بلمونت استیکس را کردند ما باید در تابستان بدون ورزش

وجود خواهد داشت نه یک روح در پای خود را به عنوان حیوانات زیبا آمده stampeding به سمت خط پایان وجود دارد و نمی

توسط NEWSAMINS در 31 خرداد 1399

وجود خواهد داشت نه یک روح در پای خود را به عنوان حیوانات زیبا آمده stampeding به سمت خط پایان وجود دارد و نمی توان هر غول و سر و صدا به پا می خیزند و منفجر کردن از بلمونت پارک و بر روی همپستید شاهراه.

اما حتی اگر وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در جایگاه و یا در هر نقطه دیگری در سندی آنها خواهد بود crowning یک برنده اولین بلمونت استیکس است که در ساق پا ابتدا از تاج سه گانه اول بلمونت سهام که مایل-و-یک-هشتم به جای یک مایل و نیم است.

اگر شما شده اند با جیغ خودتان hoarse برای زنده نیویورک رویداد ورزشی پس از همه گیر تبدیل جهان وارونه شما این اسب است.

پیت آلونسو نمی تواند نوسانی یک خفاش تا مدتی در ماه آینده ... محرومیت اعتصاب سه MLB فصل و یعقوب deGrom و Gerrit کول نخواهد بود عذاب hitters. LeBron نمی خواهد در نظر گرفتن استعدادهای خود را به اورلاندو حباب تا اواخر ماه آینده. Artemi Panarin نخواهد بود اسکیت در NHL hub شهرستان تا ماه آینده.

عمده ورزش حرفه ای لیگ مقابل coronavirus.

هیچ مارس جنون.

تنها غم و اندوه است.

اجتماعی و تعهدی برای آنچه احساس می کند مانند یک ابدیت از ما ورزش حرفه ای.

تنها تلویزیون تکرار و خاطرات و امید برای برخی از بازگشت به حالت عادی در طول یک زمان آشفته در کشور دیرهنگام به سوی برابری برای همه است.

اما حداقل و در آخرین واحه ای در بیابان ناامیدی و دلسردی.

و خشک نیویورک ورزشی جمعیت مشتاق به آن را بنوشید ،

و بنابراین در 5:42 p. m. روز شنبه, 10 اسب خواهد بود در شروع گیتس به صورت منحصر به فرد و تاریخی بلمونت استیکس چون Kentucky Derby و Preakness هستند که جلوتر از ما زمانی که به طور سنتی آنها در آینه در حال حاضر.

هیچ کس خواهد بود خواستار این بلمونت استیکس آزمون از قهرمان. هیچ اسب را به یاد هر کسی که از دبیرخانه. اما یک اسب و یک سوارکار اسب دوانی شدن در زین بالای او خواهد بود رژه به برندگان دایره که در آن آنها خواهد پتو برنده با carnations و افتخار مربی شادی کردن.

مجازی پخش احزاب بهتر از هیچ چیز در تمام.

"من بسیار خوشحال هستم که آنها مسابقه در نیویورک است. من آرزو می کنم آن می تواند با طرفداران, اما آن را یک گام در مسیر درست و بلمونت یک سنت" مربی تاد Pletcher گفت: پست. "پا برای اولین بار از تاج سه گانه در این سال و این که امیدوارم میخوام شروع همه چیز باز به بالا در فصل تابستان برای نیویورک مسابقه."

Pletcher موفق به کسب سه بلمونت استیکس — این دختر شوخ و جوان ژنده پوش به ثروت در سال 2007 کاخ کینه توزی در سال 2013 و Tapwrit در سال 2017 — و را از دست صدای 90,000 نیویورک مسابقه طرفداران که همیشه پر آهنگ با شور و تب است.

"این قراره تواند به طور چشمگیری متفاوت" Pletcher گفت: "اما در همان زمان, من فکر می کنم آن را خواهی بسیاری از خوب پوشش تلویزیون و امیدوارم یک مسابقه هیجان انگیز — یکی از چیز خوب در مورد مسابقه که یکی از معدود رویدادهای ورزشی در لحظه ای که امیدوارم به دست آوردن برخی از بینندگان و ایجاد برخی از بینندگان جدید و امیدوارم این مردم هستند که می مانم در دام مسابقه و در ادامه به تماشای پس از باز کردن در ورزش های دیگر."

Tiz قانون است اما Pletcher است هفت بار گرفتگی برنده بلمونت است خانه خود را پایه. بنابراین شما تعداد خود را نوشته — Dr پست و فارمینگتون جاده در خطر خود شما.

Dr پست نیست, نام, New York Post, اما برای دکتر مارتین پست حضور یک متخصص قلب و عروق در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی ویل کرنل و یک شخص از کالج آمریکایی قلب و عروق و رئیس سابق قلب و عروق برای هشتم ارتش ایالات متحده در کره جنوبی.

جای تعجب نیست که این اسب فوق العاده ای به قلب است. چهار پا Dr پست ممکن است بی تجربه اما او مطمئن به نظر نمی رسد به ذهن انجام مانند یک قهرمان در مقابل هیچ طرفداران پشت در آوریل 25 در mile-و-یک-شانزدهم لجام گسیخته سهام در گلف استریم و پس از chortling در برابر سختی پس از jostled و ضربه شما ممکن است دور رفته اند فکر او می تواند برنده مسابقه با Mushnick در زین به جای Irad Ortiz جونیور

از همه بهتر آن است که از دو زمان گرفتگی قهرمان Ortiz, تعجب 2016 بلمونت ویکتور در خالق و بالا برنده 2020 (147) و نان (بیش از 7.2 میلیون دلار).

چهار پا Dr پست خریداری شد و به عنوان یک گیاه یک ساله توسط St. Elias پایدار از بروکلین متولد وینسنت ویولا, صاحب, NHL, Florida Panthers و رئیس اجرایی از بازار-ساخت شرکت Virtu مالی, Inc.

"من می خواهم راه آنها هر دو آموزش" Pletcher گفت. "آنها هر دو breezed بسیار خوبی در طول مسیر اصلی در هفته گذشته. از آن نظم بلند و احترام زیادی برای Tiz قانون ، اسب های ما هستند که در این مسابقه به خوبی به عنوان ما می توانیم امید ،

در این تالار نیویورک روز است Swellmont.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب