندازه کافی و گفت: Coughlin او تا به حال به متوقف بودن تا unlikeable. چارلز راه سابق غول بیمارستان مشغول به کار در آن زمان به عنوان تیم مدیر پخش و توسعه و ارائه این مشاوره: “شما نیاز به اجازه بازیکنان ببینید شما راه شما هستند با نوه های خود را.” که آمار خانه و تبدیل به یک چهارراه لحظه در تاریخ حق رای دادن.

غول’ غنی Seubert به پایین کشیده در یک بازی به پایان NFC کارت های وحشی بازی حذفی برابر 49ers در سال 2003.AP

اگر Trey Junkin در اولین و آخرین بازی برای این غول را ندارد بد ضربه محکم و ناگهانی در یک کارت بازی حذفی در سال 2002 فصل ؟

Junkin یک NFL طولانی-اهمیت برای 19 سال احضار شد از بازنشستگی به جای مجروح دن o’leary (که جایگزین منتشر شد rookie باب جونز). پس از 49ers تکان دهنده تبدیل 38-14 کسری به 39-38 سرب غول بود شات برای جلوگیری از به یاد ماندنی سقوط به عنوان مت برایانت به انتظارنشسته بودند تا برای آخرین دوم 41-حیاط زمینه هدف است. Junkin را ضربه محکم و ناگهانی به rookie دارنده مت آلن بود پایین و گسترده و همه آلن می تواند انجام دهد حرکت شبیه چمچه زنی تا توپ و پرتاب یک بد بخت تصویب سقوط کرد که ناقص است. داور ران زمستان از دست رفته مداخلات آشکار پنالتی واجد شرایط گیرنده غنی Seubert و اعلام کرد که بازی بیش از. که ویرانگر از دست دادن گیر با سر مربی جیم Fassel که اخراج شد پس از فصل آینده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de