به عنوان coronavirus بسته عمومی, استخر, kiddie-استخر فروش صعودی — و سازندگان استخر' گوشی 'زنگ خاموش قلاب'

Coronavirus همه گیر است یک ابر تیره بیش نخست, استخر, فصل, بنابراین برخی از مردم در حال ساخت خود ترشح سرگرم کنن

توسط NEWSAMINS در 2 خرداد 1399

Coronavirus همه گیر است یک ابر تیره بیش نخست, استخر, فصل, بنابراین برخی از مردم در حال ساخت خود ترشح سرگرم کننده در خانه است. آبزیان طرفداران از جان گذشته برای یک شیب در حال تبدیل شدن به بادی kiddie استخر و یا ساخت اجتماعی دور شنا سوراخ در پشت حیاط خود را.

بیش از 35 میلیون نفر از کار هستند و بسیاری از خانواده ها در حال مبارزه برای پرداخت هزینه های اولیه از جمله مواد غذایی و اجاره. اما آمریکایی ها هنوز در حال پیدا کردن راه هایی برای خرج کردن در استخرهای شنا از زیر-$30-تا نسخه کامل-در پروژه های ساخت و ساز. استخر سازندگان می گویند که آنها در حال دیدن یک افزایش بهره از مالکان به دنبال ایجاد یک استخر شخصی بهشت بر روی اموال خود را.

"بازار در حال حاضر فوق العاده بوده است," گفت, کیر, Covert, مدیر اجرایی, استاد, استخر, صنفی, Inc., یک گروه بین المللی از حدود 100 سازندگان که تخصص در سفارشی ساخته شده high-end استخر. برخی از سازندگان بدست درخواست های بیشتر در سه ماه اول سال جاری نسبت به آنها تا به حال در تمام سال گذشته Covert گفت.

25 بزرگترین سازندگان استخر در استخر و وان آب داغ داد — یک گروه تجاری که هدف این است که "برای ترویج و حفاظت از آبزیان شیوه زندگی" — تا به حال مصرف کننده بیشتر سوالات این بهار از آنها یک سال پیش گفت: Sabeena Hickman, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت داد.

"با COVID و بیم و هراس با سفر مردم که پول و سرمایه گذاری آن در یک استخر حیاط خلوت," Hickman گفت. "بسیاری از صنایع به حال تعطیل برای یک دوره از زمان. در حال حاضر آنها می گویند تلفن های خود را در حال زنگ خاموش قلاب."

'آن را 20 دلار به 40 دلار سرمایه گذاری است که شما هرگز پشیمانی'

ایجاد یک استخر خصوصی واحه در خانه نیست و نیاز به یک بودجه بزرگ. کاترین ریگان یک 26 ساله مهندس نرم افزار در دالاس در تگزاس زندگی می کند در یک محل سکونت پیچیده با یک استخر است که در حال حاضر بسته شده است. او و بهترین دوست او که زندگی در آکسفورد را از دست ندهید., خریداری دقیق همان استخر بادی در آمازون AMZN, -2.05% برای حدود $25. این یک نقطه مناسب برای lounging با seltzer یا شیشه ای از آناناس در تگزاس گرما در حالی که او می خواند یک کتاب است.

"این یک 20 دلار به 40 دلار سرمایه گذاری است که شما هرگز پشیمانی" ریگان گفت MarketWatch. "این بسیار خوب و روانی از احساس مثل شما به دام افتاده در داخل خانه خود را."

بهترین دوستان است کاترین ریگان و همسرش در تابستان اسمیت در زندگی جداگانه شهرستانها و خریداری دقیق همان بزرگسالان به اندازه kiddie, استخر, به طوری که آنها می تواند هر دو سالن در یک استخر بدون ترک خانه در طول شیوع کروناویروس.

حسن نیت ارائه میدهد از کاترین ریگان

او را به دور از تنهایی. فروش استخر و استخر-محصولات مرتبط در آمازون تقریبا دو برابر این آوریل نسبت به مارس 2019 سخنگوی گفت. یکی از سایت های بالا-فروش استخر 8-پا-عرض 2.5 فوت عمیق تورم بالا-زمین استخر با فیلتر و پمپ برای $222.22. در ضمن Minnidip یک ساز از "طراح" بزرگسالان به اندازه استخر های بادی که برای فروش 30 دلار به 50 دلار در هدف TGT, -0.79% دیدم "شکستن رکورد" فروش در اواخر مارس به لس آنجلس تایمز گزارش داد.

'این است که واقعا تبدیل شدن به تعطیلات تابستانی خود را'

وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 می تواند به گسترش مردم از شنا-استخر آب با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. "عملیات مناسب و ضد عفونی استخر, وان داغ, آب و زمین های بازی باید با کشتن ویروس است که باعث COVID-19" CDC می گوید در وب سایت خود را.

اما استخر های عمومی هستند, البته, جمع آوری لکه های که در آن coronavirus می تواند منتقل می شود. هر چند برخی از ایالت ها اجازه می دهد برخی از فعالیت های کسب و کار به رزومه, استخر باقی مانده در شهر نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو و فیلادلفیا. استخر در تگزاس و آریزونا اجازه داده شد برای باز کردن در ممکن است اما آنها باید محدود کردن تعداد افرادی که در یک زمان و شناگران باید عمل اجتماعی فاصله.

با آمریکایی ها با احتیاط از سفر مربوط به هواپیما یا کشتی مردم با معنی برای انجام این کار در حال تبدیل شدن پشت حیاط خود را به رفت و آمد مکرر به سبک مقصد Covert گفت. برخی به دنبال ایجاد یک "کل محیط زیست" کامل با آشپزخانه در فضای باز, میله, کوره, روشنایی, "برنزه فضایی" اسلاید ها و آبشارها.

"مردم گفت:" من قصد ندارم به سفر خانواده من در حال رفتن به در خانه ما در حال رفتن به خارج معاشرت — من می خواهم برای ارائه به خانواده من با چیزی است که ما همه می توانند لذت ببرید و استفاده کنید برای هر دو ورزش و یا سرگرمی,'," او گفت:. "این است که واقعا تبدیل شدن به تعطیلات تابستان خود را."

" 'با COVID و بیم و هراس با سفر مردم که پول و سرمایه گذاری آن در یک استخر حیاط خلوت.' "

— Sabeena Hickman, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت استخر و وان آب داغ داد

در حال حاضر استاد استخرهای اعضای انجمن صنفی در حال حرکت با احتیاط زیرا آنها نمی دانند چه مدت اخیر افزایش تقاضا خواهد داشت که ایالات متحده در مبارزه با راه خود را از یک رکود شدید اقتصادی. هزینه های متفاوت است بسته به جایی که در ایالات متحده در یک استخر ساخته شده است و چگونه پیچیده این پروژه Covert گفت: اما اساسی حیاط خلوت استخر می تواند هزینه حدود $35,000 با خیال باف تنظیم در حال اجرا $75,000 و تا.

کسب و کار ادامه داد: در طول رکود بزرگ در میان high-end سازندگان استخر, اگر چه در سرعت کندتر و مشتریان مذاکره برای قیمت های پایین تر Covert گفت. در حال حاضر لوکس استخر سازندگان روبرو هستند متفاوت رکود مربوط به موانع: آنها با داشتن مشکل گرفتن مجوز ساخت و ساز با دولت های محلی آهسته خاموش شدن ناگهانی و برخی از آنها نیاز به نوبه خود کسب و کار به دلیل آنها نمی تواند به اندازه کافی پرسنل ساخت و ساز در بخشی به دلیل برخی از کارکنان می تواند پول بیشتری را تحت مراقبت عمل را به طور موقت گسترش مزایای بیکاری از آنها را اگر آنها رفت و برگشت به کار کرد.

شرکت تحقیقات بازار IBIS جهان پیش بینی 1.4% کاهش در رشد درآمد ایالات متحده استخر صنعت ساخت و ساز به دلیل بیماری همه گیر. با اینحال یک مارس نظرسنجی از 3000 مالکان توسط سازمان های غیر انتفاعی صفحه اصلی بهبود (persian) موسسه تحقیقات دریافتند که 8.4 درصد گفت: آنها برنامه ریزی شده به انجام برخی از کار خود را در استخر و/یا وان داغ در سه ماه آینده از 7.3 درصد در سال گذشته.

"ما هر دو سخت کار می کنند و ما می خواهیم به یک واحه کوچک در حیاط خانه ما'

در اتاوا کانادا کیت گاف و همسرش همیشه حال برنامه ریزی برای اضافه کردن یک استخر به حیاط خلوت خود اما با شروع coronavirus شیوع آنها تصمیم به پیگیری سریع این پروژه است. گاف صاحب خصوصی آموزش بسکتبال آکادمی که بسته شده پس از ماه مارس به دلیل همه گیر. او و همسرش, نیکول, یک مددکار اجتماعی پس از یک نیمه inground, استخر, از, استخر, لوازم کانادا برای حدود 1500 دلار کانادا و نصب شده اند را با استفاده از تجهیزات از گاف به سمت کار در ساخت و ساز.

"این یک مقدار زیادی از کار, اما من یک مقدار زیادی از زمان" گاف گفت. "ما هر دو سخت کار می کنند و ما می خواهیم به یک واحه کوچک در حیاط خلوت ما."

کیت گاف و همسرش نیکول در حیاط خلوت خود در اتاوا جایی که آنها در حال ساخت یک استخر به طوری که آنها می توانید استراحت در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

حسن نیت ارائه میدهد از کیت گاف

او می گوید تلاش پرداخت خواهد شد به خصوص اگر وجود دارد موج دوم coronavirus. "چه می شود اگر آن را دوباره اتفاق می افتد و ما در حال قفل شده است و برای تیر و مرداد گرمترین ماه از سال است ؟ ما نمی تواند شنا هر روز در تمام طول روز, اما این می افزاید: یکی دیگر از عناصر به بودن در خانه" گاف گفت. "بچه ها من فکر می کنم این کمی شاخی به حلق آویز کردن با پدر و مادر تمام وقت, اما ما می خواهم به صرف زمان زیادی را با آنها را به عنوان امکان پذیر است."

"من واقعا امید آن سال های قوی برای صنعت ما'

استخر و وان آب داغ داد امیدوار است به سرمایه گذاری در stay-at-home سفارشات با یک کمپین بازاریابی جدید با تاکید بر upsides از استخر-مرکز-صفحه اصلی, سرگرم کننده, Hickman گفت.

"ما واقعا در حال رفتن به شروع به ترویج staycations و سود سرمایه گذاری در حیاط خلوت خود را و قادر به کنترل بهداشت و قادر به کنترل اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن خانواده خود را امن" او گفت:. "بودن در آب باعث می شود شما احساس خوب است. من واقعا آرزو میکنم این سال های قوی برای صنعت ما است."tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب