اپل می پیوندد tech رقبا با تعهد به 100% خنثی کربن تا سال 2030

Apple Inc. در روز سه شنبه پیوست بلند پروازانه هدف از رقیب tech غول باور آن می تواند به کاهش و جبران تولید گازه

توسط NEWSAMINS در 31 تیر 1399

Apple Inc. در روز سه شنبه پیوست بلند پروازانه هدف از رقیب tech غول باور آن می تواند به کاهش و جبران تولید گازهای گلخانه ای به همراه آن کل زنجیره تامین و در تولید آن از اپل و سایر دستگاه های تمام در کمتر از 10 سال است.

شرکت AAPL -0.85% وعده به 100% خنثی کربن تا سال 2030. اپل شرکت های بزرگ جهانی عملیات در حال حاضر کربن خنثی تا روز سه شنبه به روز رسانی به این معنی است که این شرکت را گسترش دهد که هدف آن تولید زنجیره تامین و چرخه عمر محصول.

اپل جدید ترین محیط زیست, گزارش, پوشش مالی 2018 قرار داده و رد پای کربن خود را در 25.2 میلیون تن است.

اپل گفت: هدف آن دستیابی به 75 درصد از هدف کاهش تولید گازهای گلخانه ای, با, باقی مانده که از کربن حذف یا افست پروژه هایی مانند کاشت درختان و بازسازی زیستگاه.

مدیر عامل شرکت تیم کوک معتقد است که اقدام آب و هوا "را می توان پایه و اساس یک عصر جدید نوآورانه پتانسیل ایجاد شغل و رشد اقتصادی با دوام."

"ما با تعهد به کربن بی طرفی ما امیدواریم که به یک موج دار شدن در حوضچه که یک مقدار بزرگتر تغییر," او گفت:.

همه آیفون, اپل, مک و اپل و دستگاه های منتشر شده در سال گذشته ساخته شده با محتوای بازیافت این شرکت اشاره کرد. آخرین بازیافت خاص نوآوری یک ربات به نام "دیو" می تواند در بهبود مواد کلیدی مانند آهنرباهای خاکی کمیاب از اپل. عناصر نادر خاکی در حال انرژی فشرده به معدن اما بازیافت مقدار کمی از محصول نهایی در طول تاریخ شده است uneconomical.

اپل گفته است که حمایت از توسعه آنچه در آن ادعا می کند اولین-همیشه مستقیم کربن و آلومینیوم و ذوب روند که اولین دسته از این کم کربن و آلومینیوم استفاده می شود در تولید 16-inch MacBook Pro.

همانطور که برای تأمین انرژی خود عمل جدید و تکمیل پروژه های در آریزونا و اورگان و ایلینوی را اپل تجدید پذیر ظرفیت خود را برای شرکت HQ به بیش از 1 GW — معادل تأمین انرژی بیش از 150.000 خانه از یک سال آن را گفت.

این شرکت همچنین گفت: این تعهدات از بیش از 70 کنندگان به استفاده از 100% انرژی های تجدید پذیر برای اپل تولید. و آن جوهر با همکاری ایالات متحده-چین سبز, صندوق سرمایه گذاری 100 میلیون دلار در شتاب بهره وری انرژی پروژه برای تامین کنندگان اپل.

اپل اعلام فاصله چند ماه مشابه تعهد توسط رقیب مایکروسافت MSFT, -1.12% گفت که در ژانویه به آن معتقد است می توان آن را به "کربن منفی" تا سال 2030.

مایکروسافت با هدف پاک کردن انتشار گازهای گلخانه ای در مقر خود در حالی که سازنده نرم افزار های آفیس و ایکس باکس گفت: آن را گسترش خواهد کربن "مالیات" در امتداد آن زنجیره تامین است. مدیر عامل شرکت ساتیا نادلا گفت: پس از آن که شرکت او معتقد است که تا سال 2050 آن را می توانید تمام کربن آن ساطع شده از این شرکت را در سال 1975 تاسیس.

کربن منفی است و کاهش کربن به کمتر از خنثی با اثر خالص از بین بردن دی اکسید کربن از جو به جای اضافه کردن آن. تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های متعهد به شبکه منفی و یا به عنوان آنها گاهی اوقات آن را "آب و هوا-مثبت" انتشار گازهای گلخانه ای اهداف.

الفبای گوگل GOOGL, -0.11% گفته است که در نظر دارد برای گسترش کربن-وضعیت خنثی این ادعا برای عملیات های خود را که شامل آن زنجیره تامین, اما آن را هنوز به مهلت تعیین.

تحویل پیکر آمازون در اواخر سال گذشته تنظیم یک هدف برای دیدار با پاریس آب و هوا و توافق اهداف برای سال 2050 از 10 سال زود با تعهد به خنثی کربن توسط 2040 حتی برای آن نخست یک-روز حمل و نقل خدمات.

پاریس پیمان بین المللی است که داوطلبانه تلاش است که با هدف حفظ متوسط جهانی افزایش درجه حرارت به کمتر از 2 درجه سانتیگراد و در حالت ایده آل آن را محدود به 1.5 درجه است.

شرکت های خصوصی هستند و به تنهایی اقدام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشیده آمریکا از پاریس مقابله با استناد به بخشی از آن باور است که کشورهای در حال توسعه نیست به اشتراک گذاری بار.

"این #RaceToZero است با شرکت های شرکت کننده به دست آوردن یک مزیت رقابتی," سازمان ملل تغییر آب و هوا کمیته توییتی در پاسخ به اپل ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب