دادستان کل Barr: تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید 'ربوده شده' توسط 'سمت چپ گروه های افراطی'

نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:19 PM EDT مه 30 سال 2020واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr گفت: ت

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

واشنگتن — دادستان کل ویلیام Barr گفت: تظاهرات خشونت آمیز که فوران پس از مرگ جورج فلوید به نظر می رسد سازمان یافته توسط "هرج و مرج" و "چپ افراطی گروه های تندرو" به دنبال خود هدف.

پرداختن به "شورش" در بسیاری از شهرهای بار گفت: "صدای اعتراض مسالمت آمیز هستند ربوده و خشونت عناصر رادیکال."

"گروه خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا و خشونت در دستور کار," او گفت:. "در بسیاری از مکان ها به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط هرج و مرج و...سمت چپ گروه های افراطی با استفاده از Antifa مانند تاکتیک است."

Barr گفت: بسیاری از در حال سفر از خارج متحده برای پیوستن به تظاهرات.

مینه سوتا مقامات میگویند بسیاری از معترضان در مینیاپولیس شد از خارج از دولت گفت: آنها در حال بررسی این که آیا برخی از خارج از آشوبگران بود لینک کلیک کنید برای سفید supremacist گروه.

بار اذعان کرد که "خشم" بیش از فلوید مرگ است "واقعی و مشروع است."

اعتراضات فوران در سراسر کشور علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی و قتل فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس این هفته پس از یک افسر سفید دوخته او را به زمین زیر زانو خود را.

وزارت دادگستری باز کرده است بررسی کند که آیا افسران درگیر در Floyd مرگ متعهد فدرال نقض حقوق مدنی است.

"پاسخگویی برای مرگ او باید خطاب است و خطاب طریق به طور منظم روند ما سیستم عدالت کیفری هر دو در دولت و در سطح فدرال," او گفت:. "که سیستم در حال کار و در حال حرکت در سرعت استثنایی. در حال حاضر اولیه اتهامات شده اند ظ توسط دولت است. این روند همچنان به جلو حرکت کند و عدالت خواهد بود."

بیشتر: DC شهردار Bowser خود در پاسخ به تهمت انتقاد پلیس پس از جورج فلوید تظاهرات

بیشتر: جورج فلوید اعتراض به روز رسانی: مینه سوتا مقامات به ساکنان خانه بمانند سرزنش خارج از آشوبگران برای خشونت

بر پایان سخنان خود با هشدار دهنده:

"این یک جرم فدرال برای عبور از خطوط دولت و یا به استفاده از ایالتی امکانات به تحریک و یا شرکت در خشونت شورش و ما در اجرای این قوانین است," او گفت:.

مدت کوتاهی پس از بار خود را به پایان سخنان تهمت تصریح کرد: بر هشدار در توییتر.

او گفت: "لیبرال فرمانداران و شهرداران باید بسیار سخت تر" و یا دیگری دولت فدرال را به مرحله و با استفاده از ارتش و "بسیاری از بازداشت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب