'آمریکا ترشی' تریلر: Seth Rogen ستارگان به عنوان ریشو مسافر زمان و نوه بزرگ در کمدی

برایان الکساندر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:37 AM EDT Jul 5, 2020با برخی از کمدی های خنده شروع و با ع

توسط NEWSAMINS در 15 تیر 1399

با برخی از کمدی های خنده شروع و با عنوان و پوچ فرض.

را "یک آمریکایی ترشی" که ویژگی های Seth Rogen در دو نقش برجسته به عنوان 1920 مهاجر هرشل Greenbaum که brined زنده برای 100 سال پس از سقوط به یک کارخانه مالیات بر ارزش افزوده از ترشی و دوباره پدیدار می شود در سال 2020 به زندگی با او Brooklynite app توسعه دهنده نوه بزرگ بن.

"وجود دارد یک حس واقعی از مردم من می دانم که فکر کردم شاید این یک شوخی بود و نه یک فیلم واقعی است که ما صرف مقدار زیادی از زمان و انرژی کار می گوید:" روگن که "ترشی" را سکوت منتقدان. این فیلم دور زدن یک تئاتر آزاد را به جریان در HBO Max (Aug. 6 با یک تریلر است که کاهش یافته و جمعه). "این در واقع واقعی است. بنابراین من بسیار هیجان زده هستم برای نشان دادن آن به مردم است."

Seth Rogen صحبت می کند: این بازیگر می گوید "همه چیز در زندگی از ماده" نظر به او ،

بر اساس نیویورکر رمان های سیمون غنی که اقتباس فیلمنامه "آمریکا ترشی" marinates در این فرض آنچه در آن می خواهم برای یک مرد در سال 2020 خود را برای دیدار با همان سن بزرگ و پدر بزرگ.

"آنچه که او فکر می کنم من ؟" می پرسد مدیر Brandon Trost, یک دیرین Rogen, همکار. "پاسخ نهایی این است که او احتمالا از من متنفر و یا اصولا فکر می کنم زندگی من اشتباه راه زندگی است. پیر جهان آرمان خیلی متفاوت از آنچه که آنها در حال حاضر."

تیراندازی هر دو نقش سرب با Rogen, مورد نیاز, ویژگی های فراست و تقسیم صفحه نمایش فن آوری ساخته شده است دقیق و پر زحمت دشوار توسط Rogen اصرار در ماه هزینه های رو به رشد خود را ریش. "من انجام داده ام بسیاری از فیلم ها از طریق سال. یکی از چیزهایی است که سازگار است که جعلی ریش نگاه وحشتناک می گوید:" روگن. "ما نمی هر گونه استفاده از جعلی ریش در طول کل فیلم است."

این به معنای مودار Rogen, شات خود را در صحنه به عنوان هرشل قبل از اصلاح عظیم ریش ("آن را احساس بزرگ چرا که ریش شد به یک کابوس"). خدمه بازگشت به هر موقعیت یک ماه بعد قرار می گیرد دوربین در همان موقعیت دقیق بود و Rogen کامل گفت و گو با استفاده از یک گوشی به صورت دقیق زمان.

سپس مکالمه لحظات شدند و همزمان با هم با تماس با چشم و حرکات کامل حتی در یک اتاق نشیمن رقص بین این دو است.

نگاه اول: اتمام Millie Bobby Brown به عنوان شرلوک, خواهر در Netflix بکشد 'Enola هلمز'

"این نوع از چیزهایی که از نظر فنی واقع شدید و پیچیده برای رسیدن به, اما این توهم است که ساخت آنها احساس سست و خارج از کاف می گوید:" Rogen, رقص با خودش. "گاهی اوقات شما می خواهید مردم را به توجه به تلاش است. اما در یک دنیای ایده آل هیچ کس حتی فکر می کنم در مورد چگونه دشوار است که بود."

همه چیز دشوار است روی صفحه به صورت مدرن روز هرشل که حالت منسوخ فکر او را بروکلین pariah و سپس در سراسر کشور منفور در یک طنز اجتماعی به نوبه خود. "او از دوران های مختلف احساسات و حاضر به روز رسانی به بار که او باید می گوید:" روگن. "متاسفانه این چیزی است که بسیار ستایش در فرهنگ ما است."

اما "منحصر به فرد" داستان اجازه نمی دهد روگن برای نشان دادن برخی از فیزیکی به عنوان هرشل اعلام او خواهد شد "را خشونت" با مشت خود را در brawls و تحت سرعت به دور از جمعیت عصبانی. Rogen نشان می دهد که او می تواند با حداکثر سرعت دویدن و اصرار دارد آن را بدون دوربین ترفند.

"من در واقع نه فوق العاده ناتوان جسمی بلکه هر شخصیت من تا کنون ایفا کرده است یک فاجعه می گوید:" روگن. "هرشل ممکن است اولین بار من کسی که اجرا می شود به طور معمول و ضربان (expletive) از مردم است."

در عین حال او هرگز می رود خیار ترشی. با وجود عنوان هرشل سرنوشت ساز مالیات بر ارزش افزوده پاییز و توسعه بعد از مرسوم بروکلین ترشی با نام تجاری روگن و هرگز زیاده روی در قدیمی درمان است.

"چه خنده دار است که من نمی خوردن یک ترشی در طول کل فیلم می گوید:" روگن. "هرشل دریافت نمی کند بالا خود را عرضه. کسانی که ترشی برای فروش."

اجباری ماسک و صندلی های خالی: در اینجا چیزی است که انتظار می رود زمانی که سینما بازگشاییtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن