الکساندر Vindman بازنشسته از ارتش با استناد به “کافهسینما” از مغلوب ساختن پیشی جستن برای استیضاح شهادت

واشنگتن – ارتش افسر که شهادت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح استعلام چهارشنبه اعلام کرد او را از ارتش بازنشسته با استناد به تهدید و ارعاب از کاخ سفید است.

سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman یک جنگ عراق جانباز و بنفش قلب گیرنده تا به حال دیده ارتقاء خود را به سرهنگ تاخیر در این تابستان نگه دارید که برخی به عنوان اقدامی تلافی جویانه برای استیضاح شهادت.

Vindman شهادت در پاییز گذشته بود که او نگران مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که در طی آن تهمت خواسته رهبر اوکراین برای باز کردن تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی که به منافع کسب و کار در کشور است. این مکالمه باعث تهمت را استیضاح و Vindman یک ستاره تبدیل شد شاهد در آمریکا’ کاوشگر.

Vindman ذکر شده “قلدری و ارعاب و مقابله به مثل” با مغلوب ساختن پیشی جستن در توضیح تصمیم خود برای بازنشستگی با توجه به بیانیه ای از وکیل خود David ماشین کار.

“پس از بیش از 21 سال خدمت سرهنگ الکساندر Vindman بازنشسته است و امروز پس از آن ساخته شده است روشن است که آینده خود را در نهاد او وحی خدمت را برای همیشه محدود شود” Pressman گفت.

“از طریق یک کمپین از قلدری و ارعاب و تلافی رئیس جمهور ایالات متحده اقدام به نیروی LTC Vindman را انتخاب کنید: بین پیوستن به قانون و یا خشنود جمهور. بین تجلیل سوگند خود را و یا حفاظت از خود را حرفه ای است.”

او گفت: Vindman تصمیم به قرار دادن منافع کشور خود و پیش از خود است.

“LTC Vindman را میهن پرستی هزینه کرده است او کار خود را. امروز کشور ما از دست می دهد و یک سرباز اختصاص داده شده اما از آن است که وقت را بر همه ما را به اطمینان حاصل شود آن را از دست دادن نیست و ارزش او نشان دهنده” وکیل گفت.

سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., نقل مکان کرد و در هفته گذشته برای جلوگیری از بیش از 1100 نظامی تبلیغات تا زمانی که پنتاگون وعده داده شده را به دخالت در Vindman ارتقاء به سرهنگ. ایلینوی از حزب دموکرات یک جنگ عراق کهنه که از دست هر دو او پس از هلیکوپتر به ضرب گلوله کشته شد در سال 2004 خواستار آن شدند که وزیر دفاع علامت Esper تایید “در نوشتن است که او یا نمی خواهد بلوک” Vindman را “رود و سزاوار” ارتقاء به سرهنگ.

Esper روز دوشنبه به تصویب یک لیست از افسران برای ارتقاء به سرهنگ که شامل Vindman به گفته یک مقام دفاعی بود که مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع.

تشکر. Adam Schiff که منجر به استیضاح پروب به عنوان رئیس خانه هوش کمیته تشکر Vindman برای خدمات خود را و گفت که او “انجام وظیفه خود و به حقیقت در مورد انتخابات ریاست جمهوری در آوریم.”

“سرهنگ Vindman را میهن پرستی است غیر قابل درک به امثال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما از آن است که در قلب آمریکا و قدرت” شیف گفت: در یک صدای جیر جیر چهارشنبه.

Vindman همچنین برنده ستایش جمعه از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون.

“برای الکس Vindman به از ارتش بازنشسته پس از آن باید 21, 22 سال در حال حاضر است که واقعا یک ضرر برای کشور” بولتون گفت: در MSNBC. او پیشنهاد کرد کنگره ممکن است بررسی Vindman تصمیم به بازنشسته.

Vindman بود در میان چندین دستیاران که گوش به مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25 تماس با Zelensky.در آن زمان Vindman بود اوکراین متخصص خدمت در شورای امنیت ملی و در پاییز گذشته را استیضاح پروب او قانونگذاران گفت که او مشاهده مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست به اوکراین به عنوان “نامناسب.”

“آن را نامناسب” Vindman گفت: در طول خود را با مشخصات بالا شنوایی در پاییز گذشته. “آن را نامناسب برای رئیس جمهور به درخواست و تقاضا رسیدگی به یک حریف سیاسی به خصوص یک قدرت خارجی که در آن وجود دارد در بهترین حالت مشکوک باور است که این می تواند تحقیقات بی طرفانه و که این مهم پیامدهای اگر آن دانش عمومی.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در واکنش به استیضاح محاکمه Vindman بود همراهی از کاخ سفید توسط نیروهای امنیتی. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال برافراشته در برابر افسر در توییتر در تماس تلفنی با “سرکش.”

ارتش تا به حال reassigned Vindman به یک پایگاه در خارج از واشنگتن به عنوان او آماده برای حضور در دانشکده جنگ برای افسران در حال مرتب برای ارتقاء. او تصمیم به استعفا شد و اولین گزارش سی ان ان.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Vindman خواهد بود موضوع به یک نظامی تحقیقات پس از شهادت او گفت: افسر “بود و بسیاری از چیزهای بد.”

اما مقامات پنتاگون گفتهاند که Vindman نمی خواهد در صورت قصاص خود را برای شهادت در مورد این تلفن تماس بگیرید. در ماه فوریه, ارتش, منشی, رایان مک کارتی گفت: Vindman برنامه ریزی شده بود برای تکمیل ماموریت خود در واشنگتن و سر به دانشکده جنگ در پاییز.

“هیچ بررسی به او” مک کارتی گفت.

ارتش نمی دیدگاهها برای پرسنل امور سخنگوی سینتیا اسمیت گفت.

Vindman خود را تایید کرد تصمیم به بازنشسته در توییتر پست چهار شنبه اما نداد در تصمیم گیری خود را. “امروز من رسما درخواست بازنشستگی از ارتش ایالات متحده یک سازمان دارم. خانواده من و من مشتاقانه منتظر فصل بعدی از زندگی ما,” او نوشت.

در Nov. 19 شهادت Vindman گفت: او متوجه شد او یک خطر در آینده رو به جلو اما به اعتقاد او خواهد بود “خوب” به دلیل حمایت های فراهم شده در یک دموکراسی است. او به یاد می آورد پدر او تصمیم به فرار به اتحاد جماهیر شوروی در جستجوی یک زندگی بهتر است.

“من سپاسگزار برای من پدر شجاع قانون از امید 40 سال پیش و برای امتیاز از اینکه یک شهروند آمریکایی و بنده که در آن من می توانم زندگی عاری از ترس برای من و خانواده من, ایمنی,” او گفت: قانونگذاران. “پدر من اینجا نشسته امروز در کنگره صحبت کردن به ما مقامات منتخب اثبات است که شما تصمیم درست 40 سال پیش به ترک اتحاد جماهیر شوروی و به اینجا می آیند به ایالات متحده آمریکا در جستجوی یک زندگی بهتر برای خانواده ما است. نگران نباش من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de