AMC, بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای معکوس اختیاری ماسک صورت سیاست پس از اعتراض عمومی

AMC Theatres روز جمعه معکوس آن اختیاری ماسک سیاست و نیاز به کارکنان و مهمانان به پوشیدن ماسک زمانی که سینما زنجیره بازگشایی.

“در AMC Theatres, ما فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که ما گوش دادن به مهمانان ما. بر این اساس و با پشتیبانی کامل از ما علمی مشاوران ما در حال معکوس و البته در حال تغییر ما مهمان ماسک سیاست” نوشت: Ryan نونان مدیر ارتباطات شرکت برای AMC.

“همانطور که ما بازگشایی تئاتر ما در حال حاضر نیاز است که همه AMC مهمانان در سراسر کشور پوشیدن ماسک به عنوان آنها را وارد کنید و لذت بردن از فیلم ما در تئاتر.”

مهمانان که خود را ندارند ماسک خواهد بود قادر به خرید آنها را در دفتر جعبه را برای $1.

سیاست تغییر آمد یک روز پس از مدیر عامل آدم آرن گفت که این شرکت نمی خواهد حکم که مهمانان پوشیدن ماسک در بیانیه ای به انواع.

“ما نمی خواستیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی,” آرون گفت: تنوع. “ما فکر کردیم که ممکن است آن را معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست. ما فکر می کنم که اکثریت قریب به اتفاق AMC مهمانان خواهد بود با پوشیدن ماسک.”

ماسک را با بلیط?: Moviegoing می تواند نگاه کاملا متفاوت پس از همه گیر

این شرکت گرفته شده از دیگر اقدامات برای اطمینان از COVID-19 پروتکل در جهانی همه گیر. زمینه های مشترک خواهد بود به طور معمول ضد عفونی و سالن خواهد بود به کاهش 30 درصد ظرفیت یا کمتر است.

“در قلب من قلب من فکر می کنم ما می توانیم مدیریت AMC از طریق این بحران گفت:” آرن. “هیچ تضمینی وجود ندارد و هیچ کس نمی داند چه coronavirus را مانند نگاه در زمستان و یا چه مدت آن را برای دریافت یک واکسن, اما من می توانم به شما بگویم که ما بسیار قادر تیم مدیریت اینجا. ما در حال رفتن به ایجاد هر تلاش برای اطمینان حاصل کنید که AMC همچنان به خوبی به عنوان یک رهبر سینما صنعت است.”

AMC: شاهوار می پیوندد AMC Theatres در امتناع جهانی فیلم بیش از ‘Trolls تور جهانی’ جریان های موفقیت

اولین مجموعه از AMC تئاتر باز خواهد شد در 15 ژوئیه در بیش از 400 مکان های ایالات متحده. یکی دیگر از 150 مکان در حال تنظیم برای بازگشایی توسط جولای 24 قبل از انتشار از دیزنی زنده-فیلم اکشن “مولان.”

شاهوار سینما شماره 2 فیلم غرفه به تایید ایالات متحده آمریکا امروز جمعه است که همه کارکنان و مهمانان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک زمانی که زنجیره بازگشایی در جولای 10. “ماسک یکبار مصرف در دسترس خواهد بود به عنوان مورد نیاز” شاهوار هرزه ریچارد استیفن گراور گفت. وی با اشاره به زنجیره ای وب سایت برای اطلاعات بیشتر که مشخص مهمانان هستند و تنها نیاز به پوشیدن ماسک در لابی.

Megaplex تئاتر نیز دریافت واکنش برای ساخت ماسک های اختیاری برای علاقمندان به سینما. با توجه به وب سایت خود را “ماسک های مورد نیاز برای Megaplex اعضای تیم اما در حال حاضر اختیاری برای مهمانان در مناطق مشترک از تئاتر.”

Cinemark تئاتر نوشته شده در Instagram داستان در جمعه نوشتن که “پوشیدن ماسک در سالن در طول فیلم اختیاری است مگر در مواردی که قوانین محلی نیاز به ماسک در تمام اوقات در حالی که در مکان های عمومی.”

در کلاسیک سینما مهمان ملزم به پوشیدن ماسک در لابی و دستشویی.

“ما نیاز است که همه مهمانان ماسک می پوشند تا زمانی که آنها رسیده ایم صندلی خود را در همه ما تئاتر در سراسر ایلینوی” زنجیره ای در توییتر نوشت.

Alamo Drafthouse سینما نیز جمعه اعلام کرد در توییتر است که “ما نیاز خواهد داشت که مهمانان پوشیدن ماسک در تئاتر است.”

ایمن ماندن و داشتن سرگرم کننده: یک راهنمای کاربر برای رانندگی در سینما

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de