امی کوپر زن سفید که به نام پلیس, سیاه, فرشته پرنده در نیویورک متهم شده است

Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:12 PM EDT Jul 6, 2020امی کوپر سفید که به نام 911 در یک مرد

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

امی کوپر سفید که به نام 911 در یک مرد سیاه پوست که از او پرسید که او دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی است که در مواجهه با اتهام بزه از پر کردن یک گزارش نادرست دادستان منطقه منهتن روز دوشنبه اعلام کرد.

این حادثه ویروسی رفت و پس از یک ویدئو از کوپر ظهور نشان می دهد که 41 سال دیوانه وار تماس با پلیس زمانی که مسیحی کوپر یک مرد سیاه و سفید بود که تماشای پرنده به او گفت به دسته سه تایی سگ خود را در این منطقه از پارک که در آن قلاده های مورد نیاز.

"امروز ما آغاز یک تعقیب امی کوپر برای دروغ گزارش یک حادثه در درجه سوم" منطقه منهتن Attoney Cy ونس جونیور در بیانیه ای گفت.

بیشتر در نیویورک حادثه: زن سفید اخراج پس از تماس با پلیس در مرد سیاه و سفید که خواسته خود را به دسته سه تایی سگ او

شارژ اسناد نمی شد فورا در دسترس است. امی کوپر که از دست او بعد از این فیلم به دست آورد رسانه های جمعی توجه برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در ماه اکتبر.

به اتهام بزه کلاس که می تواند تا یک سال در زندان با توجه به نیویورک قانون است.

امی کوپر به دروغ گفت که مسیحی کوپر بود "تهدید" او و سگ او.

در این ویدئو Amy کوپر حاضر به دسته سه تایی سگ او و به نام 911 گفتن این اپراتور است که "وجود دارد که یک آمریکایی آفریقایی تبار ، من در پارک مرکزی. او در حال ضبط است و تهدید به خودم و سگ." در یک نقطه کوپر فریاد به اپراتور "لطفا پلیس بلافاصله."

مسیحی کوپر گفت که او اغلب تجارب صاحبان سگ است که نه دسته سه تایی حیوانات خانگی خود را به طوری که او کشیده سگ رفتار میکند که او را حمل در تلاش برای به دست آوردن امی کوپر به مهار حیوانات. او به سی ان ان گفت که او آنها را حمل زیرا او می داند که صاحبان سگ اغلب نمی خواهید یک غریبه برای تغذیه سگ خود را به طوری که آنها بلافاصله مهار آن است.

این حادثه یکی از چندین ویروسی نمونه در سال های اخیر از یک فرد سفید تماس با پلیس در کسی که نه تهدید آنها و نه شکستن هر قانون.

مسیحی کوپر گفت: NBC New York که او فیلم برداری این حادثه به دلیل "ما در عصری زندگی از Ahmaud Arbery که در آن سیاه و سفید مردان داغستان به دلیل مفروضات مردم را در مورد سیاه و سفید مردان, مردم سیاه و سفید و من فقط رفتن به شرکت در آن است."

در روز دوشنبه بیانیه ونس نیز تشویق "هر کسی که بوده است هدف از گزارش خلاف واقع" به تماس با دفتر دادستان منطقه.

اداره پلیس نیویورک گفت: ماموران در پاسخ به این ربط یک منطقه پوشیده شده از درخت از پارک مرکزی حدود ساعت 8 صبح در مه 25. هیچ دستگیری ساخته شد.

این ویدئو به سرعت به خود جلب کرد واکنش های آنلاین و امی کوپر عذرخواهی کرد و گفت: در بیانیه ای او "واکنش عاطفی و فرضیات نادرست در مورد نیت خود را."

او و کارفرما و مدیریت دارایی شرکت فرانکلین تمپلتون سریعا اخراج او روز بعد.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در این ویدئو نمونه نفرت است که "هیچ جایی در شهرستان ما است."

مسیحی کوپر هر چند نشان داد همدلی برای غریبه با او سهام یک نام.

"این یک کمی از دیوانگی من ناراحت کننده است که با" او گفت: نیویورک تایمز در ماه مه. "اگر هدف ما این است که به تغییر عوامل زمینه ای, من مطمئن هستم که این زن جوان داشتن زندگی خود را به طور کامل از هم جدا در خدمت این هدف است."

کمک: آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Millertinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب