بهترین MLB 2020 سرپا نگه داشتن شرط جلوتر از روز افتتاحیه

بیس بال بازده در روز پنج شنبه و با آن می آید از این فرصت به نفع خود مقداری پول در گزاره شرط برای 60 بازی فصل.

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

بیس بال بازده در روز پنج شنبه و با آن می آید از این فرصت به نفع خود مقداری پول در گزاره شرط برای 60 بازی فصل. در اینجا برخی از انتخاب همراه با بازار مطلوب ترین شانس:

آنتونی ریزو زیر 11.5 خانه اجرا می شود (-115 در BetMGM): ریزو شده است برخورد با درد پشت. در حالی که او می گوید که امیدوار به بازی جمعه در روز افتتاحیه این نوع آسیب می تواند معطل تمام فصل. سریع IL سفر و یا به صورت دوره ای نیاز به نشستن برای استراحت اضافی خواهد نوسان این سمت تحت.

ترور بائر بیش از 83.5 strikeouts (-125 در BetMGM): Bauer خواسته است به زمین هر روز چهارم. اگر این طرح رخ می دهد و او را در خط 15 یا 16 شروع می شود و بیش از 100 نوبت و به راحتی پرواز می کند گذشته 83.5 strikeouts. این نیز بسیار قرار داده بائر در بازی به بیشترین برد در لیگ ملی و همچنین بیش از شخصی خود را در برنده شدن در کل. من هم شرط بندی ترور بائر بیش از 4.5 برنده -120 و ترور بائر ترین برنده در لیگ ملی در 25/1.

اتباع را به نفع خود NL East (3/1 در حدود): من فکر می کنم این قیمت بیش از حد بالا برای بهترین تیم در NL East و دفاع از جهان سری قهرمان. بقیه اضافی مفید است آینده یک postseason اجرا شود. اتباع دو سه بهترین شروع کوزه خود را بدست آورد. من فکر می کنم متس و بریوز خواهد شد مبارزه برای مقام دوم و یک کارت نقطه در حالی که فیلیز خواهد شد برخی از مبارزات با هارون نلا بالقوه بودن کشیده اولیه و زاک ویلر پله در برخی از نقطه برای تولد فرزند خود را.

اکثر strikeouts: حداکثر Scherzer (11/2 در BetMGM): رقابت اصلی خواهد بود Gerrit کول و بالقوه Bauer, اگر او واقعا در رفتن به زمین هر چهار روز.

Max Scherzer
حداکثر Scherzerگتی ایماژ

بسیاری از خانه اجرا می شود: رابرت لوئیس (100/1 در DraftKings): در سال گذشته متس rookie پیت آلونسو led MLB در صفحه اصلی اجرا می شود. رابرت شروع فصل دوم پنبه حلاجی شده برای White Sox و دریافت خواهد شد به ضرب و شتم در کوزه از دزدان دریایی ببر و سلطنتی. من می توانید ببینید که او رقیب برای اجرای عنوان, و من می خواهم 100/1 برای بسیاری از خانه اجرا می شود بهتر از تخمگذار کوتاه قیمت در 3/1 یا 4/1 در AL مورد علاقه برای Rookie از سال است.

AL تازه کار از سال: اوان سفید (16/1 در BetMGM): روزمره baseman برای Seattle Mariners. دور اول انتخاب کنید در سال 2017. در حال حاضر پیش بینی شده برای پایین پنبه حلاجی شده اما این دریانوردان متعهد به داشتن امضا شده در حال حاضر او را به شش سال لیگ قرارداد با یک خریداری از داوری سال است.

Luis Robert
رابرت لوئیسگتی ایماژ

AL تازه کار از سال: Nate پیرسون (25/1 در شرط MGM): پتانسیل تک خال از Toronto Blue Jays کارکنان. به عنوان 28th انتخاب در سال 2017 پیش نویس او یک 6-پا-6 right-hander که پرواز را از طریق افراد زیر سن قانونی به پایان رسید و سال گذشته با 119 strikeouts در 101 2/₃ نوبت در سراسر سه جزئی لیگ سطوح. او نیاز به ماندن در سن هفت یا هشت روز بیشتر به صورت آبی جیز برای به دست آوردن یک سال بیشتر از تیم کنترل. بدترین جیز را حفظ خواهد کرد پیرسون برای مقدار مورد نیاز از زمان و او را از دست یک شروع است. بهترین مورد آنها تحقق توافق دسته جمعی است که renegotiated پس از 2021 فصل و خدمات-زمان قوانین را تغییر دهید به طوری که آنها او را تا روز 1.

NL تازه کار از سال: Alec Bohm (38/1 در FanDuel): فیلیز ممکن است تصمیم به حرکت برایس هارپر به پایه سوم به Bohm به صف هر روز در اول و یا DH. Bohm سوم-به طور کلی انتخاب در سال 2018 پیش نویس از ایالتی ویچیتا. او یک جامد hitter وظیفه است و رقابت برای زمان بازی در برابر ژان سگورا جی بروس و آدم Haseley. او بهتر بازیکن بیس بال از آن بچه ها.

NL تازه کار از سال: داستین مارس (11/1 در BetMGM): من این شانس را در 11/1 بهتر از هم تیمی خود و لیگ ملی rookie از سال مورد علاقه گاوین لوکس در 3/1. داجرز گرفته اند برخی از بازدید خود را به تبادل با قیمت دیوید امید بستن به نشستن و رطوبت و قابل اعتماد ترین مسکن کنلی یانسن و پدرو بائز گزارش دیر به اردوگاه های آموزشی با توجه به کوروناویروس. ممکن است این فرصت را برای مشارکت در این فصل است. من مطمئن هستم که اگر او شروع می شود و یا زمین در بالا اهرم امداد موقعیت, اما او را به زمین معنی دار نوبت و به ارزش یک شات در 11/1.

Jason واینگارتن یک ورزش حرفه ای bettor از لس آنجلس می نویسد برای نقطه گسترش هفتگی VSiN دیجیتال مجله ورزشی bettors.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن