Barr: اوباما, بایدن تحت تحقیقات جنایی با وجود تهمت ادعای

واشنگتن – دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور باراک اوباما و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن تحت بررسی با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که سلف خود را دولت تا به حال مرتکب جرائم جنایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها متهم به اوباما از ناحق هدف قرار دادن همکاران خود را در آنچه که او خواستار “Obamagate” و به نام در کمیته قضایی مجلس سنا به تماس با سلف خود به شهادت در جلسات در مورد ریشه های این تحقیقات به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن اما هنوز به توضیح آنچه که جرم او فکر می کند, اوباما متعهد شده بود.

بار در طول یک نامربوط جلسه در ادامه تحقیق در دسامبر مرگبار تیراندازی در پنساکولا Naval Air Station گفت که او نمی خواهد اجازه می دهد که سیستم عدالت کیفری به “استفاده به عنوان یک سلاح سیاسی است.”

“نظام عدالت کیفری را نمی توان به حزبی سیاسی به پایان می رسد” Barr گفت: قبل از راه اندازی یک تاول نقد از روسیه بررسی است.

دادستان کل اتحاد tapped جان دورهام آمریکا وکیل در کانکتیکات منجر به موازی تحقیق در ریشه های روسیه شد. Barr گفت: روسیه درخواست رهبری توسط مشاور ویژه رابرت مولر ترویج یک “کاملا نادرست” نظریه که تهمت کمپین تا به حال تبانی با دولت روسیه است.

“چه اتفاقی افتاد به رئیس جمهور در انتخابات 2016 و در طول دو سال اول ریاست جمهوری او بود شنیع. آن قبر بی عدالتی و آن را بی سابقه ای در تاریخ آمریکا” بار گفت. “دورهام بررسی است و تلاش برای رسیدن به پایین از آنچه اتفاق افتاده است. و آن را تعیین خواهد کرد که آیا قوانین فدرال شکسته. کسانی که شکست قوانین به حساب برگزار خواهد شد.”

در حالی که بر روز دوشنبه گفت که او انتظار ندارد دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی از اوباما و یا جو بایدن او پیشنهاد کرد که “دیگران” می تواند آسیب پذیر در جرم.

در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خواست سناتور. لیندزی گراهام رئیس کمیته قضایی مجلس سنا به اوباما به شهادت “در مورد بزرگترین سیاسی جرم و جنایت و رسوایی” در تاریخ این کشور است. فشرده بعد توسط یک خبرنگار به آنچه جنایت سلف خود متعهد بود و این که آیا وزارت دادگستری باید بررسی تهمت جواب نداد.

گراهام R-S. C. تحت فشار قرار دادند در برابر درخواست رئیس جمهور برای تماس با اوباما به شهادت. “من به شدت نگران سابقه است که می توان با تماس با رئیس جمهور سابق برای نظارت” او در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را ضبط کرده و در دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین یکی از اولین اهداف مولر را پرس و جو این ادعا که بازنشسته سپهبد شد entrapped توسط ماموران اف بی آی به دروغ گفتن در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

“Obamagate. آن در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی. آن در جریان بوده است از قبل از اینکه من حتی رو انتخاب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در این ماه. “و اگر شما نگاه کنید در چه رفته است و اگر شما در حال حاضر همه از این اطلاعات که منتشر شده … برخی از چیزهای وحشتناک اتفاق افتاده است و آن را هرگز نباید اجازه داده شود به اتفاق می افتد در کشور ما دوباره.”

هنگامی که فشرده مورد جنایی اتهامات خبرنگار واشنگتن پست تهمت افزود: “شما می دانید چه جرم و جنایت است. جرم و جنایت بسیار واضح به همه. همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده روزنامه ها به جز مال شما.”

در اوایل این ماه بر وزارت دادگستری اعلام کرد که در نظر گرفته شده برای رها فلین مورد ادعا که دادستان بود “غیر قابل توجیه.”

یک قاضی فدرال خواهد شد که در نهایت تصمیم فلین سرنوشت است و پس از منصوب کردن یک قاضی بازنشسته را به چالش عدالت تلاش برای رها کردن پرونده و کشف اینکه فلین به حال مرتکب دروغ.

کمک: Jeanine Santucci و کورتنی سوبرامانیان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>