جف بزوس می تواند تبدیل به اولین trillionaire و بسیاری از مردم خوشحال نیست در مورد آن

برت ملینا ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:16 AM EDT مارس 14 سال 2020ما در حال حاضر تریلیون دلار شرکت. چگ

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

ما در حال حاضر تریلیون دلار شرکت. چگونه به زودی قبل از اینکه ما اول trillionaire?

با توجه به Comparisun یک شرکت است که اجازه می دهد تا کوچک تا متوسط شرکت به مقایسه های مختلف کسب و کار محصولات برای اولین بار در جهان trillionaire به احتمال زیاد خواهد آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس.

طرح خود را نشان می دهد بزوس رسیدن به trillionaire وضعیت 2026. این شرکت اعلام کرد طرح خود را بر اساس در نظر گرفتن متوسط درصد از رشد سالانه بیش از پنج سال گذشته و استفاده از آن را برای سال های آینده.

Comparisun نشان می دهد بزوس " خالص ارزش رشد به طور متوسط 34 درصد در طول پنج سال گذشته.

نه trillionaire اما می خواهید؟: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

همانطور که از پنج شنبه صبح بزوس " خالص ارزش دلار تخمین زده می شد 143 میلیارد با توجه به بلومبرگ میلیاردرهای شاخص whilch آهنگ ارزش از ثروتمندترین مردم جهان را روزانه است. نسبت به سال گذشته بزوس ارزش اتحاد رسید بیش از $28 میلیارد دلار است.

طرح اتحاد موجب خشم در توییتر اشاره کرد که چگونه بسیاری از مردم مالی مبارزه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بزوس با چنگک جمع کردن در میلیاردها دلار است.

صحبت از بزوس پتانسیل trillionaire وضعیت شرح زیر است تظاهرات عمومی توسط آمازون کارکنان بیش از ایمنی خود را به عنوان آنها همچنان به کار در طول coronavirus بیماری همه گیر. در تاریخ 1 مه کارگران برای آمازون و دیگر شرکتهای از جمله Instacart برگزار شد اعتصاب در اعتراض به عدم "حفاظت کافی در محل کار."

آمازون گفت: آن صرف بیش از 800 میلیون دلار در نیمه اول سال 2020 در اقدامات ایمنی از جمله ماسک های ضد عفونی کننده دست و بیشتر دست شویی ایستگاه در انبارها. این شرکت همچنین استخدام 175,000 جدید کارگران به نگه دارید تا با تقاضا به عنوان میلیون ها نفر از مصرف کنندگان تکیه آمازون برای تحویل کالا در حالی که در خانه گیر کرده.

در اوایل این ماه, Tim Bray آمازون معاون رئیس جمهور و "برجسته مهندس" در خدمات وب سایت آمازون اعلام کرد که او به ترک این شرکت بیش از شلیک از مدیران که صحبت کردن در برابر چگونه کارگران تحت درمان قرار گرفتند در انبار خود را.

این اولین بار نیست که آمازون مدیر عامل ثروت بسیار زیاد مواجه شده است به بررسی. در ماه ژانویه بزوس آمازون نشان داد کمک خواهد $1 میلیون دلار استرالیا – دلار یا 690,000 دلار آمریکا به آتش سوزی بهبود تلاش در استرالیا. اما منتقدان لعنتی بزوس برای انجام نمی دهد به اندازه کافی در نور از ثروت خود را.

Jefferson گراهام کمک به این گزارش. دنبال برت ملینا در توییتر: @brettmolina23.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن