فوری برنامه چت امیدوار کننده جنایتکاران ‘نگران رایگان ارتباط امن’ هک شد توسط پلیس — در اینجا چگونه 746 گانگستر دستگیر شدند.

پلیس باید هک واتساپ به سبک سرویس پیام های فوری راه اندازی به طور انحصاری برای گانگستر برای مقابله با مواد مخدر و اجرای رقبای فوق العاده صدها جرم و جنایت سازمان یافته حلقه در اروپا است.

بیش از 746 “آقای راننده” از عالم اموات جنایی دستگیر شده اند به عنوان بخشی از عملیات Venetic به عنوان افسران شکست رمزگذاری از “امن” تلفن همراه سرویس پیام های فوری به نام EncroChat که مورد استفاده قرار گرفت منحصرا توسط جنایتکاران.

بریتانیا FBI همچنین به عنوان شناخته شده ملی Crime Agency (NCA) گفت: در روز پنج شنبه است که آن را همراه با شرکای خود در فرانسه و هلند تا به حال شده است در تلاش برای نفوذ به پلت فرم پس از سال 2016 و تا به حال دستیابی به موفقیت دو ماه پیش.

یک متخصص NCA تیم همکاری نزدیک با پلیس شرکای مانع باندهای رقیب انجام آدم ربایی و اعدام . . . با کاهش بیش از 200 تهدید به زندگی است.”

— به گفته یک سخنگوی NCA

بیش از آن دوره اطلاعات برداشت شده و به اشتراک گذاشته شده از طریق Europol با مقامات نظارت جنایی مکالمات و کشف گانگستر شبکه فویل اعدام.

پلیس می گویند وجود دارد 60,000 کاربران از گانگستر های چت جهان و حدود 10 ، 000 کاربران در انگلستان EncroChat سرور در حال حاضر تعطیل, از بین بردن این برنامه قاتل.

یک NCA سخنگوی گفت: “تنها استفاده شد برای هماهنگی و برنامه ریزی توزیع قاچاق کالا پول شویی و توطئه برای کشتن رقیب جنایتکاران.

“یک متخصص NCA تیم همکاری نزدیک با پلیس شرکای مانع باندهای رقیب انجام آدم ربایی و اعدام . . . با کاهش بیش از 200 تهدید به زندگی است.”

پلیس کشف و ضبط:

  • بیش از £54 میلیون ($67.31 میلیون) در کیفری, نقدی,
  • 77 سلاح گرم از جمله AK-47 تفنگ حمله sub machine guns, handguns, چهار نارنجک و بیش از 1800 دور از مهمات
  • بیش از دو تن از کلاس A و B با مواد مخدر
  • بیش از 28 میلیون Etizolam قرص (خیابان والیوم) از غیرقانونی آزمایشگاهی
  • 55 ارزش ماشین و 73 ساعتهای لوکس

NCA مدیر تحقیقات نیکی هلند گفت: “نفوذ این فرماندهی و کنترل پلت فرم ارتباط برای انگلستان جنایی بازار است که مانند در اختیار داشتن یک فرد در داخل هر بالای جرم و جنایت سازمان یافته در کشور است.

“همراه ما محافظت عمومی با دستگیری وسط ردیف جنایتکاران و kingpins به اصطلاح نمادین untouchables که طفره رفت اجرای قانون برای سال در حال حاضر ما شواهد به تعقیب آنها است.”

حمله پلیس به خانه از اتهام گانگستر:

این NCA گفت: جرایم سازمان یافته گروه تا به حال شده است با استفاده از EncroChat برقراری ارتباط آزادانه باور فن آوری ساخته شده آنها را امن.

در 13 ژوئن EncroChat متوجه پلت فرم بوده است نفوذ و ارسال پیام به کاربران آن ترغیب آنها به دور انداختن گوشی های خود را.

این گوشی که تا به حال از قبل لود شده نرم افزار برای پیام های فوری, قابلیت برقراری تماس های VOIP و کشتن کد که دستمال مرطوب آنها را از راه دور تا به حال هیچ متعارف دیگر قابلیت های گوشی های هوشمند و هزینه حدود £1,500 برای شش ماه قرارداد.

این NCA می گوید آن ایجاد تکنولوژی و متخصص داده های قابلیت فرآیند EncroChat اطلاعات و کمک به شناسایی و پیدا کردن مجرم با تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از پیام ها و صدها نفر از هزاران نفر از تصاویر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>