به عنوان رهبران هشدار داد گوشت ایالات متحده آمریکا با کمبود نیروی کار در خارج از کشور-صادرات گوشت خوک و گوشت گاو ادامه

کایل Bagenstose ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:58 AM EDT Jun 16, 2020به عنوان ایالات متحده تولید گوشت ک

توسط NEWSAMINS در 27 خرداد 1399

به عنوان ایالات متحده تولید گوشت کاهش یافت در ماه آوریل پس از یک راش از شیوع کروناویروس و بسته شدن در گیاهان پردازش در سراسر کشور, صنعت و رهبران سیاسی صدا زنگ.

تعطیلی کارخانه شد "هل دادن کشور ما شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه" کنت سالیوان مدیر عامل شرکت اسمیتفیلد مواد غذایی, بزرگترین کشور تولید کننده گوشت خوک هشدار داد در پیام آوریل 6.

به عنوان تعطیلی بدتر سه هفته بعد جان تایسون رئیس Tyson Foods قرار داده و نام خود را در یک صفحه کامل آگهی در واشنگتن پست و نیویورک تایمز هشدار داد که آمریکا "عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است."

"گیاهان ما باید عملیاتی باقی می ماند به طوری که ما می تواند عرضه مواد غذایی به خانواده های ما در امریکا" تایسون گفت.

روز بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انداخت صنعت تاسیسات. او با استناد به دفاع تولید عمل به اعلام آن را بسیار مهم برای حفظ گیاهان گوشت باز و عامل. او با استفاده از اقتدار فقط یک بار قبل از: به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات حفاظت شخصی. حرکت بالا آمریکایی برای پردازش گوشت را در یک موقعیت ممتاز.

"این مهم است که پردازنده های چربی از گوشت گاو, گوشت خوک و مرغ در مواد غذایی زنجیره تامین ادامه فعالیت و انجام سفارشات برای اطمینان از ادامه تامین پروتئین برای آمریکایی" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در اجرایی خود را سفارش دهید.

اما آمریکایی ها بودند که هرگز در معرض خطر شدید کمبود گوشت, یک, ایالات متحده, امروز, تحقیقات نشان, بر اساس یک تجزیه و تحلیل از ایالات متحده وزارت کشاورزی داده و مصاحبه با گوشت تحلیلگران صنعت.

در عوض برخی از منتقدان می گویند ترس بود و برای توجیه این حکم اجرایی ارائه شده است که برخی از مسئولیت برای حفاظت از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان. همچنین ایجاد یک سیستم یکنواخت قوانین تعیین شده توسط دولت فدرال برای حفظ گیاهان باز به جای ترک بسته شدن بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به یک درهم آمیخته از دولت های محلی و مقامات بهداشتی.

"ما شده است بسیار شک و تردید در مورد این ادعا در اطراف کمبود" سعید بن Lilliston یک co-مدیر اجرایی موسسه کشاورزی و تجارت سیاست که طرفداران به صورت عادلانه و پایدار سیستم های مواد غذایی. "من فکر می کنم آنها قادر به استفاده از این ایده از کمبود مواد غذایی به عنوان یک اهرم برای به دست آوردن آن دو چیز است."

اطلاعات فدرال بررسی توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان می دهد که اگر چه آمریکایی گوشت گاو و گوشت خوک تولید را مخزن در شش هفته دوره از اواسط ماه مارس به منظور اجرایی صادرات صدها میلیون پوند گوشت را ادامه داد. مقدار چربی از گوشت گاو و گوشت خوک محصولات صادر شده در طول مدت زمان است که در واقع بیش از این مقدار تولید از دست رفته که در مقایسه با سال 2019 سطوح.

Lilliston با اشاره به این صنعت نیز هرگز درو کردن گوشت لوازم نشسته در "سردخانه" انبار در وسط زنجیره تامین گفت که نشان داده اند متزلزل عرضه است.

در واقع گوشت قرمز و مرغ محصولات در سردخانه رشد حدود 40 میلیون پوند از مارس تا آوریل رسیدن به 2.5 میلیارد پوند آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان می دهد.

"ذخیره سازی سرد می تواند به شما چیزی بگویم. ... اگر این سطح هنوز هم بسیار بالا وجود دارد که به شما می گوید آنها نمی شنود گذاشته به این که" Lilliston گفت.

کارشناسان دیگر نیز تمایز بین "نقطه کمبود" از گوشت موقت کمبود برخی محصولات در برخی از مکان های مشخصی که در اوایل ماه مه و واقعا بحرانی کمبود پروتئین غنی از محصولات.

"ما در حال رفتن به اجرا گوشت" استیو مایر یک اقتصاددان برای کرنس & همکاران کشاورزی کالاهای شرکت در آیووا گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در اواخر ماه آوریل است. "خرید آنچه شما نیاز دارید و ترک برخی برای کسی دیگری و من فکر می کنم همه ما می خواهیم از این طریق دریافت کنید OK."

دیگران می گویند آن را پیچیده تر است. اقتصاددانان هشدار می دهند که تیز انقطاع از صادرات به تقویت منابع داخلی آسیب می تواند در دراز مدت روابط تجاری و احتمالا نتیجه معکوس به عنوان شرکت های از دست دادن انگیزه کسب سود به کشتار حیوانات بیشتر. و سارا کمی برای یک سخنگوی گروه صنعت آمریکای شمالی گوشت موسسه گفت: تلاش برای ایجاد ثبات در این صنعت بودند به اطمینان حاصل شود که یک کمبود جدی هرگز وارد شده است.

"در حالی که وجود دارد انواع کمتر به مصرف کنندگان و یا برخی از زمینه های منطقه ای ممکن است تجربه کرده اند کمبود گوشت نبود گسترده کمبود" ، "آن را هرگز به یک نقطه که در آن ما فکر آمریکایی ها نمی خواهد که دسترسی به مواد غذایی است. که هرگز چیزی شرکت ما می خواهم برای دیدن. و به همین دلیل آن بسیار مهم بود قادر به ادامه عملیات."

اما تونی Corbo ارشد دولت در امور نماینده از سازمان های غیر انتفاعی مواد غذایی و آب دیده بان گفت که او را دیدم یک قطع ارتباط بین نگران کننده زبان صنعت مورد استفاده در مارس و ادامه داد: صادرات است.

"وجود دارد این عدم تجانس بین Tysons جهان و Smithfields جهان wringing دست خود را, گفت این است که به علت انواع اختلالات به گوشت داخلی عرضه در حالی که در همان زمان در پشت همه پشت آنها صادرات" Corbo گفت.

تولید قطره به افزایش صادرات

در مهم ماه منتهی به تهمت اجرایی سفارش آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان می دهد گوشت گاو و گوشت خوک تولید در کاهش شدید. از 20 مارس تا آوریل 24, صنعت تولید 171 میلیون پوند کمتر از گوشت گاو و گوشت خوک از طول کشش همان سال گذشته است.

اما این صنعت صادر شده در مورد 636 میلیون پوند بیش از همان زمان به مدت تقریبا چهار برابر کسری. که تعدادی از رشد به بیش از 1.3 میلیارد پوند صادر شده از طریق اوایل ماه ژوئن است.

و در حالی که ایالات متحده صادرات مقادیر قابل توجهی از "انواع" گوشت محصولات مانند پا و دم که اکثر آمریکایی ها نمی خورند داده ها از ایالات متحده گوشت صادرات فدراسیون نشان می دهد آن دسته از محصولات اختصاص کمتر از 25 درصد از وزن صادرات در ماه آوریل است.

جو Schuele, معاون رئیس جمهور, ارتباطات فدراسیون گفت که حتی در میان غیر-انواع گوشت و برخی از گوشت خوک و گوشت گاو محصولات محبوب تر هستند در خارج از کشور. که شامل صادرات گوشت گاو کوتاه ورق سخت و چرب گوشت به ژاپن و گوشت خوک پیک نیک یک شانه برش محبوب در مکزیک است.

فدرال صادرات ارقام را با جزئیات نیست که کاهش بودن صادر می گردد.

داده ها نشان می دهد که به طور کلی روند تولید گوشت و صادرات شروع به انشعاب در اوایل مارس و رشد بیشتر از هم جدا منجر به ناروا حکم اجرایی. در طول این چند هفته و تولید گوشت گاو و گوشت خوک آغشته زیر 2019 سطح اما صادرات افزایش یافت و بالاتر از این مقدار دیده می شود یک سال پیش از آن. در هفته پایان مارس 23 صنعت صادر 98.6 میلیون پوند از گوشت خوک در خارج از کشور دوم بالاترین مجموع از سال 2020 است.

Lilliston گفت: ادامه فشار به صادرات نیست تعجب آور است. این کشور بزرگترین گوشت شرکت که همچنین شامل JBS و شرکت کارگیل در حال حاضر عملیات جهانی با محصولات جریان به هر کجا که بیشترین ارزش به حال, او گفت:.

"این ماموریت خود را به خوراک شهروندان" Lilliston گفت. "آنها مشاهده متحده به عنوان یک بازار مهم و شاید مهم ترین آنها در بازار است. اما آن را 'کار ما این است که برای پر کردن خود را از فروشگاه های مواد غذایی, بنابراین مردم باید به اندازه کافی به غذا خوردن.'"

Hli یانگ یک تایسون, سخنگوی, گفت, انتقاد ناعادلانه بود.

"صادرات مسئولانه و ارزیابی پویایی بازار مانند COVID-19 تاثیر در ایالات متحده قبل از تصمیم گیری" یانگ گفت.

یانگ افزود که این شرکت تا به حال بوده است "اولویت" گوشت گاو و گوشت خوک فروش در بازار ایالات متحده است.

"ما همچنین به طور داوطلبانه محدود گوشت گاو و گوشت خوک و صادرات است که متناسب با سلیقه مصرف کنندگان داخلی به تلاش برای پاسخگویی به تقاضای ایالات متحده در طول این زمان به چالش کشیدن," یانگ گفت.

کایرا لمباردو اجرایی معاون رئیس جمهور در امور شرکت و انطباق برای Smithfield گفت: وجود یک تاخیر بین تولید و صادرات است که به معنای مواد غذایی صادر شده در اوج این بیماری همه گیر شد "دستور داد و فرآوری" ماه قبل است.

"اخیرا صادرات ایالات متحده کاهش یافته است به عنوان یک نتیجه از کاهش تولید در میان COVID-19," Lombardo گفت.

کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات در مورد تهمت اجرایی برای این داستان اشاره این موضوع به وزارت کشاورزی ایالات متحده. وزارت کشاورزی ایالات متحده نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

صادرات' رشد انفجاری

کشاورزی اقتصاددانان می گویند که بهبود عرضه داخلی با محدود کردن صادرات ممکن است به عنوان ساده به عنوان آن را به نظر می رسد.

بیش از چند دهه گذشته آمریکا صنعت گوشت است به طور فزاینده ای متکی بر صادرات برای رشد و سود. ایالات متحده در حال حاضر صادرات گوشت بیشتر از همیشه قبل از در حال رشد از کمتر از 2 ٪ از تولید در سال 1960 به حدود 23 درصد از گوشت خوک 16 درصد از مرغ و 11 درصد از گوشت گاو در 2019, آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده نشان می دهد.

"بیشتر از تقاضا برای گوشت شده است در داخل ایالات متحده" گفت: Jayson Lusk رئیس گروه اقتصاد کشاورزی دانشگاه پوردو. "آن بوده است در خارج از کشور, پس از آن تعجب آور نیست متحده آمریکا تولید کنندگان به دنبال رشد بازار خود را به نگاه در جاهای دیگر به سعی کنید برای پیدا کردن مشتریان اضافی."

رو اخیرا با تهمت و دولت را بازسازی از موافقت نامه های تجاری با چین و مکزیک در سال 2020 خواهد شد بنر سال برای صادرات به خصوص گوشت خوک. کشاورزان در حال گسترش خود گله در انتظار ترک حرص و ولع خوردن یک بار COVID-19 زده که مورد نیاز برخی از کشاورزان به انجام آسیب زا توده cullings قرار داده و فشار اضافی بر روی گیاهان به بازگشایی شده است.

کارشناسان همچنین می گویند صادرات تبدیل شده است عمیقا ریشه دوانده در زنجیره تامین به سطح مزرعه. برخی از حیوانات در درجه اول مطرح شده برای ارسال خاص کاهش در خارج از کشور با مانده از حیوانات از رفتن به ایالات متحده لوازم.

لمباردو این Smithfied نماینده گفت: گوشت پردازش تجهیزات معمول برای تولید محصولات خاص, آیا برای خرده فروشی و رستوران ها و یا صادرات است. آنها را تبدیل به یکی دیگر از استفاده از زمان طول می کشد.

"مواد غذایی زنجیره تامین پیچیده هستند و محصولات برای یک بازار نمی تواند همیشه بلافاصله پیکربندی مجدد برای دیگری" Lombardo گفت.

بدون صادرات انگیزه عرضه داخلی نیز می تواند شیب دیگران گفت.

"من فکر می کنم کسانی که با توجه به محدود کردن صادرات دست بالا گرفتن میزان آن را افزایش مصرف داخلی و دست کم گرفتن نامطلوب اقتصادی" گفت: Glynn Tonsor, یک استاد اقتصاد کشاورزی در دانشگاه ایالتی کانزاس.

برخی از شک و تردید باقی می ماند که محدود کردن صادرات خواهد صدمه دیده است عرضه داخلی است. راجر Horowitz, یک استاد تاریخ در دانشگاه و صنعت گوشت متخصص در دانشگاه دلاور گفت: او معتقد است شرکت خواهد پیدا کردن یک راه برای استفاده از تمام حیوانات قطعات در داخل کشور و یا انتقال هزینه به مصرف کنندگان اگر چه شاید برای پول کمتر است.

"محدودیت های صادرات می تواند صدمه دیده است سود اما نه مصرف کنندگان آمریکایی," هوروویتس گفت.

اما Lusk اضافه شده است که هر کوتاه مدت داخلی دستاوردهای متوجه شدم با محدود کردن صادرات نیز می تواند منجر به آسیب طولانی مدت به روابط تجاری است.

"مسئله این است که وجود واقعی مردم و روابط واقعی در انتهای دیگر از کسانی که معاملات تجاری," Lusk گفت. "اگر یکی از لغو قرارداد امروز را به آنها از دست دادن که مشتری در ماه آینده ؟ چه که به سود دهی از کارخانه بسته بندی و تولید گوشت خوک?"

خطرات برای کارگران

در رحمت اقتصادی معادله ملت بسته بندی گوشت می آمد کارگران که خطر پیمانکاری COVID-19 در محل کار. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رهبران صنعت می گویند شرایط بهبود یافته برای کارکنان پس از ایمنی محل کار دستورالعمل اجرا شد ماه گذشته کارگران همچنان به سقوط بیمار است.

با ردیابی های عمومی, گزارش غرب مرکز خاطر گزارش های تحقیقی دریافتند که 10,000 بسته بندی گوشت می آمد کارگران کاهش یافته بود بیمار توسط مه 5 با حداقل 45 مرگ و میر. تعداد کسانی که پس از رشد به بیش از 24,000 عفونت و حداقل 90 مرگ و میر.

برای یک گیاه بازرس ظرف غذایی USDA ایمنی و بازرسی خدمات (FSIS) را نمی نشستن خوب است که مقامات دولت مطرح شبح کمبود گوشت در حالی که صادرات خود ادامه داد. این FSIS استخدام چند هزار بازرسان که بازدید از بسته بندی گوشت می آمد گیاهان روزانه حداقل چهار نفر از COVID-19.

با توجه به بازرس که صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز تحت شرط ناشناس ماندن FSIS مقامات در ابتدا خطاب بازرسان در مارس و گفت: هیچ نیاز فوری به باقی می ماند در این کار با وجود خطرات ناشی از COVID-19.

"از آنجا که گوشت عرضه به تمام آمریکایی ها از جمله بازرسان خانواده و بچه ها و نوههایشان می تواند به شکست منجر به گسترده گوشت کمبود و سوء تغذیه" کارمند به یاد می آورد مقامات گفت.

مقامات آژانس بعد از تغییر لحن و ارتباطات در حال حاضر به سادگی با تشکر از بازرسان برای انجام کار خود را به جای استناد به نگرانی در مورد کمبود مواد غذایی که وزارت کشاورزی ایالات متحده بازرس گفت: قدردانی شد.

اما وزارت کشاورزی ایالات متحده رهبری است که هنوز هم با استفاده از استدلال publicly. در تاریخ 9 ژوئن در بیانیه ای اعلام کرد که تولید گوشت بازگشته بود به 95 درصد از 2019 سطح وزارتخانه وزیر سانی Perdue دوباره توجیه فشار به نگه داشتن بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باز با استناد به خطرات داخلی عرضه مواد غذایی.

"من می خواهم برای تشکر از میهنی و قهرمانانه بسته بندی گوشت می آمد تسهیلات کارگران شرکت ها و مقامات محلی برای سرعت گرفتن عملیات خود را به بالا و در حال اجرا و برای ارائه یک گوشت انتخاب دوباره به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که بر روی آنها بستگی دارد برای مواد غذایی" پردو گفت.

دبی Berkowitz که شش سال به عنوان رئیس ستاد و ارشد مشاور سیاست در اداره ايمنی و بهداشت شغلی و در حال حاضر مدیر ملی قانون استخدام پروژه کارگر سلامت و ایمنی برنامه با انتقاد از دولت گفت: ایمنی کارگر شده است به خطر افتاده است در یک فرض غلط.

"آنها فقط تصمیم گرفتم این زندگی شد OK را قربانی ... و برای چه؟" Berkowitz گفت. بسیاری از () گیاهان خود را فرستاده گوشت خوک به چین است. آن را در مورد تغذیه امریکا است."

Lilliston گفت: تنش بین کارگر و ایمنی و عرضه داخلی و صادرات برجسته ضعف بالقوه از مدرن روز گوشت ایالات متحده آمریکا میباشد. او طرفدار یک reevaluation چقدر قدرت استوار در دست فقط چند شرکت های بسته بندی گوشت می آمد که ماموریت اصلی رشد صادرات است.

"آنها در حال آماده به آن را. حتی زمانی که مشکلی وجود دارد در اینجا در داخل کشور" Lilliston گفت. "این واقعا نشان می دهد که قدرت من فکر می کنم در برخی از راه های که مرتب سازی بر اساس صادرات-بالا-تمام ذهنیت است."

هیچ محدودیت های صادرات, اما ممکن است شیب به هر حال

اگر چه آن را در قدرت خود را برای محدود کردن صادرات تحت COVID-19 تهمت کاهش یافته است به انجام این کار تحت مارس 28 اجرایی سفارش. که شکست را از قبل سفارش در تجهیزات حفاظت شخصی که به استناد دفاع تولید عمل می کنند در حالی که گفتن تولید کنندگان مانند 3M که "این سیاست ایالات متحده برای جلوگیری از داخلی کارگزاران توزیع کنندگان و واسطه های دیگر از انحراف (PPE) مواد خارج از کشور."

در مارس 1, CNBC اشاره فعلی و سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در گزارش که تهمت خواسته شد در مورد چشم انداز محدود کردن صادرات گوشت در یک تماس خصوصی با صنعت گوشت مدیران اجرائی.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که "او علاقه مند بود در محدود کردن صادرات در این زمان" CNBC گزارش شده است.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر به ایالات متحده آمریکا امروز.

در حالی که ایالات متحده تولید گوشت بسیج صادرات بی ثبات طریق ممکن است.

مقدار گوشت خوک فرستاده خارج از کشور سقوط کرد و در هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور حذف زیر 2019 سطوح. آن را تا پس از رفت و برگشت به طول دو سال گذشته رشد اما گوشت گاو و گوشت خوک صادرات شده اند در یک سیر نزولی از فرمان اجرایی.

به عنوان تولید گوشت در حال حاضر نزدیک 2019 سطح سیگنالینگ بازگشت نسبت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی کاخ سفید می گویند نیست اگر مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هر یک عزم تحت چه شرایطی او را لغو سفارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب