نیمکت روشن در اولین Astros-داجرز بازی پس از رسوایی

هوستون — نیمکت پاک سهشنبه شب در اولین بازی بین Astros و داجرز پس از آن نازل شد که هوستون سرقت علائم در مسیر به

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

هوستون — نیمکت پاک سهشنبه شب در اولین بازی بین Astros و داجرز پس از آن نازل شد که هوستون سرقت علائم در مسیر به یک سال 2017 سری جهانی قهرمانی که در لس آنجلس هزینه.

زد و خورد رخ داده است پس از داجرز مسکن جو کلی انداخت بالا و تنگ رزین به Astros ستاره الکس Bregman و کارلوس کوریا در ششم زمین باز یافته.

داجرز led 5-2 پس از پنج اجرا پنجم که کلی بود که با بوستون در سال 2017 و همچنین مواجه هوستون که postseason انداخت پشت Bregman به توپ ، Bregman grimaced پس از پریدن برای جلوگیری از ضربه و سپس مماشات به پایه اول.

وجود دارد دو outs در زمین باز یافته که کلی انداخت یک سیار شکستن توپ بیش کوریا ، کوریا خود را در زمان خاموش کلاه پنبه حلاجی شده و خیره کلی پایین قبل از ادامه در خفاش.

کلی بیرون زده کوریا پس گیر کردن زبان خود را و چهره خود را در جهت. کوریا شروع به راه رفتن به سوی او و بازیکنان رد و بدل کلمات باعث نیمکت برای روشن شدن. وجود دارد مقدار زیادی از فریاد و ازدحام — قانونى به عنوان MLB تلاش می کند به بازی 60 بازی فصل در میان یک بیماری همه گیر -- اما هیچ فشار یا مشت پرتاب می شود.

Benches empty out after the Dodgers' Joe Kelly threw several high inside pitches to the Astros' Alex Bregman, Yuli Gurriel and Carlos Correa in the sixth inning.
نیمکت خالی کردن پس از داجرز' جو کلی انداخت بالا و متعددی در داخل زمین به آستروس' الکس Bregman, Yuli Gurriel و کارلوس کوریا در ششم زمین باز یافته.گتی ایماژ

منظور ترمیم شد بعد از چند دقیقه اما هوستون مدیر گرد و خاکی بیکر بود هنوز ناراحت قبل از بازی از سر گرفته و در صورت در داوری.

هوستون بود توسط کمیسیون' در ژانویه برای ثبت نام سرقت طرح که منجر به شلیک مدیر کل جف Luhnow و مدیر AJ Hinch.

داجرز تا به حال کلمات خشن برای Astros در طول بهار, آموزش, اما, لس آنجلس, مدیر دیو رابرتز گفت: قبل از بازی که او فکر نمی کنم او در تیم خواهد مقابله به مثل است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب