بلمونت پارک بازگشایی فراهم می کند ‘بارقه امید” در میان coronavirus

مایک Repole رشد, رفتن به قنات و بلمونت پارک که در آن دانه های کاشته شد خود را برای مسابقه اسب fandom.

ملکه بومی و در حال حاضر با تجربه و صاحب نمی قادر خواهد بود به پشت در بلمونت در روز چهارشنبه خود را برای تاخیر در روز افتتاحیه, اما اهمیت اسب مسابقه به عنوان اولین ورزش به بازگشت در نیویورک از coronavirus همه گیر است که قطعا از دست او.

“مسابقه بودن در کل من فکر می کنم فوق العاده است برای این ورزش است. اما مسابقه با اینکه در نیویورک, من فکر می کنم حتی بزرگتر” Repole صاحب Repole اصطبل گفت از این پست. “بدیهی است که نیویورک بود که آمار خیلی سخت با این بیماری همه گیر و بسیاری از موارد … من فکر می کنم آن را حتی بیشتر خاص است که بلمونت باز است. این یک چیز است که کسی قرنطینه و آنها در حال تماشای خلیج تمپا فراز و یا آنها در حال تماشای گلف استریم.

“اما این توانایی را به می دانم که شما می دانید آنچه وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در آینده به دلیل این که مسیر یک ساعت و نیم از من دور 10 دقیقه دور از من, یک ساعت دور از من — در حال انجام کسب و کار من فکر می کنم مردم آن را می دهد برخی از امید و قول می دهم که حتی اگر وجود خواهد داشت های جدید عادی حداقل ما در حال رفتن برای رسیدن به برخی از حس ظاهر،”

Repole خواهد شد که منافع مقرره در مسابقه — به خصوص سومین مسابقه در روز چهارشنبه زمانی که او 2 ساله ازدواج تاد Pletcher-روت زندانی است برای اجرا 5-فورلانگ مسابقه با اسب دوانی Irad Ortiz جونیور روی.

با وجود Repole محلی ریشه زندانی ممکن است یک زمان سخت شدن فن های مورد علاقه — زمانی که یک اسب به نام Fauci در حال اجرا است در کنار او. اما Repole امید بالا.

“هنگامی که آنها معمولا شروع و ما آنها را دوست دارید و اگر او خود را می شکند, قبل از ازدواج, شما بحث در مورد امید به آینده و به عنوان یک قهرمان 2 ساله و 3 ساله دربی مدعی و شاید یک روز برنده بلمونت استیکس مانند چیزی که من در مورد خواب از آنجایی که من یک دختر 13 ساله بچه” سنت جان “گراد” گفت.

در حالی که Repole گفت: مسابقه آخرین چیزی که او نگران بود در مورد بیش از چند ماه گذشته به عنوان COVID-19 دامنگیر کشور شده او هنوز هم تا به حال به شکل چه باید بکنید با اسب در موقت. او فرستاده نیمی از آنها را به یک مزرعه در Ocala, Fla., برای گرفتن یک استراحت در حالی که نیم دیگر رفت و با Pletcher به Gulfstream پارک در فلوریدا که در آن مسابقه را متوقف نکرده است.

در حال حاضر آنها در حال حمل و نقل اسب به نیویورک با بلمونت بازگشایی برای مسابقات پنج شنبه و ساراتوگا باز برای آموزش پنج شنبه.

مانند طرفداران صاحبان هنوز مجاز در بلمونت اما Repole درک اولویت است.

Mike Repole
مایک Repoleگتی ایماژ

“من فکر می کردم امروز در مورد هیچ طرفداران بسیار متفاوت تر از آن بود که سه ماه پیش” او گفت:. “شماره 1 نگرانی از ایمنی مردم است. ما همیشه بحث در مورد مسابقه اسب چقدر مهم ایمنی از اسب است اما این در حال حاضر تغییر کرده است که امنیت افراد است که کار با این اسب هستند در معرض خطر هر روز آنها را بیش از حد.”

اقدامات احتیاطی گرفته شده در سیرجهت مخالف مبداء مسابقه در بلمونت برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران آن به عنوان آموزش است ادامه داد: در طول همه گیر با وجود عدم نژادها. کسانی که تلاش آورده اند هر کس “کمی نزدیک تر” Repole گفت و در را باز کرد برای مسابقه به بازگشت در نیویورک است.

“امیدوارم مسابقه اسب برای اولین بار و پس از آن رنجرز نیکز شبکه و جزیره نشینان و متس و یانکی ها و فوتبال شروع و وارد شدن این ویروس را تحت کنترل و تلاش برای ماندن بگیرید پیش از آن” Repole گفت.

“ما نیاز به چیزی به ریشه. بودن در نیویورک و نیویورک که آمار خیلی سخت می گذرد وجود دارد به احساس بسیار خوبی در مورد یک رویداد ورزشی در نیویورک است که به صورت متفاوت از ورزش باز کردن در به طور کلی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de