بایدن پیشنهاد 700 میلیارد دلار طرح برای تحریک تولید و پژوهش برای ایجاد 5 میلیون شغل

بارت یانسن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:03 PM EDT Jul 9, 2020دولت فدرال را صرف $400 میلیارد دلار در تو

توسط NEWSAMINS در 20 تیر 1399

دولت فدرال را صرف $400 میلیارد دلار در تولید طی چهار سال آینده و 300 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه در طول همان دوره تحت یک طرح اقتصادی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن رونمایی پنج شنبه.

هدف او این است که برای ایجاد 5 میلیون شغل فراتر از بازگشت میلیونها نفر از دست این سال در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اما بایدن به presumptive دموکراتیک نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گفت: نشده است که چه مقدار از آن هزینه خواهد نشان دهنده مستمر هزینه ها و یا چگونه او را برای آنها پرداخت.

تولید طرح بخشی از گسترده تر اقتصادی در دستور کار به نام "ساخت بهتر" که بایدن ادامه خواهد داد به توضیح در هفته های آینده و معاملات با زیرساخت و انرژی پاک دادن به مراقبت و نیروی کار و نژادی و حقوق صاحبان سهام.

"هر کس قطع خواهد شد در معامله این زمان به عنوان ما به بازسازی طبقه متوسط" بایدن گفت: پس از سفر مک گرگور صنایع که ساخت و نصب قطعات فلزی برای ساختمان های در دونمر پنسیلوانیا. "زمانی که دولت فدرال صرف پول مالیات دهندگان ما باید استفاده از آن را به خرید محصولات آمریکایی و حمایت از مشاغل در آمریکا."

معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز مبارزه کرد و در میدان نبرد ایالت پنسیلوانیا روز پنج شنبه با برگزاری یک میزگرد در مورد بازگشایی این کشور در Rajant Corp. یک فن آوری بی سیم تولید کننده در مالورن.

بایدن اعلام می آید به عنوان او و مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه بیش از که چشم انداز اقتصادی بهتر برای کشور در طول بحران از یک بیماری همه گیر نرخ بالای بیکاری و تجارت تنش با چین است.

آدم سبز از بنیانگذاران تغییر تدریجی کمیته کمپین یک گروه مدافع که حمایت سناتور. الیزابت وارن D-Mass., در طول مقدماتی گفت: این پیشنهاد را ساخته شده بر روی ایده های از مبارزات انتخاباتی خود را. وارن استدلال کرد که فدرال هزینه های انرژی پاک دامن می زنند نوآوری در صنعت است و اگر دولت سرمایه گذاری در محصولات جدید کالا باید تولید در داخل کشور.

"بایدن به وضوح با هدف افزایش به عظمت این بحران تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" سبز گفت. "او را هل دادن خود محدودیتی برای آنچه که ممکن است رفتن بزرگتر و بزرگتر و هوشمند آن است که او بیشترین افرادی مانند الیزابت وارن هنگامی که در حال توسعه راه حل های بزرگ در این بحران حاضر است."

بایدن معتقد تهمت و تسلیم شده است در مهار coronavirus و شکست در مذاکرات با چین است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد او برخورد sternly با چین از طریق تعرفه و موجب رشد با عمده کاهش مالیات. مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که بایدن خواهد از دست دادن بازار سهام, سود و افزایش مالیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کمپین یک آگهی پنج شنبه انفجار بایدن " و حمایت از "فاجعه معاملات تجاری" مانند توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی که تبلیغ می گوید کشته 850,000 مشاغل و بهتر از شرایط تجارت با چین.

"جو بایدن اذعان کرده خود است که او را هیچ متخصص در تجارت بین المللی و حمایت خود را از فاجعه بار معاملات تجاری آن را نشان میدهد" گفت: تیم Murtaugh یک کمپین سخنگوی. "بیش از 47 سال در واشنگتن او بارها و بارها نشان داده که چگونه خطرناک و احمقانه او است, از بین بردن میلیون ها نفر از آمریکایی شغل است."

بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دو برابر نرخ دریایی فدرال پیمانکاری در طول آن 18 ماه است. به عنوان مثال او اشاره کرد که وزارت دفاع صرف 3 میلیارد دلار در ساخت و ساز های خارجی قرارداد در طول سال 2018 در هزینه های آمریکایی, شرکت های فولاد و نزدیک به 300 میلیون دلار خارجی و موتورهای وسایل نقلیه به جای خرید آنها را از شرکت های داخلی.

"از آن زمان به معکوس کردن اولویت ها در این کشور می شود."

خود را تولید و نوآوری پیشنهاد با هدف مارشال ایالات متحده منابع در چه مبارزات انتخاباتی نامیده می شود بزرگترین سرمایه گذاری داخلی در تهیه و تحقیق و توسعه پس از جنگ جهانی دوم است. این طرح مبتنی بر شش ستون:

  • خرید آمریکایی است. بایدن پیشنهاد به صرف $400 میلیارد دلار در ایالات متحده محصولات و مواد و خدمات و اطمینان حاصل شود آنها را حمل بر آمریکا پرچم حامل محموله.
  • ساخت. هدف او این است که به ارائه مشوق ها و ابزار تامین مالی است که احیای کوچکتر تولید کنندگان به خصوص زمانی که متعلق به زنان و اقلیت ها.
  • نوآوری. بایدن پیشنهاد به سرمایه گذاری 300 میلیارد دلار در تحقیق و توسعه در فن آوری های مانند وسایل نقلیه الکتریکی 5G شبکه های تلفن همراه و هوش مصنوعی است.
  • سرمایه گذاری. او قول داد به اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاری خواهد بود توزیع در سراسر کشور به جای چند شهرستانها که در آن سرمایه تمایل به تمرکز بر.
  • ایستادن برای امریکا. بایدن پیشنهاد برای مقابله با خارجی تلاش به سرقت آمریکایی مالکیت معنوی پنجه بازگشت سرمایه گذاری های عمومی و مزایای مالیاتی از شرکت های که باعث کاهش مشاغل خانگي و ارسال آنها را در خارج از کشور و درخواست کربن هزینه در کشورهای شکست برای دیدار با اهداف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.
  • عرضه. هدف او این است که برای بازیابی تولید برای کالاهای حیاتی است که مهاجرت به خارج از کشور.

دموکراتیک مقامات و فعالان ستایش این طرح به عنوان یک طرح برای کشور است.

رئیس کنگره, سیاه, انجمن, پارچه مبلی. کارن باس, D-کالیفرنیا گفت: بایدن نشان رهبری کشور و جهان باید در زمان نامشخص است.

"او می داند که میلیون ها نفر بدون شغل ما نمی توانیم برای احیای اقتصاد است که کار نمی کند برای بسیاری از جوامع ما در وهله اول" باس گفت:.

هیلدا سولیس یک وزیر سابق کار گفت: بایدن حمایت اتحادیه مشاغل کمک خواهد کرد که کارگران در پیدا کردن شغل خوب و پردرآمد.

"به عنوان رئیس جمهور یمن ادامه خواهد داد به روشن است که اقتصاد ساخته شده است – نه شرکت و نه لابی اما آمریکا کارگر" Solis گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب