آتلانتا رویای رنه مونتگمری قلم نامه ای به سناتور. کلی Loeffler: "آیا تا پایان در طرف اشتباه تاریخ"

الن J. Horrow ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:16 PM EDT Jul 10, 2020آتلانتا رویای گارد رنه مونتگمری دهکد

توسط NEWSAMINS در 21 تیر 1399

آتلانتا رویای گارد رنه مونتگمری دهکدهای را فتح بسکتبال هر دو در WNBA و قبل از آن در دانشگاه کانکتیکات است. اما ماه گذشته مونتگمری تصمیم وجود دارد بزرگتر نبرد به اعتراض بنابراین او تصمیم به انتخاب کردن از 2020 WNBA فصل به منظور تمرکز بر نژادی و عدالت اجتماعی است.

کمی به او می دانم که او برای اولین بار اصلی جنگ را در طرف مقابل از خود او مالک تیم.

آتلانتا رویای مالک کلی Loeffler, که همچنین یک سناتور جمهوری خواه از جورجیا ساخته شده امواج شنبه هنگامی که او با ارسال نامه ای به WNBA کمیسر کتی Engelbert اصرار لیگ برای قرار دادن پرچم آمریکا در این کشباف برای لیگ را راه اندازی مجدد به جای برنامه ریزی شده ضد نژادپرستی پیام "Black Lives Matter" و "می گویند نام او" (اشاره به کشته شدن اخیر Breonna تیلور در لوییویل).

که باعث ملامت از WNBA بازیکنان ارتباط که توییتی در پاسخ به Loeffler: "E-No-U-G-H! O-U-T!"

مونتگمری که برنده WNBA قهرمانی با مینه سوتا سیاهگوش در سال 2015 و 2017 قبل از امضای چندین ساله قرارداد با آتلانتا در سال 2018 نیز به اشتراک گذاشته ناامیدی با Loeffler در روز سه شنبه. او در توئیتر خود نوشت "من بسیار غم انگیز برای دیدن است که من تیم مالکیت است نه حمایت از این جنبش و تمام است که از آن می ایستد." مونتگمری همچنین پیشنهاد کرد این دو می تواند یک مکالمه در مورد این موضوع.

Loeffler دو برابر کردن بر موضع خود در مصاحبه با Laura Ingraham چهارشنبه شب گفتن فاکس نیوز که میزبان سیاه زندگی ماده "است که بر اساس اصول مارکسیستی" است که تهدید به "نابود کردن" امریکا است. این سناتور همچنین به نام پل گروه "ضد سامی و پشتیبانی نمی کند خانواده هسته ای." Loeffler گفت که او نمی خواهد داد تا مالکیت سهام در رویای با وجود بازیکنان و اتحادیه خواستار او را به انجام این کار.

و تا جمعه بعد از دریافت بدون پاسخ به دعوت برای گفتگو Montgomery گذراند در نامه ای به Loeffler در رسانه است.

"نظرات شما صدمه عمیقا به دلیل آن بود که محجبه تمام زندگی از ماده "پاسخ" مونتگمری نوشت. "این نیست که شما ناشنوا تن به فریاد برای عدالت, اما شما به ظاهر در مخالفت با آن. و شما در حال صحبت کردن از یک موقعیت بسیار زیاد تحت تاثیر قرار به عنوان یک تیم و شرکت در لیگ ما و به عنوان یک سناتور ایالات متحده."

پس از ساخت شباهتها به قتل فعال حقوق مدنی Medgar Evers و بومی استرالیا, Montgomery, پس از آن سعی کردم به درخواست تجدید نظر به Loeffler در سطح شخصی.

"تصور کنید که دوستان خود را غرق غم و اندوه, اشک جریان پایین او عارض confiding در شما است که او سرطان پستان است. چقدر خوب از یک دوست شما خواهد بود اگر شما عبور از سلاح های خود را و گفت: همه سرطان ها مهم است؟'

"در این سال من لازم نیست بیشتر دوستان که به من بگویید که" هر کس مهم است.' من در حال حاضر می دانیم که. من نیاز به کسی که به من بگوید: "تو رنه مهم است.' "

نظر: سناتور مهم عدالت اجتماعی تلاش باید چوب سیاست

Loeffler چهره سخت مجدد مسابقه در ماه نوامبر و مونتگمری گفت که او را درک سناتور تلاش برای تجدید نظر به پایه اما او در زمان توهین به Loeffler اصرار که ورزش نباید معاشرت با سیاست است.

"من از شما دعوت به تجدید نظر در موضع خود را و پیوستن به بحث با من" مونتگمری به این نتیجه رسیدند. "در حالی که شما ممکن است به خوبی در این" حق " از ماه نوامبر انتخابات شما در طرف اشتباه تاریخ اگر شما نمی توانید ببینید که در زندگی مهم است."

شما می توانید به خواندن مونتگمری نامه کامل در اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب