بهترین از نیویورک ورزشی: بزرگترین گرفتن بزرگترین چوک و بیشتر

در طول هفته گذشته ما را حفر عمیق در برخی از بهترین چیزها در نیویورک تاریخچه ورزش — از معاملات به فرهنگ پاپ cam

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

در طول هفته گذشته ما را حفر عمیق در برخی از بهترین چیزها در نیویورک تاریخچه ورزش — از معاملات به فرهنگ پاپ cameos و نمایندگی رایگان به استادیوم. در اینجا نگاهی به پنج دسته.

بهترین گرفتن در n. y. تاریخ بیس بال — ذرت ویلی

بیس بال ممکن است را دیده اند بیشتر جلب اما هرگز شاهد یک افسانه ای. آن هفت. 29 سال 1954 — بازی 1 از سال 1954 جهان سری — زمانی که کلیولند مشت زن ویک Wertz به صفحه با این نمره در هشتمین دور در این پولو زمینه. دونده شد و در اول و دوم. Wertz مشغول به کار 2-1 برابر تعداد southpaw مسکن همین Liddle و سپس لعنتی عمیق شات به میدان مرکز ارسال 23 ساله Mays سرعت به عقب در حالی که یک نظر اجمالی بر شانه چپ خود را.

توپ سفر بیش از 420 پا طریق به شکل نعل اسب ورزشگاه در منهتن بالا, قبل از ذرت ساخته شده با شکوه بیش از شانه گرفتن و سپس به سرعت چرخید و انداخت به زمین زیر کشت به عنوان کلاه خود را پرواز کردن — برای جلوگیری از دوندگان از پیشرفت. 97-برنده غول را بازی 1 در نوبت پس از تکمیل یک غیر محتمل رفت و برگشت و ناراحت از 111 برنده سرخپوستان به ادعای نیویورک باشگاه جهانی اول تیتراژ سریال در 21 سال است.

ذرت هرگز معتقد به "گرفتن" — در حال حاضر جاودانه بالای ذرت ویلی جهان سری جایزه MVP — او بزرگترین دفاعی feat اما بدون گرفتن همیشه خواهد بود تا یاد.

بزرگترین چوک در n. y. سابقه ورزشی — 2004 یانکی ها

بدون بافت تاریخی در سال 2004 ALCS می تواند به عنوان بدترین سقوط در تاریخ ورزش. در 115 سال از postseason بیس بال دیگر تیم دمیده شده است یک 3-0 سری منجر شود.

اما خیلی بیشتر بود در خطر کنار جهان سری اسکله. Red Sox تا به حال موفق به کسب عنوان در سال 86. یانکی ها تا به حال برنده 26 عنوان پس از دستیابی به کودک اموزش از بوستون. در سال 2003 ALCS این یانکی ها در بالا آمد از بیس بال بزرگترین رقابت تسخیر پرچم با یک بازی 7 باز گشت و چشمگیر Aaron Boone پیاده کردن خانه اجرا شود.

یک سال بعد یانکی ها بودند سه outs از یک رفت و برگشت با بزرگترین نزدیک تر از همه زمان ها بر روی تپه. نادانسته به همه در زمان فاجعه از زمانی شروع شد که Mariano ریورا صادر پیاده روی به کوین Millar اجازه خرج کردن-دونده دیو رابرتز به سرقت دوم و سپس نمره بازی-تساوی اجرا شود. دیوید اورتیز به پایان رسید بازی 4 با 12th-زمین باز یافته هومر و سپس پیاده روی کردن تنها در 14 به نفع خود بازی 5 پس از یانکی ها اغل گاو یا حشم منفجر دو اجرا سرب در هشتم.

در برانکس بازی 6 مهر و موم شده بود توسط Curt Schilling خونین جوراب و الکس رودریگز غیر قانونی سیلی از Bronson ارریو. سپس یک دوم دور حذفی تصمیم گرفت بازی 7 از طریق جانی دیمون را در گرند اسلم. بوستون جشن در برانکس و سپس برنده اول از چهار عناوین این قرن است.

بهترین سلسله در n. y. ورزشی — 1949-53 یانکی ها

تنها تیم در تاریخ به پیروزی پنج جهانی سری عناوین حاکم عالی در میان چندین Yankees سلسله. پس تایپی مانند مقام سوم به پایان برساند در سال 1948 یانکی ها استخدام کیسی Stengel به عنوان مدیر با وجود ارسال 534-682 همراه ضبط در نیویورک و بوستون.

ثروت خود را تغییر بیش از پنج سال آینده با شش سالن Famers (Joe DiMaggio, میکی گوشته Yogi Berra, سفید پوست, فورد, فیل Rizzuto, جانی يار) دو MVPs (Rizzuto, Berra), 13 All-Stars (DiMaggio, گوشته Berra, Rizzuto, يار, تامی Henrich ویک Raschi Allie Reynolds, Tommy بایرن جری کلمن اد Lopat گیل McDougald جانی Sain) و یک تازه کار از سال (McDougald).

گذشته به زیبایی انتقال به آینده با گوشته مصرف بیش در مرکز میدان زیر DiMaggio بازنشستگی پس از سال 1951 مسابقات جهانی برنده بیش از غول. با وجود فاقد طول تاریخ غالب نجومی مانند دیگر Yankees سلسله (یعنی 1927, 1961, 1998) این گروه را بی سابقه کشش مورد نیاز سه عنوان پیروزی بیش از لود داجرز (1949, 1952, 1953). عنوان اجرا به پایان رسید و در سال 1954 زمانی که یانکی ها سقوط کوتاه از آل پرچم پس از برنده شدن در 103 بازی — ترین آنها می خواهم برنده در 12 سال.

بهترین نقل قول در n. y. سابقه ورزشی — جو Namath

جو Namath شماره (173 touchdowns, 220 interceptions, 50.1 درصد تکمیل) هرگز به درستی توضیح دهد که او استعداد وقار و تاثیر. کلمات خود را سه روز قبل از سوپر باول III — "من اخبار را برای شما ما میخوایم برنده شدن در این بازی من آن را تضمین کند." — هنوز هم انتقال اورا.

بعد از هکرها تحت سلطه دو AFL-NFL قهرمانی جهان, بازی NFL را بالتیمور کلت وارد 1969 عنوان matchup به عنوان شاید بهترین تیم تاریخ فوتبال. تازه بدوران رسیده AFL را جت وارد شده به 18 نقطه شکست یک سوپر باول گسترش صدر یک بار در 50 سال آینده است.

هنوز هم وقتی Namath شنیده هکلر در میامی Touchdown باشگاه او پاسخ داد: پیش بینی یکی از بزرگترین ناراحتی در تاریخ ورزش. این 15-1 کلت به زودی کشف عجول و بی پروا 25-year-old کارفرمایی اعتماد به نفس موجه بود. به عنوان جت دفاع برگزار شد بالتیمور بدون گل تا بازی نهایی دقیقه Namath برگزار شد توپ برای بیش از 36 دقیقه بارها و بارها در ارتباط با جورج Sauer و تغذیه مت اسنل به جلو تکان دهنده 16-7 پیروزی در نارنجی کاسه.

پس از اتمام 17-از-28 می گذرد برای 206 متری و درآمد MVP افتخارات — تنها کارفرمایی در سوپر باول تاریخچه و بدون touchdown تصویب به کسب جایزه برادوی جو فراموش نشدنی سرش می دویم. کردن زمینه برگزاری خود انگشت در هوا.

بهترین هدف در n. y. تاریخچه ورزش — استفان Matteau

Howie رز تضمین نام — "Matteau! Matteau! Matteau! — آیا حلقه برای همیشه لطفا برای. بدون استفان Matteau را شال هدف در دو وقت اضافه بازی 7 از سال 1994 کنفرانس شرق نهایی شعارهای "1940" هنوز هم می تواند زنگ در سر از طرفداران رنجرز به جای.

Matteau از دست رفته بسیاری از رنجرز غالب رئیس جمهور جایزه اجرا را از طریق فصل به طور منظم پیوستن به این تیم در اواخر ماه مارس — زیر یک تجارت از Chicago — ظاهر می شود و فقط در 12 بازی با این تیم قبل از یک پر فشار postseason که در آن تفنگداران وظیفه شد, با پایان لیگ طولانی ترین قهرمانی جام استنلی خشکسالی است. پس از نورد از طریق دو دور اول رنجرز رو حذف در نیوجرسی در بازی 6 اما علامت مسیه نقد در خود بازی برنده تضمینی با یک سوم دوره hat trick.

در بازی 7 رنجرز راه انداخت و برای اولین کنفرانس قهرمانی پس از سال 1979 تا زمانی که والری Zelepukin حیرت زده Madison Square Garden با بازی-گره زدن هدف با 7.7 ثانیه به سمت چپ در قوانین و مقررات. Matteau که می خواهم برنده بازی 3 با دو وقت اضافه, هدف, به پایان رسید, باور نکردنی تعلیق و عذاب در 4:24 دیگری دوم اضافه کاری موجد خسارت در پشت خالص و لغزش مهم ترین هدف در رنجرز تاریخ گذشته rookie مارتین Brodeur اجازه می دهد رنجرز به زودی پیروزی خود را به عنوان برای اولین بار در سال 54.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن