همه از یک لایحه تقلبی’: آنچه ما در مورد ارز جعلی و جورج فلوید مرگ

مینیاپولیس – صورت حساب های جعلی گفته هایی در محله های اطراف جام غذاهای قبل از گزارش 20 دلار جعل منجر به جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در روز یادبود.

“من دیده ام سهم من از تقلبی, اسکناس” گفت: P. J. Hill یکی از ساکنان محله ارتباطات رهبر و عضو در سراسر جهان توسعه برای مسیح وزارتخانه در سراسر تقاطع از جام غذاهای که در آن گزارش جعلی بیل ساخته شده بود به پلیس.

دو در نزدیکی صاحبان کسب و کار گفت: آنها یک مشکل با تقلبی و یا می دانم که آنها یک مسئله است.

فلوید گفته با استفاده از یک لایحه تقلبی به خرید سیگار در فروشگاه در هفته گذشته. کارمند گزارش آن به پلیس یک گام است که مدیریت به عنوان سیاست فروشگاه در Facebook posts.

چهار افسر پلیس وارد برای آنچه که در حال حاضر بدنام دستگیری, دستگیر شده در, تصویری توسط تماشاگران. افسر پلیس درک چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه و فلوید مرده اعلام شد مدت کوتاهی پس از آن.

مرگ او حکم قتل. چوین و سه نفر دیگر از افسران پلیس اخراج شدند; چوین چهره اتهامات جنایی.

مرتبط با: سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بازداشت متهم به قتل در جورج فلوید مرگ

“آن رفت از تقلبی لایحه به کشته شدن به میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور فقط صدمه زدن به” تپه گفت. “سپس به مردم عصبانی بودن و پاسخ در یک مبارز راه و از بین بردن سوزش شهرستانها. سپس به یک عزادار و تلاش در اعتراض به.

“شما فقط فکر می کنم که همه از تقلبی لایحه” هیل گفت.

در مینه سوتا بالاترین مجازات برای آگاهانه با استفاده از پول تقلبی کمتر از 1000 $است تا یک سال زندان و جریمه نقدی به $3,000.

چه اتفاقی افتاد که لایحه ؟

مقامات دولتی شده اند و مادر در محل اتهام تقلبی با استناد به تحقیقات و پرونده های حقوقی.

یک سخنگوی مینیاپولیس اداره پلیس مراجعه خبرنگار به اداره جنایی دلهره.

“در مینه سوتا قانون BCA قادر به بحث در مورد شواهد و یا جزئیات یک باز و فعال بررسی” BCA اطلاعات عمومی افسر جیل اولیویرا نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون کمک خواهد کرد که محاکمه چوین. سخنگوی جان Stiles گفت: مسئولان نمی تواند اظهار نظر در تحقیقی داده است.

آنچه در این لایحه نگاه مانند?

در 911 متن یک فنجان غذاهای کارمند گفت: توزیع کننده “ام کسی می آید در فروشگاه ما و با ما حساب های جعلی و ما متوجه آن قبل از او در سمت چپ فروشگاه ما زد پشت آنها نشسته بود در ماشین خود را.”

فرشته با شکوه سابق کارمند و مشتری از مغازه نیویورک تایمز گفت او را دیدم این لایحه و جوهر بود در حال اجرا بر روی آن. شکوه نمی تواند رسید اضافی برای نظر.

جام غذاهای صاحب محمود Abumayyaleh سوال که آیا فلوید حتی می دانستم که او با استفاده از یک تقلبی در بیانیه ای که در Facebook یکشنبه. او گفت TRT ترکیه عمومی پخش و خدمات است که به طور معمول افسران پرسیدن چند سوال در مورد تقلبی “قرار داده و آن را در یک کیسه و آن را.”

“به عنوان یک چک-تجاری, کسب و کار, این یک روال تمرین برای ما: ما گزارش جعلی پول و سپس پلیس آمده و درخواست مشتریان در مورد این لایحه برای ردیابی منشاء آن. پس از دریافت یک لایحه تقلبی از جورج فلوید یکی از کارکنان ما به نام پلیس مطابق با این روش” با توجه به بیانیه ای در Facebook.

Abumayyaleh و فروشگاه سخنگوی نیست پاسخ به پیام های اضافی به دنبال دهید.

Abumayyaleh بود و نه در فروشگاه در طول حادثه با توجه به این بیانیه است. کسب و کار باز شده است برای بیش از سه دهه و Abumayyaleh ابراز غم و اندوه و خشم بیش از آنچه که اتفاق افتاده است به Floyd: “هیچ توجیهی برای استفاده از بی پروا نمایش داده شده توسط نیروی پلیس را که به قتل جورج فلوید.”

مسائل دیگر با تقلبی?

Dalfonzo اعتبار توصیف ادعایی جعلی 20 دلار در لایحه به عنوان یک “اشاره” که تحت فشار قرار دادند پلیس بیش از لبه. او زندگی می کند در منطقه و گفت فلوید مرگ است و نه مشکل با مینیاپولیس اداره پلیس.

“این نوع از احساس می کند مانند یک قطره در سطل” اعتبار گفت. او هرگز دیده می شود یک 20 دلار تقلبی, اما او دیگر دیده می شود تقلبی است.

“اکثر فروشگاه ها در حال ابتلا به صورتحساب امروزه. آن بوده است هرگز یک مشکل که در آن پلیس نامیده شده است,” او گفت:.

حمزه Refaya صاحب آسیاب شهرستان بدنه خودرو کمتر از یک بلوک شمالی از جام مواد غذایی و برادر خود را در قانون موسی Wazwaz گفت: آنها هر گونه مسائل با تقلبی یا شنیده از هر گونه مسائل قبل از فلوید بازداشت و مرگ است.

Cubtan نور اجرا می شود یک کسب و کار چند درب جنوبی از جام غذاهای به نام محور اصلی PCA آژانس که تکیه بر معاملات نقدی. او شده است وجود دارد و دو سال است.

“این اولین بار است که من از شنیدن (در مورد تقلبی),” Nur گفت.

به تپه با استفاده از حساب های جعلی درست نیست اما او می داند که چرا افراد کم درآمد را با استفاده از یک تقلبی به خصوص در طول COVID-19 شیوع بسیاری را از دست داده اند و شغل و درآمد.

پلیس نبود که شفقت تپه گفت.

“من نمی گویم نمی پلیس است که قطعا نیاز به پلیس که” هیل گفت. “اما پلیس آن را در راه های مختلف. … ما باید بیشتر شفقت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net