آنچه پنتاگون می تواند در مورد استخر پیش ساخته به شما بیاموزد

استخرهای آماده از جنس فایبرگلاس در بازار امروز در بسیاری از پروژهها جای استخر بتنی را میگیرند. پیدا کردن جای

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخرهای آماده از جنس فایبرگلاس در بازار امروز در بسیاری از پروژهها جای استخر بتنی را میگیرند. پیدا کردن جای مناسب برای این استخرها نسبت به سایر استخرهای پیش ساخته سخت تر است، چرا که باید کاملا هموار باشد تا استخر ظاهری کج نداشته باشد و آب یک طرف آن جمع نشود. به خصوص در مناطقی مثل شمال کشور که فشار منفی از قسمت بیرونی استخر بر روی بدنه باعث از بین رفتن آب بندی و ترک خوردن کل سیستم میشو. علاوه بر آبتنی، انواع متفاوت این استخر ها میتوانند در زمینه های کشاورزی، پرورش ماهی، آبیاری و … علاوه بر قاب اصلی، پایه های متفاوتی دور این استخر را میگیرند تا به طور کامل استحکام استخر را حفظ کنند. علاوه بر این موضوع، حتما قبل از تهیه استخر به گارانتی و خدمات پس از فروش محصول توجه داشته باشید تا بتوانید گزینهای را خریداری کنید که خدمات پس از فروش مناسبی دارد. این ها همه جزئیات مهمی هستند که شما قبل از شروع پروژه با پیمانکار خود باید در مورد آنها صحبت کنید تا نقشه استخر شما کامل شود. در حین صحبت در رابطه با ویژگی ها و انواع متفاوت استخر پیش ساخته، قطعا همه شما با برخی ویژگی های مثبت و منحصر به فرد این نوع استخر آشنا شدید.  Th is post has be​en c᠎reated  by GSA Content Gen er᠎ator​ D᠎emoversi​on᠎.

قبل از اینکه درباره این استخرها صحبت کنیم، بهتر است تعریفی از استخر سنتی یا کلاسیک داشته باشیم. یکی از مهمترین مزایای بسیار ویژه این استخرها آب بندی و مقاومت بدنه در مقابل خوردگی و ضربه است. استخر پیش ساخته با پوشش پی وی سی در یک قطعه تولید شده و ۱۰۰ درصد هم ضد آب می باشد. این نصب مراحل بسیار ساده ای داشته اما ریز نکاتی هم وجود دارد که در کیفیت و طول عمر استخر شما تاثیر گذار خواهد بود. جنس این استخر از پایه کامپوزیت فایبر گلاس است که در آن سه لایه الیاف و ۴ لایه رزین یک لایه ژل کوت و یک لایه رزین سطح به کار بردهایم تا مقاومت آن را افزایش یابد و کیفیت رنگ آن در طول زمانهای مختلف از دست نرود. در فیلم زیر روند نصب استخر پیش ساخته فایبر گلاس به نمایش درآمده است. مورد نیاز میباشد. اما شما میتوانید با تهیه انواع متفاوت استخر پیش ساخته در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه یک استخر شگفت انگیز داشته باشید. شما میتوانید با توجه به محل مورد نظر خود از انواع گوناگون این محصولات بهره ببرید.

همچنین شما میتوانید با کلیک بر روی هر عکس به صفحه محصول بروید و قیمتها و اطلاعات تخصصی در مورد هر محصول را مستقیما مشاهده کنید! برای مثال این که شما هر چند وقت یکبار استخر را ضد عفونی کنید و از چه موادی برای ضد عفونی بهره ببرید، جزو آن دسته از فاکتور هایی هستند که میتوانند به شما کمک کنند با خیال راحتتری از محصول خریداری شده استفاده کنید. از پوشش کامل بتن اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که بتن تمام سطوح آرماتورها را به صورت کامل و کافی پوشش دهد . استفاده از فناوری جدید سرامیک نانو کریستال،با قدرت استریلیزاسیون میکرو ارگانیسم ها در آب استخر و جکوزی بدون استفاده از مواد شیمیایی مانند کلر، تکنولوژی ترکیب فتوکاتالیستی رادیکال آزاد هیدروکسیل و اشعه فرابنفش آلودگی ها را از بین می برد و باعث می شود آب تازه و تمیز به نظر برسد. این استخر ها به مکان مورد نظر منتقل میشوند و بعد به صورت توکار یا روکار، نصب میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند.

پدیده استخر این بار با طراحی استخر فایبرگلاس خاص خود نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. استخر پیش ساخته فایبرگلاس ، یک محصول جدیدتر برای ساخت استخرهای مختلف در محل در مدت زمان کوتاهتر ، با طول عمر بیشتر است. استخر پیش ساخته پرورش ماهی آبزیناب از دو جنس گالوانیزه و زینکالیوم ساخته می شود که بر اساس شرایط منطقه ای مراکز پرورش ماهی طراحی میگردد. همچنین در قسمت داخلی از رنگ ژل کوت خود رنگ و برای محافظت بیشتر یک لایه رزین بر روی رنگ به کار بردهایم تا مقاومت و طول عمر رنگ بیشتر شود. با توجه به ارتفاع استخر نیز از یک نردبان بهره گرفته میشود تا روند استفاده از محصول راحتتر شود. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و مطالب برای شما آموزنده، مفید و علمی بوده باشد. از هر طرف ۱۵ سانتیمتر بابت لبه استخر کم میشود که این به ما ابعاد مفید کل استخر را میدهد. بیایید با یکدیگر بیشتر در رابطه با ویژگی های هر کدام از این استخر ها اطلاعات کسب کنیم. سایت استانداری همدان. بایگانیشده از اصلی در ۲۸ اوت ۲۰۱۱.