"من کسی را بیش از حد.' ادامه نوشته. Ocasio-کورتز کامل سخنرانی در پاسخ به تشکر. تد Yoho

نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:27 AM EDT Jul 24, 2020واشنگتن – Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

واشنگتن – Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. گرفت به خانه طبقه پنج شنبه صبح به ارائه یک کاندید ملامت از تبعیض جنسیتی در کنگره و فراتر از آن در پاسخ به نظرات از Rep. تد Yoho R-Fla., که تا به حال بنا به گزارش ها او را به نام یک مبتذل توهین.

در نظرات شنید با یک خبرنگار به صورت تپه روزنامه Yoho مواجه Ocasio-کورتز در یک راه پله در کنگره در روز سه شنبه در تماس تلفنی با او را "نفرت انگیز" برای نظرات او ارتباط فقر و جرم و جنایت. به عنوان او به سمت چپ Yoho گفت: "f------ b - - - -" با توجه به تپه.

Yoho رد او را هدف قرار داده بود که بی حرمتی بیانات در Ocasio-کورتز در عذرخواهی تحویل در کف خانه صبح روز چهارشنبه.

"داشتن ازدواج 45 سال با دو دختر من بسیار آگاه از زبان من," او گفت:. "حمله به فحاشی و کلمات منسوب به من فشار بودند هرگز صحبت به همکاران من و اگر آنها تعبیر که راه من عذر خواهی برای خود و سوء تفاهم است."

Ocasio-کورتز اما گفت: Yoho بود "'امتناع مسئولیت" در عذرخواهی خود را در یک سخنرانی که به سرعت ویروسی رفت.

جزئیات Ocasio-کورتز کامل سخنرانی های زیر:

بیشتر: "او حتی نمی گویند my name': Ocasio-کورتز راضی نیست با عذرخواهی از Yoho که تکذیب توهین

بیشتر: "داشتن یک دختر را نمی کند یک مرد مناسب و معقول': Ocasio-کورتز انتقاد Rep. Yoho برای 'امتناع مسئولیت' در عذرخواهی خود را

من همچنین می خواهم برای تشکر از بسیاری از همکاران من از این فرصت نه تنها صحبت امروز اما برای بسیاری از اعضای هر دو طرف راهرو که به من رسیده است در پشتیبانی پس از یک حادثه در اوایل این هفته.

حدود دو روز پیش من در بالا رفتن از پله های کنگره در هنگام نماینده Yoho ناگهان تبدیل به یک گوشه و او همراه بود نماینده راجر ویلیامز. و مواجه با من در مراحل حق در اینجا در مقابل ملت ما کاپیتول.

من minding خود من کسب و کار, بالا رفتن از مراحل و نماینده Yoho قرار دادن انگشت خود را در چهره او به نام من نفرت انگیز او به نام من دیوانه او به نام من از ذهن من است. و او به من به نام خطرناک است. و سپس او در زمان چند مرحله و پس از من تا به حال به رسمیت شناخته شده خود را – پس از من تا به حال به رسمیت شناخته شده و نظرات خود را به عنوان بی ادب, او رفت و گفت: من بی ادب شما در حال تماس با من بی ادب. من در زمان چند گام جلوتر و من رفتم داخل و بازیگران رای من.

چون ترکیبات ارسال من اینجا هر روز به مبارزه با آنها. و مطمئن شوید که آنها قادر به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را. که آنها قادر به تغذیه خانواده خود را. و آنها هستند که قادر به انجام زندگی خود را با عزت.

من راه می رفت به خارج وجود دارد و خبرنگاران در مقابل کنگره و در مقابل خبرنگاران نماینده Yoho به نام من و من قول, a f------ b----. این سخنان نماینده Yoho وضع شده علیه یک نماینده کنگره. یک نماینده کنگره که نه تنها نشان دهنده نیویورک 14 منطقه اما هر نماینده کنگره در این کشور از آنجا که همه ما تا به حال برای مقابله با این در برخی از فرم برخی از راه برخی از شکل در برخی از نقطه در زندگی ما است.

و من می خواهم برای روشن است که نماینده Yoho نظرات نمی شد عمیقا مضر یا پر سر و صدا برای من. چون من کار کرده اند یک طبقه کارگر است. من منتظر جداول در رستوران. من سوار مترو. من راه می رفت خیابان در شهر نیویورک است. و این نوع از زبان است که جدید نیست. من مواجه می شوند کلمات ادا شده توسط آقای Yoho و مردان در گفتن همان کلمات به عنوان آقای Yoho در حالی که من مورد آزار و اذیت در رستوران. من پرتاب مردان از میله است که مورد استفاده زبان مانند آقای Yoho و من مواجه می شوند این نوع از آزار و اذیت سوار مترو در شهر نیویورک است. این است که جدید نیست. و این مشکل است.

آقای Yoho تنها نبود. او در راه رفتن شانه به شانه با نماینده راجر ویلیامز. و زمانی که ما شروع به دیدن که این موضوع این است که در مورد یک حادثه است. آن فرهنگی است. آن است که یک فرهنگ از عدم مصونیت از پذیرش خشونت و زبان خشونت علیه زنان کل یک ساختار قدرت است که پشتیبانی از آن است.

چون نه تنها من صحبت شده است به disrespectfully به خصوص توسط اعضای حزب جمهوریخواه و مقامات منتخب در حزب جمهوری خواه نه فقط در اینجا بلکه رئیس جمهور ایالات متحده در سال گذشته به من گفت: "برو خانه' به یک کشور دیگر با مفهوم این است که من حتی نمی تعلق در امریکا است. فرماندار فلوریدا, فرماندار DeSantis قبل از من بود و سوگند به نام من 'هر آنچه که است.' Dehumanizing زبان جدید است. و آنچه ما میبینیم این است که حوادث مانند این اتفاق می افتد در یک الگوی. این یک الگوی نگرش نسبت به زنان و صفات انسانی از دیگران است.

بنابراین در حالی که من عمیقا صدمه دیده و یا جرم کمی دیدگاه است که ساخته شده زمانی که من تأمل در این, من صادقانه فکر می کردم رفتن به بسته بندی آن و رفتن به خانه. این فقط یک روز دیگر درست است ؟

اما پس از آن دیروز نماینده Yoho تصمیم به آمدن به زمین از مجلس نمایندگان و بهانه را برای رفتار خود. و که من نمی تواند اجازه رفتن. من نمی تواند اجازه دهد من برادرزاده من نمی توانستم اجازه می دهد دختران کوچک است که من به خانه به من نمی توانستم اجازه می دهد قربانیان سوء استفاده های کلامی و, بدتر, برای دیدن که — برای دیدن که بهانه ای و برای دیدن کنگره ما قبول آن را به عنوان مشروع و قبول آن به عنوان یک عذرخواهی و قبول سکوت به عنوان یک شکل از پذیرش من نمی تواند اجازه دهد که برای ایستادن. به همین دلیل است که من در حال افزایش امروز به منظور بالا بردن این نقطه شخصی امتیاز.

و من لازم نیست نماینده Yoho به عذر خواهی به من. به وضوح او را نمی خواهم. واضح است که با توجه به فرصت او را نمی خواهد. و من نمی خواهد ماندن تا اواخر شب در انتظار عذرخواهی از مردی است که ندامت بیش تلفنی زنان و استفاده از زبان توهین آمیز نسبت به زنان است. اما آنچه که من موضوع را با استفاده از زنان و همسران و دختران به عنوان سپر و بهانه ای برای ضعیف رفتار است.

آقای Yoho ذکر است که او دارای یک همسر و دو دختر. من دو سال جوان تر از آقای Yoho جوانترین دختر. من کسی را بیش از حد.

پدر من خوشبختانه نه زنده به ببینید که چگونه آقای Yoho درمان دختر خود را. مادر من رو به دیدن آقای Yoho را بی احترامی در کف این خانه نسبت به من در تلویزیون و من اینجا هستم چون من باید به پدر و مادرم که من دختر خود را و است که آنها را افزایش نمی دهد من قبول سوء استفاده از مردان است.

در حال حاضر آنچه که من در اینجا بگویم این است که این آسیب است که آقای Yoho وضع کرده و به لوی علیه من بود و نه فقط یک حادثه کارگردانی در من است اما هنگامی که شما انجام دهید که برای هر کاری چه آقای Yoho بود اجازه دسترسی به دیگر مردان به انجام است که به دختران خود.

او -- در استفاده از این زبان در مقابل مطبوعات به او اجازه استفاده از آن زبان خود را در برابر همسر و دختران خود را و زنان در جامعه خود و من اینجا هستم تا به ایستادن می گویند که قابل قبول نیست.

من نمی مراقبت از آنچه شما نمایش هستند. مهم نیست که چقدر من مخالف یا چه مقدار از آن incenses من یا من چقدر احساس می کنید که مردم dehumanizing دیگران است.

من نمی خواهد انجام این کار خودم. من نمی خواهد اجازه می دهد مردم برای تغییر و ایجاد نفرت در قلب ما.

و آنچه من معتقدم این است که با داشتن یک دختر را نمی کند یک مرد مناسب و معقول. داشتن یک همسر را ندارد مناسب و معقول ، درمان مردم با عزت و احترام باعث می شود یک مرد مناسب و معقول. و هنگامی که یک مرد شایسته messes تا همانطور که همه ما ملزم به انجام, او تلاش می کند بهترین خود را می کند و عذرخواهی می کنیم. نه به صورت ذخیره به نفع خود رای می دهند. او معذرت خواهی کرده واقعا به تعمیر و اذعان آسیبی انجام می شود به طوری که ما می توانید تمام حرکت می کند.

در نهایت آنچه که من می خواهم به بیان آقای Yoho و قدردانی است. من می خواهم برای تشکر از او برای نشان دادن جهان است که شما می توانید یک مرد قدرتمند و accost زنان است. شما می توانید دختران و accost زنان بدون پشیمانی. شما می توانید ازدواج و accost زنان است. شما می توانید عکس ها و پروژه یک تصویر را به جهانی بودن یک مرد خانواده و accost زنان بدون ندامت و با احساس مصونیت از مجازات. آن اتفاق می افتد هر روز در این کشور است. آن را در اینجا اتفاق افتاده است در مراحل از ملت ما کاپیتول. این زمانی اتفاق می افتد که افرادی که با داشتن بالاترین در این سرزمین اعتراف, اعتراف به صدمه زدن به زنان و استفاده از این زبان در برابر همه ما است.

یک بار دیگر من با تشکر از همکاران من برای پیوستن به امروز با ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب