از دست دادن رودا: شیکاگو خانواده مبارزات در طول هفته به غمگین مادر و دوستان گرفته شده توسط coronavirus

فضل Hauck ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:49 PM EDT مه 27 سال 2020شیکاگو به عنوان عید پاک با نزدیک شدن Re

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399

شیکاگو به عنوان عید پاک با نزدیک شدن Rev. مارشال, تخم های پیش بینی شده شاد فصل تولد دوباره, جشن و مراسم برای خانواده اش است. به جای آن زمان از مرگ سردرگمی و انزوا به عنوان چهار نفر در جهان در درگذشت یک هفته پس از ابتلا به کوروناویروس.

در آوریل 1, تخم خود را از دست داد, بهترین دوست از 45 سال به COVID-19 و همچنین به عنوان یک معشوق عضو جماعت خود را. سه روز بعد او از دست خواهر بزرگتر خود را در اوایل صبح. که بعد از ظهر یک مرد که کار ساخت و ساز در کلیسا درگذشت.

بیش از آخر هفته عید پاک, تخم دفن او اهل و خواهر خود را. که توصیه او موعظه مجازی خدمات در کلیسای باپتیست در سمت غرب به شهرستان با نور قوی پنجره های شیشه ای رنگی در حال سقوط در ردیف خالی pews.

چند روز بعد همسر او تشخیص داده شد با کوروناویروس. او بهبود است اما همچنان در اتاق خواب quarantining.

"این دیوانه بود. همه چیز دیوانه" دریچه گفت. حتی هفت هفته بعد "این هنوز همه کس تاری از یک واقعیت است."

عزاداری تحت coronavirus: ادیان را تغییر دهد مرگ و دفن مراسم

با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا میلیونها نفر از دوستان و بستگان در حال کار را از طریق یک حس معلق غم و اندوه. آنها نمی توانند قلاب عزیزان خود را در دست های خود را کنار تخت. آنها نمی تواند نگه دارید و یکدیگر را در گورستان. هیچ تشریفاتی بسته شدن هیچ حمایت در آغوش.

اعضای تخم خانواده در حال پیدا کردن راه خود را به تنهایی به روند ضرر و زیان است.

قدیمی ترین از هشت خواهر و برادر بود مادری شکل

مارشال جوان, خواهر, Josephine, 55, شنبه با پسرش در اواخر خواهر آپارتمان هفت هفته پس از مرگ او.

رودا ژان تخم, 73, حال زندگی در یک چهار واحد ساختمان اشغال شده به طور انحصاری توسط اعضای خانواده – خوابگاه از انواع که در آن هیچ کس قفل درهای خود را. اتاق خواب او بود پراکنده و شسته و رفته. تصاویر خانواده نشسته بر روی گوشته همراه با آثار مکشوفه از کنیا. رودا دوست داشت به سفر نور.

"هنگامی که ما در درب راه می رفت ما هر دو گفت: آن را مانند بوی رودا را در اینجا. حضور او است که هنوز هم در اینجا" ژوزفین گفت. او فقط به او کمک کرد تا 68 ساله, خواهر, جنی, بازگشت به واحد طبقه بالا و متوقف شده توسط رودا آپارتمان برای یک لحظه از صلح است.

وجود دارد یک بار شد هشت تخم خواهر و برادر و هفت خواهر و یک برادر هر چند چندین درگذشت قبل از همه گیر. خانواده بزرگ شده در مسکن عمومی و از دست پدر و مادر خود را در سنین پایین.

گاهشمار: چگونه COVID-19 باز شدن در آمریکا چهار ماه در

"من تنها 2 سال از زمانی که ما بچه درگذشت, بنابراین من حتی نمی واقعا خاطرات او. و پدر من فوت کرد زمانی که من 16" گفت: ژوزفین جوانترین بازمانده خواهر و برادر. "پس رودا که قدیمی ترین است که او بود که برای من مادری شکل است."

رودا بود پیشگامی. برای اولین بار به حرکت در خارج از خانه است. اولین فارغ التحصیل از کالج. برای اولین بار به آفریقا برود. یک محقق است. ضد جنگ فعال هستند. مادام العمر عمومی, معلم مدرسه. مشتاق دستمالی کردن بازیکن و نوازنده ارگ کلیسا.

"از دست دادن رودا در سال 2020 است که واقعا غیر واقعی است. من سعی کرده ام از خواب بیدار از این کابوس برای دو ماه" گفت: Jennie بازنشسته خدمات به مشتریان حرفه ای. "من و برادرم او را به بیمارستان که در روز شنبه. در یک ماده از روز او رفته بود."

مارشال گفت که او نگه داشته تا با خبر از این بیماری را ورود در ایالت واشنگتن در ماه ژانویه و سپس شیوع بیماری در ایتالیا در اواخر فوریه. در اوایل ماه مارس او را متوقف انجام مراسم است. توسط اواسط ماه مارس او را متوقف نگه داشتن فرد در خدمات کلیسا.

این زمانی است که رودا بیمار فکر آن را یکی دیگر از حمله آسم.

آخرین باری مارشال صحبت کرد و به خواهر او آن را شب قبل از او انتوبه – تصمیم گیری او نقش بارها و بارها در ذهن خود. آخرین بار او را دیدم او را زنده او و رودا را Joel ملبس به روپوش و دستکش و ماسک صورت و سپر و وارد بیمارستان COVID طبقه.

"این بیشتر شبیه به یک لباس فضایی. بسیار صمیمی" مارشال گفت. "او به شدت تسکین یافته. هیچ پاسخ وجود دارد. آن را یک 'خداحافظی' لحظه."

زمانی که خانواده آموخته او مرده بود "ما همه ایستاده در گوشه های مختلف اتاق. ما نمی تواند کنسول هر یک از دیگر. هر کس فقط ایستاده بود و خود را در غم و اندوه" ژوزفین گفت.

مارشال به یاد می آورد رودا آرامش را لمس زمانی که خود را خواهر نانسی در سال 2009 درگذشت. به عنوان آنها ایستاده بود در تابوت رودا تا در نگاه مارشال با "که افتخار مادر لبخند," او گفت:, و نوازش صورت خود را از پیشانی خود را به گونه او.

"او می گوید:" مارشال شما نگاه خوب," او گفت:, گرفتن یک نفس عمیق بکشید و پاره کردن. "پسر که در مورد به عنوان نزدیک به مادری به عنوان من می خواهم شده است. ... او مادر."

100,000 زندگی از دست رفته: Taking یک لحظه به افتخار کسانی که مرده ام از COVID-19

موارد توسط کد پستی: Coronavirus قطعات یدکی یکی از محله اما نابسامانی بعدی

مراسم تشییع جنازه در میان coronavirus برانگیخته تنش و سردرگمی

رودا را برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه موجب اختلافات میان خانواده است. باید آن را آنلاین ؟ چه کسی می تواند شرکت کنم ؟ "ما فقط آن را تعطیل و به پایان رسید تا رفتن با یک ملاقات و دفن" مارشال گفت.

او انجام یک مراسم تشییع جنازه خود را برای اهل و "کلیسای مادر" دیزی Gee در همان نمازخانه که خواهر خود را دراز روز بعد برای ملاقات. در روز او را ملاقات مارشال نشسته با خواهر خود که اواخر شب برای یک لحظه آخر به تنهایی.

به عنوان پنج خودرو کشیده تا به گورستان برای رودا دفن بعد مارشال پاچه کردم و دوباره به ماشین خود را در تماس با خانواده به بازگشت به وسایل نقلیه خود را تا زمانی که آنها می تواند به توافق برسند که مجاز به خروج.

"همه این تنش ها مردم نمی دانستند چه باید بکنید و به دنبال از دست رفته" مارشال گفت. "من مانند من آن را از دست داده اما من فقط مورد نیاز مردم را به عقب بر گردیم در اتومبیل های خود را به خاطر آن بود که به دنبال مانند آن که قرار بود خارج از کنترل است."

ژوزفین به یاد می آورد ایستاده در یک فاصله از خانواده اش در قبر. "ما حتی قادر به در آغوش یکدیگر," او گفت:.

'آن را ' قتل عام': Crematoriums اجرا در سراسر ساعت برای دیدار با تقاضا از coronavirus

هیچ وقت برای پردازش احساسات خود را با من'

از دست دادن مارشال, بهترین دوست, لری هریس 62 مرکب خانواده را در غم و اندوه است. لری رشد در مسکن عمومی در سراسر خیابان را از دریچه و رفت به دبیرستان و کالج با مارشال. او به عنوان یک پلیس و گارد امنیتی. او مارشال بهترین مرد دو برابر زمانی که او ازدواج کردم و هنگامی که او تجدید عهد خود.

"او همیشه می آیند به تماشای خرس یا گاو بازی. او فقط یک کمدین خانواده است. او را به زحمت ما را به خنده گفت:" مارشال, تخم جونیور که سنگ در لری 10-فرد خدمات مراسم تشییع جنازه.

مارشال جونیور 32 ساله کشیش و پسر اجرا می شود یک برنامه جامعه در خطر مردان جوان در سمت غرب. برای او جانشینی سریع از ضرر و زیان آن را حتی سخت تر برای حمایت از پدر خود – اجازه دهید به تنهایی و غمگین خود را.

"من واقعا نمی باید زمان برای پردازش احساسات خود را با من. من در تلاش بود به حمایت," او گفت:. "شما را در درک درون خودتان است که آن را در حالی که تا زمانی که شما متوجه است که شما از دست داده ایم – این حفره که در شما به عنوان یک نتیجه از آن دو نفر رفته بودن."

هنگامی که مادر خود را آزمایش مثبت روز بعد مارشال جونیور وحشت زده شد.

"او تا به حال بسیار خفیف علائم خوشبختانه. من نمی دانم آنچه من انجام داده اند اگر او به اشتراک گذاشته بود به همان سرنوشت رودا و لری," او گفت:. "آن شده اند که بیش از حد. آن شده اند که یک بهمن."

"من نمی دانم اگر این است که غم و اندوه'

مارشال Sr. که گرفته سه سفر به همان گورستان در دو ماه گذشته به دفن coronavirus قربانیان گفت: او نبوده است قادر به به طور کامل سرند برای مردم او را از دست داده است. او کاملا مطمئن نیست که چه چیزی است که می خواهم نگاه.

"عمیق وجود دارد مراحل بازتاب که به من شده است اما من نمی دانم اگر این است که غم و اندوه و یا در صورتی که پردازش," او گفت:.

او تا به برخی از آرامش در پخت و پز, نماز و Aretha Franklin. او سهام عکس از خود و بازگو لری جوک قدیمی. او خود را نگه می دارد مداحی نزدیک است.

'همه آنها باید به یاد': Coronavirus, سرقت, خانواده من از این فرصت برای سوگواری ما در مرگ برادر

ژوزفین تجلیل رودا با ادامه کار او به عنوان یک معلم مدرسه. او خواندن "کشمش در آفتاب" با صدای بلند با او کلاس هشتم, کلاس, بیش, تصویری, تلاش برای تصور رودا او به عنوان خوانده شده خطوط لنا "Mama" جوان مادر و نور هدایت در شیکاگو مبتنی بر بازی.

به عنوان یک کودک ژوزفین دیدم رودا انجام نقش ماما. "خواندن همراه با دانش آموزان من تقریبا شد او در توصیف شخصیت من دیدم زمانی که من جوانتر بود," او گفت:.

مارشال تخم جونیور تجلیل رودا میراث با غواصی به سابقه خانوادگی.

"او به من دارنده مقدس داستان برای خانواده است. او واقعا مانند ما جام," او گفت:.

مارشال جونیور ساختمان در رودا کار از sankofa یک Ghanian اصل یادگیری از گذشته – با تبدیل شدن به خانواده حافظ از داستان است. چگونه خواهر و برادر پدربزرگ و مادربزرگ ملاقات زیر شیکاگو بالا آهنگ قطار. چگونه خود را از بستگان به شهرستان نقل مکان کرد از می سی سی پی در مهاجرت بزرگ که میلیون ها نفر از آمریکایی های آفریقایی تبار در سمت چپ جنوبی در اواسط 1900s.

مارشال جونیور به تازگی تصادفا در سراسر مدارک که تایید جد مبارزه برای اتحادیه در طول جنگ داخلی. او داوطلب خدمت سربازی فقط پس از آزادی اعلام.

یادگیری است که موجب "احساس غرور و افتخار است. من حتی نمی فکر می کنم عمه رودا می دانست که" او گفت:. "این کشف جدید به ما داده است برخی از نوع از قدرت در یک راه عجیب و غریب. همه ما می دانستیم که ما تا به حال یک ضربه آزادی در همه ما است."

شنیدیم شما پدر': یک دختر باقی می ماند بر روی تلفن برای ساعت به عنوان پدر او به تنهایی می میرد

'در حال حاضر او می شود بخشی از این یادبود تور'

رودا همیشه تشویق خانواده به دیدار اجداد خود را قبرها در روز یادبود. او پسر وسلی مبارزه در جنگ خلیج فارس. او بود مستقر در تگزاس هنگامی که او کشته شد در یک عمل تصادفی از خشونت در روز مادر در سال 1992.

"در این سال, این, واقعا, واقعا به سخت خواهد بود زیرا در حال حاضر او در بخشی از این ملاقات گفت:" ژوزفین پس از بازگشت از سفر به خرید گل و باغبانی ابزار و پرچم آمریکا. "به نظر می رسد که کمی سورئال و حتی گفتن آن را با صدای بلند در حال حاضر. در حال حاضر او می شود بخشی از این یادبود تور.

"من آوردن فرزندان من," او گفت: "به طوری که نسل دیگری خواهد آمد در این سال به انجام سنت به خاطر سپردن."

نظر: ما نیاز به سوگواری coronavirus زیان نه فقط آهنگ گریم شمارش مرگ و میر

به عنوان آنها را جشن می گیرند, کسانی که قبل از این دریچه نیز جشن زندگی است. مارشال جونیور, دختر, صوفیه, تبدیل 1 سال, در روز پنج شنبه. این خاله سوار توسط مجلس و همچنین موسیقی به عنوان صوفیه رقصید خارج است. پدر و مادر تا به حال یک مینی ساقه عکس.

مارشال جونیور صحبت کرد و به ایالات متحده آمریکا امروز در اتاق نشیمن خود را فقط پس از صوفیه به پایان رسید فوق العاده کیک تولد. او در یک پوشه کوچک در دامان خود – مجموعه ای از اسناد و مدارک که رودا خواهران پیدا کرده بود در اتاق خود.

"عمه جنی شروع به کنار هم قرار دادن آنچه که او فکر عمه رودا می خواستم به من بدهید. او به آن پوشه به من امروز در صوفیه تولد" دریچه گفت.

در داخل پوشه مارشال جونیور در بر داشت یک دست کشیده است ، در آخر شعبه در رودا دست خط یکی نام خانوادگی: صوفیه.

"من می دانم که ما را منحصر به فرد" ژوزفین گفت. "من احساس می کنم ما همه بخشی از این داستان غم انگیز و این برای ما مهم است به منظور جلب قدرت از هر یک از دیگر. سرانجام به پایان خواهد رسید. اما این احساس گاهی اوقات مثل شما در حال حفر یک تونل."

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن