آتلانتا افسر اخراج تصویری منتشر شده در عکسبرداری از Rayshard Brooks: “این رو به فرهنگ,’

آتلانتا – یک افسر پلیس شلیک شد و یک رئیس جدید در راس و وندی رستوران سوخته یکشنبه به عنوان شهر شناخته شد آخرین کانون در فوری در سراسر کشور تقاضا برای تغییر اجتماعی.

Rayshard بروکس, 27 کشته شد در خارج از وندی اواخر جمعه. بروکس که سیاه و سفید است, شکست خورده متانت و آزمون بود که دست به دستبند, زمانی که او تلاش می کرد و دو افسر پلیس پنجه او تصویری از صحنه را نشان می دهد. او به نظر می رسد به گریبان یک تیزر از یکی از افسران و در حال فرار بود زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

نمرات از تظاهرکنندگان معلوم شد روز شنبه در اعتراض به تیراندازی. اواخر شنبه شب وندی در جنوب آتلانتا بود به آتش کشیده شد و آن را دوباره فرا گرفته در شعله های آتش صبح روز یکشنبه.

دولت NAACP شد فراخوانی برای تظاهرات روز شنبه در 9 a. m. ET.

“با توجه به ادامه خشونت علیه جوامع ما ما منجر خواهد شد مردم به دولت گرجستان کنگره” NAACP در بیانیه ای گفت. “ما مه نه فقط در همبستگی اما برای هر گرجستان قربانی خشونت پلیس نژادی, تروریسم, خشونت و سرکوب رای دهندگان.”

Rayshard بروکس مرگ: آتلانتا افسر پلیس از کار اخراج شدند; رئیس پلیس مراحل پایین

واکنش به تیراندازی در اطراف محور این باور است که این حادثه نمی فراخوان نیروی مرگبار. وکیل L. کریس استوارت که نشان دهنده خانواده Rayshard بروکس, آموزش گفت: تا به حال شکست خورده است. دو افسر باید قادر به کنترل یک مرد بدون تیراندازی او, استوارت گفت.

“یک تیزر است نه یک سلاح مرگبار آن را مانند او در حال اجرا با یک تفنگ,” او گفت:. این افسر “زندگی در فوری آسیب زمانی که او از کار اخراج شدند که ضربه آن را فقط نمی شد.”

در کنگره ایالات متحده جیمز انوش Clyburn D-S. C. خانه اکثریت شلاق او خشم با تیراندازی به خصوص در آینده پس از هفته ها تظاهرات خواستار نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت پلیس.

“این نمی فراخوان نیروی کشنده و من نمی دانم چه چیزی در فرهنگ است که می تواند این مرد را که” Clyburn گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه. “این رو به فرهنگ آن رو به سیستم.”

Andrea جوان, مدیر اجرایی, آیتالله سیستانی از گرجستان گفت که او شریکی با خانواده Rayshard بروکس – و با جامعه در آتلانتا در حال حاضر وضعیتی وخیم از مرگ Ahmaud Arbery, Breonna تیلور جورج فلوید و بسیاری دیگر از قربانیان نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا است.

“افسران پلیس همچنان به انکار دادرسی اقدام با مصونیت از مجازات به عنوان قاضی و هیئت منصفه و جلاد غیر مسلح سیاه شهروندان” جوان گفت:.

سابق گرجستان دموکراتیک فرمانداری نامزد استیسی آبرامز بروکس گفت:’ قتل نشان می دهد که نیاز به محدودیت های شدید در استفاده از نیروی مرگبار. او همچنین خواستار تحقیق و پاسخگویی.

“خواب در یک درایو از طریق نباید به مرگ ختم,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de