پشت متس' در تلاش برای پیدا کردن نخبگان گیر پس از مایک پیازا

مایک پیازا بازی آخرین بازی برای متس در سال 2005 تکمیل نزدیک به هشت فصل ماندن را با این باشگاه طی آن اهمیت توسع

توسط NEWSAMINS در 2 خرداد 1399

مایک پیازا بازی آخرین بازی برای متس در سال 2005 تکمیل نزدیک به هشت فصل ماندن را با این باشگاه طی آن اهمیت توسعه یک شکارچی از درون سازمان بود minimalized.

این متس تا به حال Hall of Famer پیازا بعد از همه و حتی پس از او فاصله می تواند اضافه کردن یک کهنه مانند پل پایین Duca یا برایان اشنایدر به پل شکاف تا پاسخ وارد شده از طریق پیش نویس بین المللی و یا ثبت.

آنها هنوز در انتظار.

تاد Hundley که ظهور در پشت صفحه برای متس در اوایل 1990s می تواند به عنوان آخرین خط مقدم catcher توسعه یافته توسط متس برای بازی با آنها. پیازا وارد یک تجارت با Marlins در 22 مه سال 1998 (سالگرد مبارک) و بعد از آن امضا برای هفت اضافی فصل قبل از متس خود را آغاز کرد در حال انجام جستجو در این موقعیت.

اما متس گرفته اند چند عکس واقعی از طریق پیش نویس است. پس از پیازا خروج Blake Forsythe و کوین Plawecki تنها فو پیش نویس توسط متس در پنج دور. Forsythe سوم-انتخاب دور در سال 2010 صرف چهار فصل در سازمان و هرگز به عنوان یک جدی در لیگ برتر چشم انداز. Plawecki یک مکمل در دور اول انتخاب و در سال 2012 تا به حال چندین لیگ نانامی به بازی با متس بیشتر به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. او معامله به سرخپوستان قبل از فصل گذشته و امضا شده با Red Sox در ماه ژانویه است.

Mets
ویلسون راموس مایک پیازا و تراویس d'ArnaudAP جف Zelevansky رابرت Sabo

این متس را یک شکارچی در سال گذشته تا 20 دور زمانی که آنها برداشت مت اونیل از دانشگاه پنسیلوانیا است.

"از پیش نویس یک نظر آن را در معرض خطر و موقعیت به پیش نویس به خصوص دبیرستان فو" گفت: Omar Minaya که در خدمت به عنوان متس مدیر کل از 2005-10 قبل از بازگشت به این سازمان به عنوان مشاور سه سال پیش. "ما پیش نویس بسیاری از فو در اوایل دور بسیاری از فو در لیگ های بزرگ تبدیل شده اند ، من فکر می کنم ما نیاز به انجام یک کار بهتر از آن است."

اگر امید وجود دارد در درون سازمان آن را در Francisco Alvarez, 18 ساله شکارچی از ونزوئلا است که در میان متس' چشم انداز بالا. اما متس نیز می تواند موقعیت یک اولویت بالا در ماه آینده به صورت مختصر MLB پیش نویس که شامل تنها پنج دور. دو تا از بالاترین-رتبه دانشگاهی فو در شمال کارولینای دولت پاتریک بیلی و آریزونا آستین حلقه چاه هر دو آنها در نظر گرفته بالقوه در دور اول میدارد با توجه به بیس بال آمریکا است. در سطح دبیرستان تایلر Soderstrom از کالیفرنیا, کالیفرنیا., و درو Romo از جنگل تگزاس دو از بالاترین امتیاز فو.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

"من نه بهانه ای برای متس در اینجا آن است که یک صنعت گسترده چالش تلاش برای توسعه نواز" استعداد ارزیاب از یک لیگ ملی باشگاه گفت. "این سخت ترین موقعیت های دور برای پیدا کردن با کیفیت عمق. وجود دارد مقدار زیادی از چشم انداز خود بزرگ زیادی زیر کشت چشم انداز وجود دارد مقدار زیادی از فرشهای چشم انداز با سلاح های قوی است که شما می توانید خواب ، وجود دارد مقدار زیادی از ابتلا به چشم انداز و به همین دلیل است که هیچ کس می خواهد به گرفتن.

"کودکان و نوجوانان در حال رشد نمی خواهید به گرفتن. یا آنها دلسرد از انجام آن به دلیل ترس از آسیب و یا از ترس آنها در حال رفتن به از دست دادن سرعت خود را به دلیل تمام چمباتمه و یا وجود بیش از حد تاکید بر دفاع از وقتی که بچه ها می خواهید به ضربه و شما فقط ببینید بسیاری از این بازیکنان جوان جذب به دور از ابتلا به موقعیت."

جستجو برای یک شکارچی led سپس-مدیر کل شنی الدرسون نسبت به یکی از بزرگترین معاملات تصدی خود با این تیم است. پس از یک فصل 2012 است که در آن متس استفاده کرده بودند جاش قبه مایک steve smith و کلی Shoppach در موقعیت الدرسون به دست آورد تراویس d'Arnaud به عنوان اصلی قطعه در یک تجارت است که فرستاده R. A. Dickey به Blue Jays. این متس نیز به دست آمده نوح Syndergaard جان باک و جزئی اتحادیه Wuilmer بکررا در تجارت ارسال قبه و steve smith به تورنتو همراه با Dickey.

D'Arnaud بالا نواز چشم انداز بود در مورد به نوبه خود به 23 و در حال اتمام فصل در سه گانه-A. متس مسئولان به فکر آنها خود را پیدا کرده بود جالب توجه برای دهه آینده. اما d'Arnaud زیادی را صرف تصدی خود با این سازمان مجروح لیست و نشان داد تنها یک نگاه اجمالی از این بازیکن متس فکر آنها را دریافت می کردند. او منتشر شد در ماه مه گذشته و حال قوی فصل با خلیج تمپا است که او را به دست آورده یک قرارداد دو ساله به ارزش 16 میلیون دلار با آتلانتا.

"این یک مقدار زیادی از چیزهایی که با تراویس گفت:" آدم فیشر که در خدمت به عنوان متس' مدیر بیس بال عملیات تحت الدرسون. "این بود نیویورک و انتظارات دفاعی مسائل مسدود کردن. وجود دارد بسیاری از عوامل است. بدیهی است که تراویس است که واقعا با استعداد اما من بیشتر خواهد نقطه به نقطه آسیب است. من می دانم که طرفداران آن نگاه نکنید که در راه است که بخشی از بسته است. ایده این بود برای رسیدن d'Arnaud و آن کار نمی کند."

ویلسون راموس امضا شده است از طریق این فصل اما متس برگزاری یک گزینه روی veteran گیر قرارداد برای 2021. بالا جالب است که می توانید به رایگان آژانس این offseason توسط J. T. Realmuto که مدیر کل برودی ون Wagenen به طور جدی دنبال شده در یک تجارت قبل از فصل گذشته. ون Wagenen همچنین تلاش برای ثبت Yasmani Grandal که حل و فصل برای یک سال مقابله با تخمیر پس از رد متس' چهار-سال ارائه برای حدود 60 میلیون نفر است. Grandal امضا یک قرارداد چهار ساله با جوراب سفید به ارزش 73 میلیون دلار از این زمستان.

حتی اگر Alvarez ظهور به عنوان یک خط جلو گیر یا متس پیدا کردن یکی دیگر از راه حل های داخلی, میوه ها به احتمال زیاد نمی تواند آشکار برای حداقل چند سال گسترش رشد و نمو و خشکسالی که تاریخ به Hundley.

"وجود دارد نه لزوما یک موضوع فراگیر است که باعث شده است که آن را" فیشر گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de