آمازون کارگران نگه Juneteenth vigils خواستار جف بزوس تأمل در شرکت درمان ‘نیروی کار غیر ماهر’

آمازون AMZN, +0.79% مدیر عامل شرکت جف بزوس می گوید Juneteenth باید یک لحظه برای انعکاس در مورد راه هایی که ما می توانیم از بین بردن نژادپرستی نظاممند و ایجاد یک مطلب فقط در کشور است.

اما برخی از آمازون کارگران در حال برگزاری Juneteenth vigils که در آن آنها می گویند که آنها می خواهم به رسم یک لینک بین “برده داری و نژاد پرستی و آمازون درمان آن ‘نیروی کار غیر ماهر.'” در Juneteenth گردهمایی در نیویورک و کالیفرنیا کارگران خواهد شد و تقاضا است که بزوس منعکس کننده شرایط کار و حقوق در داخل شرکت خود را.

ژوئن 19 توسط Juneteenth تعطیلات بزرگداشت پایان برده داری در امریکا است. در این تاریخ در سال 1865 به بردگی گرفته شده آفریقایی-آمریکایی در تگزاس آموخته است که آنها زمانی که اتحادیه ژنرال گوردون گرنجر جزئیات سفارش اعلام کرد که رهایی اعلام شد, در اثر, در دولت است. رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر کرده است اعلام بیش از دو سال پیش در جنگ داخلی علیه کنفدراسیون.

نژاد پرستی فقط در مورد استفاده از تهمت یا تکان دادن مؤتلفه پرچم میگه آدرین ویلیامز از بنیانگذاران منطقه خلیج Amazonians تازه شکل گرفته کارگر حمایت گروه برای کارکنان در خرده فروشی غول تکنولوژی است که میزبانی یکی از Juneteenth vigils.

‘سیستمیک نژادپرستی در همه موسسات آمریکایی و که شامل آمازون است. اگر آمازون واقعا می ایستد در همبستگی با ما, آنها باید آن را اثبات کند با گوش دادن به ما در مورد راه حل.’

— آدرین ویلیامز از بنیانگذاران منطقه خلیج Amazonians

“این چیزهایی مانند جف بزوس گفت: برده داری به پایان رسید وقت پیش در حالی که پرداخت دستمزد زندگی می کنند” ویلیامز یک راننده برای شرکت در بیانیه ای گفت.

“این نژادپرستی نظاممند است که در تمام موسسات آمریکایی و که شامل آمازون است. اگر آمازون واقعا می ایستد در همبستگی با ما, آنها باید آن را اثبات کند با گوش دادن به ما در مورد راه حل” گفت: ویلیامز که یک منتقد این شرکت در شرایط کار.

از دست ندهید: تنها راه حل واقعا مسابقه مشکل در امریکا است که به محدود کردن شکاف ثروت سیاه اقتصاددانان می گویند

کارگران تمام وقت در 840,000-فرد شرکت دارای 15 دلار در ساعت حداقل دستمزد. زمانی که آمازون اعلام کرد که 15 دلار نرخ دستمزد برخی رابطه جنسی خشن منتقدان از جمله بهداشت ، برنی ساندرز از ورمونت به شرکت اعتباری. شدید شرایط کار شده اند یک انتقاد مشترک از آمازون — و در انتظار فدرال دعوی مدعی این شرکت نیست جلسه ایمنی لازم شرایط به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

آمازون قبلا گفته است که ارائه می دهد عادلانه و رقابتی پرداخت و شرایط ایمن. ماه گذشته بزوس گفت: این شرکت در حال برنامه ریزی به صرف حدود 4 میلیارد دلار سود در “گرفتن محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن” و “دستمزد بالاتر ساعتی برای تیم است.”

همچنین نگاه کنید:این یکی از مشتریان آمازون که جف بزوس است که مبارک به از دست دادن’

ویلیامز گروه سازمان یافته از یک شب زنده داری در ریچموند کالیفرنیا. مرکز پاسخگویی و دیگر سازمان Amazonians متحد در شهر نیویورک تشکیل خواهد شد Juneteenth شب زنده داری در شهر نیویورک است. این گروه متشکل از تدارکات کارگران “به دنبال پیشرفت در محل کار ما” با توجه به آن توییتر TWTR, -1.82% پروفایل.

“برای Juneteenth ما افتخار زندگی می کند به سرقت رفته توسط سفید برتری از تاسیس این ما از طریق برده داری تا به مدرن خشونت پلیس. ما افتخار کسانی که کارگران را از دست داد به covid آمازون و دیگران اولویت سود در طول زندگی انسان” این گروه در توییتر نوشت.

“ما ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و متعهد به کمک به ساختن یک کشور و یک جهان که در آن هر کس می تواند با عزت زندگی می کنند و از ترس گفت:” آمازون سخنگوی لیزا Levandowski. “ما درک می کنیم که بسیاری از کارمندان ما احساس پرشور در مورد این موضوع و ممکن است بخواهید برای پیوستن به تظاهرات ما احترام و تشویق به انتخاب خود را به انجام این کار است.”

اتهام ‘نمای انطباق’ در یک مرکز پاسخگویی

این Juneteenth vigils آمده تنها چند هفته پس از طرح دعوی در دادگاه ادعا آمازون نقض ایمنی و قوانین در آن جزیره استاتن مرکز پاسخگویی در میان شیوع کروناویروس.

5000-کارمند مرکز پاسخگویی به یک “نمای انطباق” اما این جوایز صرفه جویی در هزینه های بهره وری کارگر بیش از هر چیز دیگری با توجه به بروکلین فدرال دعوی در دادگاه واصل در این ماه توسط سه آمازون کارگران و بستگان خود که با آنها زندگی می کنند.

بسیاری از کارگران در سایت “افرادی هستند که از رنگ که سفر ساعت در هر روز توسط حمل و نقل عمومی به کار ده تا یازده ساعت در شیفت برای دستمزدهای پایین” طرح دعوی در دادگاه اشاره کرد.

یکی شاکی گفت: او coronavirus از همکاران بودند که “بودند که به صراحت و یا تشویق به ادامه حضور در محل کار.” او مدعی است که او آن را به خانه آورد با او که هفته بعد از آن او در بر داشت یک پسر عموی خود که زندگی با مرده پس از او آمد با COVID-19 علائم.

این شرکت گفته آهنگ دقیقا چقدر زمان کارکنان صرف “زمان کار” و مسائل مربوط به اخطار کتبی برای کارگران که باید 30 دقیقه در هر شیفت و بالاتر و نه از جمله پرداخت شده است ، شصت دقیقه نتایج نهایی کتبی هشدار به طرح دعوی در دادگاه گفت. کارکنان که آیا رسیدگی به اندازه کافی کالا در طول یک شیفت همچنین گفته در صورت عواقب. سیاست “آیا ظالمانه و خطرناک حتی وجود ندارد و یک بیماری همه گیر” طرح دعوی در دادگاه گفت.

زمانی که طرح دعوی در دادگاه واصل شد آمازون سخنگو با ارسال بیانیه ای به MarketWatch که خوانده شده در قسمت: “ما غمگین غم انگیز تاثیر COVID-19 تا به حال در جوامع در سراسر جهان از جمله در برخی از آمازون اعضای تیم و خانواده و دوستان خود. از اوایل ماه مارس تا ماه مه 1, ما ارائه ما کارکنان نامحدود زمان دور از کار و از تاریخ 1 مه ما ارائه مرخصی برای کسانی که بیشتر در معرض و یا کسانی که نیاز به مراقبت از کودکان و یا اعضای خانواده.”

Levandowski, آمازون, سخنگوی, گفت MarketWatch که این شرکت در حال برنامه ریزی به صرف بیش از 800 میلیون دلار در نیمه اول سال در coronavirus مربوط به اقدامات ایمنی و تجهیزات. آن را نیز هزینه های بیش از 85 میلیون دلار به re-اختصاص برخی از کارگران به ایمنی و ممیزی در محل کار سایت, او گفت:. آمازون در حال حاضر ارائه 100 میلیون ماسک برای کارگران تقریبا 2,300 اضافی دست شویی ایستگاه و یش در حدود 5,800 اضافی کارگران به آن مربوط به فراشی کارکنان.

طرح دعوی در دادگاه است که با تمرکز بر تحقق یک مرکز که در آن بسیاری از کارکنان افرادی هستند که از رنگ.

چندین اتحادیه و 16 دموکراتیک نمایندگان و سناتورها از جمله سناتور ساندرز — ثبت یک دوست “دادگاه” مختصری در حمایت از کارگران است.

طرح دعوی در دادگاه مدعی آمازون نیست مطابق با ایمنی محل کار ، شرکت وکلای مدافع می گویند که “نمی تواند بیشتر از حقیقت است.” آنها می گویند این اتهامات هستند “meritless” و تماس با طرح دعوی در دادگاه یک “شیرین کاری تبلیغاتی است.”

طرح دعوی در دادگاه است “meritless” و یک “شیرین کاری تبلیغاتی,” آمازون وکلا در دادگاه گفت مقالات.

تمیز کردن کارکنان اندازه سه برابر شده است در جزیره استاتن سایت و دستشویی و breakrooms تمیز هشت برابر بیشتر از آنها استفاده می شود آمازون در دادگاه گفت مقالات.

تحقق مرکز در حال حاضر قابل حمل دست شویی ایستگاه و 120 دست-ضد عفونی کننده اسپری. هر یک از کارگران که در حال quarantining یا مبتلا به کروناویروس را دریافت دو هفته زمان پرداخت کردن به طوری که آنها می تواند “تمرکز بر سلامت خود و محافظت از دیگران” این شرکت می گوید. مرکز تصویب بازرسی سرزده از شهرستان کلانتر دفتر آن اشاره کرد.

تاکید بر بهداشت دست رفته است نقطه کارگران وکلا پاسخ داد. این پرونده در تلاش است تا شرکت خود را تغییر دهید “بهره وری-به حداکثر رساندن منابع انسانی سیاست ها که دلسرد کارگران از در نظر گرفتن زمان کار اگر آنها احساس بیمار و یا شناخته شده قرار گرفتن در معرض COVID-19” آنها نوشت.

قاضی برایان کگن برگزار خواهد شد در مورد جلسه در اواسط ماه جولای.

ماه قبل از طرح دعوی در دادگاه, یک, کارگر, کریس Smalls سازماندهی یک اعتصاب در همان مرکز پاسخگویی و می گوید که او از کار اخراج شد به عنوان بازپرداخت. Smalls توسط یک مرد سیاه و سفید. در یک یادداشت دیوید Zapolsky, آمازون, معاون ارشد رئیس جمهور و مشاور عمومی گفت: Smalls بود “نه هوشمند و یا بیان.” Zapolsky بعد از عذرخواهی برای نظرات.

“Smalls نبود اخراج در اقدامی تلافی جویانه برای سازماندهی اعتراض Levandowski گفت. “ما خاتمه اشتغال خود را برای قرار دادن سلامت و ایمنی از دیگران در معرض خطر و نقض خود را از نظر اشتغال است.” Smalls هشدار داده شد چندین بار به اتهام نقض این شرکت اجتماعی فاصله دستورالعمل, او گفت:. Smalls بود که در تماس نزدیک با یک کارگر که تا به حال coronavirus و گفته شد به ماندن در خانه با پرداخت Levandowski گفت. “با وجود این که آموزش به ماندن در خانه با پرداخت او آمد در محل بیشتر قرار دادن این تیم در خطر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de