بازیکنان بیس بال ممکن است از دست دادن آن بدون اینکه قادر به تف

تبادل ضربه زدن و تف.

هر سه تعبیه شده در تفریح و سرگرمی ملی, پس از آن هیچ جای تعجب برخی بازیکنان MLB با احتیاط از لیگ برتر پیشنهاد به ممنوعیت در بازی تف کردن در میان دیگر بیس بال اساسی در تلاش برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“چه؟” رشته کوه های راکی ستاره چارلی Blackmon گفت: ورزش نشان داده شده است. “من 100 درصد میخوام تف. که ریشه دوانده در من به بازی بازی. اینکه آیا یا نه من فرو بردن و یا آدامس, من هنوز میخوام تف. من باید به اشغال ذهن من است. آن را مانند قرار دادن اشیاء بر روی خلبان اتوماتیک. شما می بینید آن را با [غول outfielder] شکارچی پنس که در آن او به طور مداوم خواهد بود تنظیم خود را ، من اصلا این زمان بیکار که در آن آگاهی من سرگردان. من پر کردن وقت من با فرآیندهای فکری است که مانند کروز کنترل.”

پیشنهاد ممنوعیت تف و همچنین بالا-سپاس و محل باشگاه وانجمن دوش گرفته اند در حد مرگ به جنگ پول پخش کردن بین صاحبان و بازیکنان در تلاش برای شروع سال 2020 فصل است.

اما آنها در حال حاضر بیشتر موانع برای لیگ و بازیکنان باید دو طرف در رسیدن به توافق برای شروع فصل در ماه جولای.

Mets star Yoenis Cespedes, like most baseball players, spits during games.
متس ستاره Yoenis Cespedes مانند بسیاری از بازیکنان بیس بال, تف در طول بازی.گتی ایماژ

آن است که هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است چگونه MLB قصد دارد به پلیس تف اگر چه این عمل نیز ممنوع بیس بال کره ای سازمان که به تازگی شروع آن فصل بدون فن. بازیکنان وجود دارد در اینجا نیز موضوع را با حکومت هر چند وجود داشته است هیچ گزارش حوادث ناشی از آن است.

“من می خواهم کسی که برای پیدا کردن من یک بازی در تاریخ که در آن بازیکنان بیس بال نمی تف در این زمینه” دن Straily یک پارچ برای KBO را لت غول که برای شش MLB تیم در هشت سال NPR گفت در ماه آوریل است.

که احتمالا بعید است.

این که آیا آن را دانه آفتابگردان و یا جویدن تنباکو — که هر دو خواهد بود زده تحت MLB پیشنهاد — بازیکنان بیس بال باید تف برای قرن ها. در 1800s, بازیکنان خسته توتون و تنباکو به منظور “تحریک بزاق خود را در زمینه های گرد و خاکی و مرطوب دستکش خود” را به عنوان دقیق توسط CBS در سال 2014.

جویدن توتون و تنباکو ممکن است به عنوان رایج امروزه به لطف 2011 CBA محدودیتی در آن تف بدیهی است.

“اگر من تف, من به یاد داشته باشید تف” بریوز پارچ جاش Tomlin گفت: SI. “اگر من انتخاب کنید تا خاک و پاک کردن آن را بر روی توپ, من فکر نمی کنم در مورد انجام آن را قبل از من آن را انجام دهد. آن را فقط اتفاق می افتد. جهنم من این بازی گرفتن گاهی اوقات!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de