به عنوان برگ برنده سیاهی افزایش تولید coronavirus سواب ساخته شده در طول مین تور کارخانه خواهد بود پرتاب در سطل زباله

جان Fritze و مایکل کالینز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:31 PM EDT Jun 5, 2020مین مین رئیس جمهور دونالد

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

مین مین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به مین جمعه به تور یک مرکز پزشکی است که باعث می شود با استفاده از سواب برای coronavirus تست اما سواب تولید شده در پس زمینه در طول سفر خود در نهایت در سطل زباله انداخته ،

پیوریتن محصولات پزشکی گفت: آن را باید به دور انداختن سواب یک سخنگوی شرکت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در پاسخ به سوال در مورد بازدید.

آن است که روشن نیست چرا سواب خواهد گیریم و یا چگونه بسیاری از. این شرکت توضیح داده شده خود را برای تولید برنامه جمعه به عنوان "محدود" – اما این اختلال می آید به عنوان مقامات بهداشت عمومی در ایالت مین و کشورهای دیگر شکایت کرده اند که کمبود سواب را مختل کرده است توانایی خود را به انبوه مقیاس coronavirus تست.

کارگران در آزمایشگاه, کت, مو تورهای پلاستیکی و غنیمت مشغول به کار در ماشین آلات ساخت سواب در حالی که رئیس جمهور راه می رفت از طریق اتاق. مغلوب ساختن پیشی جستن که نمی پوشیدن یک ماسک برای این دیدار متوقف شد و در یک نقطه به صحبت با برخی از این کارگران است.

"ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است. من شده است گفت: آن را برای یک مدت زمان طولانی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در طول سفر همه گیر به تماس توجه به شرکت های که در حال پاسخ گاهی اوقات با کمک دولت. در این موارد رئیس جمهور استفاده کرده است کارخانه طبقه به عنوان پس زمینه برای انتقال یک پیام از آمریکا نبوغ و تولید است که او گفت: کشور نه شاهد پس از جنگ جهانی دوم است.

کسانی که تور به طور کلی تنها چند دقیقه طول بکشد.

'این است که یک کشتی موشک': مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی مشاغل اعداد در میان تظاهرات coronavirus جنجال و هیاهو

مین: 'شکننده لحظه': مغلوب ساختن پیشی جستن تورهای سواب ساز با وجود نگرانی های بیش از ناآرامی

"در حال اجرا از کارخانه ماشین آلات بسیار محدود است و امروز تنها زمانی رخ می دهد که رئیس جمهور در سفر به مرکز زمین" ویرجینیا Templet, شرکت بازاریابی, مدیر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در پاسخ به سوال در مورد این رویداد. "سواب تولید شده در آن زمان از بین خواهند رفت."

کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات در مورد سواب.

نزدیک به یک سوم از مین, خانه های پرستاری در گزارش ماه گذشته آنها تا به حال هیچ سواب بینی برای جمع آوری نمونه پورتلند پرس هرالد گزارش شده است. نزدیک به 61 درصد از کسانی که در پاسخ به یک مین پزشکی مدیران انجمن نظرسنجی گفت: آنها تا به حال هفت یا کمتر در اختیار خود دارد.

ملی کمبود سواب بخشی از آنچه که به شدت مختل اوایل coronavirus تلاش های تست. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از جنگ کره در دوران دفاع تولید اقدام به افزایش تولید است که مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به مشتری جلب کردن در روز جمعه. پیوریتن که دریافت میلیون ها دلار از دولت فدرال به دو برابر تولید است که یکی از تنها دو شرکت که از نوع سواب مورد نیاز در coronavirus تست.

در طول یک جلسه در ماه آوریل تهمت برگزار پزشکی گرد و خاک در کنار Q-Tip که او کشیده از جیب ژاکت. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سواب و مواد شیمیایی مورد نیاز برای تست شد "بسیار آسان برای به دست آوردن." اما در یک ضمنی اذعان به ضرورت تولید بیشتر او همچنین اعلام کرد که فعال کردن دفاع تولید عمل می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جورج Floyd: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید جورج فلوید 'امیدوارم' به دنبال پایین و گفت: "این چیزی است که اتفاق می افتد'

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر کرده است به طور گسترده در هفته های اخیر به تماس توجه به دولت خود تلاش به سطح شیب دار بالا تولید ابزارهای مورد نیاز برای مبارزه با ویروس. او تور یک شرکت موتور فورد. کارخانه در میشیگان یک شرکت است که باعث می شود تجهیزات حفاظت شخصی در پنسیلوانیا و Honeywell گیاه در آریزونا است که تولید کنندگان ماسک.

کسانی که سفرهای کشیده اند با توجه به رئیس جمهور تصمیم به پوشیدن یک ماسک صورت از نظر دوربین های خبری حتی به عنوان کارکنان و مسئولان شرکت صحنه پشت سر او در آن حوادث انجام دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن است اشاره کرد که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های توصیه – اما نیاز نیست – از یک ماسک صورت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب