دادستان کل بر دستور معترضین پارک پاک قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه به سنت جان کلیسا

کوین جانسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:24 PM EDT Jun 2, 2020دادستان کل ویلیام بر دستور معترضان پاک م

توسط NEWSAMINS در 14 خرداد 1399

دادستان کل ویلیام بر دستور معترضان پاک می شود از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید تنظیم صحنه برای مقامات به شکستن یک تجمع مسالمت آمیز جلوتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به نزدیکی یک کلیسا ارشد وزارت دادگستری رسمی روز سه شنبه گفت.

رسمی که مجاز به اظهار نظر علنی گفت: این تصمیم به گسترش محیط امنیتی در اطراف میدان لافایت ساخته شده بود صبح روز دوشنبه پس از قبلی تظاهرات سوخته منطقه – و قبل از آن شناخته شده بود که برنده خواهد راه رفتن به تاریخی سنت جان کلیسا شنبه شب.

این مقام گفت Barr بود "شگفت زده" که در محیط امنیتی شده بود گسترش یافت و زمانی که او در بازدید از این منطقه فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده سخنرانی در کاخ سفید است. پس از آن بود که این منبع گفت که بر مطلع شد از مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازدید از کلیسای باعث دادستان کل به منظور مقامات فدرال برای روشن شدن این منطقه شد.

کلیسای تاریخی: St. john's کلیسا دارای تلاقی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در لحظات کلیدی از ریاست جمهوری خود

بر دخیل نبود برنامه ریزی در این صحنه عکسی که خشم مقامات کلیسا و محکوم شد توسط برخی از قانونگذاران این مقام گفت.

در اوایل سه شنبه بار قول داد که روز دوشنبه نشان می دهد از نیروی – شامل بیش از یک دوجین اجرای قانون – تنها یک گرم کردن برای چه آمده است.

پس از ارائه با تشکر از شنبه به یک لژیون نظامی و اجرای قانون مقامات از جمله وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس علامت Milley برای تلاش های خود را روز دوشنبه بار هشدار داد که "حتی بیشتر منابع اجرای قانون" خواهد بود مستقر برای حفظ صلح در دی سی

"اساسی ترین عملکرد دولت به تامین امنیت برای مردم به زندگی خود و حق خود و ما را ملاقات خواهد کرد که مسئولیت اینجا را در پایتخت کشور" Barr در بیانیه ای گفت.

در علاوه بر این به واحدهای نظامی دادستان کل مراجعه کننده به یک لیست طولانی از نیروهایی که احتمالا بازگشت ظاهر سه شنبه شب. حداقل یک دوجین سازمان در همه شده اند محوری به مخلوط با بیشتر به آمده است.

در میان آنها: FBI; the Secret Service; ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس; اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره; اداره مبارزه با مواد مخدر; سرویس مارشال آمریکا; ایالات متحده آمریکا کنگره پلیس; حداقل دو وزارت امنیت داخلی سازمان است; d. C. شهری اداره پلیس و "دیگران".

'سلطه': مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای مقامات به "تسلط بر خیابان' در پاسخ به اعتراضات

دولت تهاجمی عمل اجرای دوشنبه باعث انتقاد از سی, شهردار موریل Bowser خود و رهبران مذهبی هزینههای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای پاکسازی خیابان ها به طوری که او می تواند عکس در مقابل کلیسای جان تاریخی عبادت مرکز در لبه میدان لافایت فقط در شمال کاخ سفید است.

سی مانند ده ها تن از دیگر شهرها شده است صحنه های خشونت آمیز اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس. یک افسر که دوخته فلوید گردن به زمین با زانو شد و به اتهام قتل عمد و غيرعمد.

منتقدان چکش مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از پلیس مسلح با نارنجک و سپر برای پاک کردن معترضان از میدان لافایت منطقه به او ارائه پوشش برای دوشنبه شب کوتاه رویداد در خارج از کلیسا که در آن رئیس جمهور مطرح شده با کتاب مقدس.

"اشک کشتار با گاز معترضان مسالمت آمیز و بدون تحریک فقط به طوری که رئیس جمهور می تواند ژست برای عکس های خارج از یک کلیسا بیحرمت هر مقدار که ایمان به ما می آموزد" مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: در یک بیانیه مشترک.

ایالات متحده در پارک پلیس مورد اختلاف است که گاز اشک آور استفاده شد و در مقابل ،

در عین حال دادستان کل به نظر می رسد بیش از با نتیجه راضی است.

"شب گذشته بود و بیشتر شب صلح آمیز در منطقه کلمبیا" Barr گفت. "با هم کار فدرال و محلی اجرای قانون ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در بازگرداندن نظم به پایتخت کشور است."

پنهان کردن: مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده است به پناهگاه های زیرزمینی به عنوان تظاهرات بزرگ شده در خارج از کاخ سفیدtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن