به عنوان coronavirus خراب اقتصاد آمریکا این شرکت رسید 'چشمگیر سود,' مطالعه می گوید:

کیم Hjelmgaard ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:01 AM EDT Jul 22, 2020میلیون ها نفر از کار هستند و ورشکست

توسط NEWSAMINS در 1 مرداد 1399

میلیون ها نفر از کار هستند و ورشکستگی در حال افزایش گردشگری, آمار وقفه و بازارهای مالی در حال فرار هستند اما برخی از شرکت های آمریکایی در حال برداشت "چشمگیر سود" بر اساس یک مطالعه جدید توسط یک بین المللی فقر-مبارزه با گروه.

یک تجزیه و تحلیل منتشر شده روز شنبه توسط آکسفام یک بریتانیا مستقر در سازمان فعال است که 17 از 25 سودآور ترین شرکت های بزرگ ایالات متحده از جمله Microsoft, Intel, Johnson & Johnson, Facebook, Pfizer و ویزای انتظار می رود که تقریبا 85 میلیارد دلار بیشتر در سال 2020 در آنچه در آن به نام "فوق سود" از در سال های گذشته.

این همه در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس که آورده در یک رکود بزرگ کالیبر رکود در اقتصاد ایالات متحده.

"این COVID-19 همه گیر در معرض نابرابری عمیق و عظیم شکست در سیستم اقتصادی ما ترک دهها میلیون نفر از مردم در ایالات متحده بدون شغل ویرانگر خدمات عمومی و bankrupting بی شماری کسب و کارهای کوچک" گفت: Irit Tamir مدیر بخش خصوصی در بخش آکسفام امریکا است. "در عین حال در همان زمان به لطف ترکیبی از کمک های دولت و شانس خالص تعداد انگشت شماری از شرکت های بزرگ در حال جمعآوری آن در و در حال حاضر غنی سهامداران حتی غنی تر است."

یک COVID-19 واکسن در چه قیمت؟: باید همه آمریکایی ها دریافت یک شات به صورت رایگان?

آکسفام و تحلیل نشان داد که به طور کلی 25 بیشترین سود زیادی از شرکت های ایالات متحده باید به طور متوسط 11 درصد بالاتر از سود خالص در شش ماه اول سال 2020 در مقایسه با میانگین سود خالص برای همان دوره زمانی رفتن به 2016.

اما برخی از شرکت ها انجام می دهند به مراتب بهتر از آن است.

مایکروسافت انتظار می رود که به 82 درصد بیشتر سود خالص در سال 2020 از آن به طور متوسط در چهار سال گذشته; مرک 81 درصد و بیشتر; و CVS سلامت 61 درصد بیشتر است.

این مطالعه به ذکر است که شرکت هایی که انجام داده اند فوق العاده خوب تجاری میان همه گیر تمایل به ایجاد و یا ارائه کالاهای اساسی و خدمات مانند اینترنت و ارتباطات, کلید داروها و متنوع مصرف کننده محصولات.

بازار سرمایه از مدرن آمریکا شرکت دارویی به عنوان یک مدعی قوی برای تولید یک COVID-19 واکسن بیش از سه برابر از ماه فوریه به حدود 32 میلیارد دلار با توجه به دستی محاسبه با استفاده از آن قیمت سهم.

Coronavirus: ناپدید نقدی می ترساند مصرف کنندگان در COVID-19 عصر

هنوز هم در مقابل کوچک شرکت های ایالات متحده گزارش داده اند که درآمد خود را باید نصف در سه ماهه اول سال 2020 با تحلیلگران انتظار دارند این شرکت های کوچک به از دست دادن خیره کننده 85 درصد سود در سه ماهه دوم با توجه به آکسفام. نویسندگان این گزارش کمک بودند در این مطالعه سابق و فعلی کارشناسان مالیاتی از جهان پیشرو شرکت حسابداری و همچنین دانشگاهیان از چندین کالج های ایالات متحده.

آکسفام بیشتر یافت می شود که در سال 2020 به بالای 25 سودآور ترین شرکت های بزرگ ایالات متحده تنظیم شده برای توزیع 99 درصد از سود خالص به سهامداران که اکثریت سفید و عمدتا مرد بیشتر تشدید نابرابری های موجود. مطالعات متعدد نشان داده اند که نرخ فقر برای آمریکایی های سیاه و سفید دو رنگ سفید هستند.

آکسفام و تحلیل تخمین می زند که 9 نفر از هر 10 دلار از "همه گیر سود"

به پایان خواهد رسید تا با آمریکایی ها در سال 2020 است. سیاه و Latinx خانواده – در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 – دریافت تنها 16 سنت در هر.

نظر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع و پشتیبانی احیای اقتصادی. او زمانی مخالف است.

"سود است نه یک کلمه چهار حرفی است اما زمانی که چنین چشمگیر و بیش از حد سود ساخته شده در طول زمان بحران جهانی و توزیع به ثروتمندترین وضعیت است و نه فقط اساسا ناعادلانه است و همچنین از لحاظ اقتصادی ناکارآمد" گفت: Niko Lusiani ارشد مشاور در شرکت وکالت در آکسفام امریکا و نویسنده سرب از تجزیه و تحلیل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن