واشنگتن – مراقبت از مادر در قانون مقابله با آلزایمر است, سخت ترین چیز جورج Zabala تا به حال انجام می شود.

آن را حتی سخت تر از زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

ناتالی Cowgill, 71, شده است, زندگی با Zabala و همسرش ریتا در سه سال گذشته به عنوان وضعیت او بدتر شده است. اما Zabala را کنترل آفات کسب و کار شروع به خشک کردن مادر خود را در هزینه های نصب شده و روز مرکز مراقبت از او را به طور معمول حضور در بسته در طول coronavirus بحران که به معنای خانواده در زمان ضربه مالی چون کسی تا به حال به ماندن در خانه با او در تمام طول روز.

$1,200 دولت بررسی خواهد ارائه برخی از کمک.

اما زمانی که این سرویس درآمد داخلی آغاز توزیع امداد پرداخت در ماه گذشته به کمک آمریکایی ها از طریق بحران مالی باعث گیر Zabala را در قانون باقی مانده بود. او دریافت مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی, اما او نبود واجد شرایط برای بررسی به دلیل Zabalas ادعا می کنند او را به عنوان یک وابسته به مالیات خود را.

“ما بین نژاد های مختلف از محرک چک” گفت: Zabala, 46, از Port Charlotte, Florida.

هیچ امداد: نه هر کس است یک $1,200 coronavirus را بررسی کنید. در اینجا خواهد شد که از سمت چپ.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت چک های تا 1200 $در تحت قانون فدرال جدید در محل قرار داده برای کمک به اقتصاد بهبود یافتن از فاجعه مالی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. آمریکایی های قدیمی تر نیست واجد شرایط برای یکی از پرداخت اگر یک عضو خانواده یا دیگر مراقب ادعا می کند آنها را به عنوان وابسته برای مقاصد مالیاتی است.

کنگره تصمیم ارشد وابستگان فاقد شرایط لازم برای یک بررسی شده است یک منبع سرخوردگی برای اعضای خانواده و دیگران وظیفه مراقبت از سالمندان ، پدر و مادر از کودکان می توانید اضافی $500 برای هر کودک زیر سن 17 سالگی تحت قانون اما مراقب برای وابستگان دریافت هیچ گونه بهره مند شوند.

AARP گفت: آن را شنیده است از مراقبان سراسر کشور که نمی فهمم چرا ارشد وابستگان از سمت چپ بود.

“بسیاری از اوقات هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد مراقبت و یا وابسته به مراقبت از آنها در ابتدا فکر می کنم کودکان و همیشه نمی توانیم همان نوع تفکر به وابستگان در خانواده” گفت: David Certner قانونگذاری سیاست, مشاوره برای AARP. “ما فکر می کنیم که یک اشتباه است چرا که آن را فقط به عنوان مهم است که قادر به ارائه برای مراقبان از کسانی که وابستگان به عنوان به خوبی.”

AARP اصرار کنگره به نگاهی دیگر به موضوع و ارشد وابستگان واجد شرایط برای پرداخت به عنوان بخشی از آینده اقتصادی بسته است که در حال حاضر در دست مذاکره است.

‘من همکار آمریکایی’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای برای تسکین بررسی گیرنده را افزایش می دهد اعتراض

خانواده ها اغلب به صورت هر دو سنگین عاطفی و هزینه های مالی با توجه به نیازهای یک فرد بزرگسال.

“اغلب افراد مسن وابسته هستند یا معلول و یا آنها ممکن است مشکلات با قوای ذهنی خود را,” Certner گفت. “این می تواند کاملا به چالش کشیدن و استرس زا فقط مراقبت از آنها.”

Coronavirus بحران افزوده است که فشار Certner گفت.

بسیاری از آمریکایی ها شغل از دست داده اند که اغلب آنها را بدون مالی به معنی برای مراقبت از سالمندان ، افرادی که کار در شغل هایی که ضروری هستند انتظار می رود به ارائه گزارش کار و در عین حال اجتماعی فاصله دستورالعمل قرار داده و در محل به سرعت گسترش coronavirus می تواند آن را سخت به پیدا کردن شخص دیگری به تماشای بیش از یک سالمند بزرگسالان در حالی که مراقب دور است.

در بالا از آن “شما نگران در مورد افراد مسن در خانواده است که بدیهی است که بسیار بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس,” Certner گفت.

ساخت ارشد وابستگان واجد شرایط برای یکی از امداد پرداخت خواهد حداقل کمک به کاهش برخی از بار مالی او گفت:.

بیشتر: دیوان عالی کشور, تماس, پل جورج واشنگتن high jinks, سیاسی, نیست, جنایی

میلیاردها دلار پرداخت از طریق امداد برنامه دعوت کرده اند موشکافی و درخواست تماس برای گسترش واجد شرایط برای پرداخت — نه تنها برای ارشد وابستگان اما همچنین به آمریکایی ها ازدواج مهاجران. دموکرات ها و مهاجران گروههای حقوق در میان کسانی که فشار به گسترش واجد شرایط برای پرداخت.

در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در هفته گذشته مجلس نانسی پلوسی آن را به نام “به یاد ماندنی بی عدالتی” که مخلوط-وضعیت خانواده ها نمی شد واجد شرایط برای پرداخت.

آیا واجد شرایط خواهد شد گسترش به وابستگان در آینده لایحه نامشخص باقی مانده است.

“ما در حال کار برای حل این مسئله در آینده بیل به طوری که آن دسته از افراد قادر به پرداخت آنها در واقع واجد شرایط دریافت” گفت: Rep. ریچارد نیل D-Mass., رئیس خانه راه و وسیله کمیته.

جمهوری خواهان شک و تردید باقی می ماند.

هدف از این بررسی شد “به ارائه پشتیبانی برای آمریکایی ها که مسئول مالی خود را به خوبی بودن در این بیماری همه گیر” و وابستگان تعریف نیست مسئول مالی خود را رفاه گفت: Michael Zona جمهوری خواه سخنگوی کمیته امور مالی مجلس سنا.

“قانون این است که هرگز کامل و همیشه شامل تجارت آف,” او گفت:.

چک برای متوفی: Coronavirus امداد چک فرستاده شده به مردم مرده باید از طریق پست به IRS خزانه داری می گوید:

Zabala گفت: قانون را عدم تمایز بین فرزندان و سالمندان وابسته که ممکن است نیاز به کمک اضافی ساخته شده او را احساس می کنم مثل دولت فکر “یکی وابسته است به ارزش بیش از بعدی.”

Zabala بیشتر بود قادر به برنامه کار خود را در اطراف او مادر در قانون مراقبت نیاز دارد. همسرش, یک خانه دار نمی شد که او به معنای از دست داده و درآمد بسیار مورد نیاز هنگامی که او تا به حال به ماندن در خانه و مراقبت از او ،

$1,200 بررسی نمی پوشش مالی خانواده را از دست دادن Zabala گفت. اما آن کمک خواهد کرد.

Zabala گفت: او فقط می خواست می شود قادر به خود را در بهترین مراقبت از او می تواند.

“او در زمان مراقبت از همسر من,” او گفت:. “در حال حاضر از آن زمان برای ما به مراقبت از او را.”

کاخ سفید کارمند تست مثبت: کاخ سفید کارمند تست مثبت برای coronavirus تهمت و پنس تست منفی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de