الکس رودریگز می خواهد بیس بال بیشتر مانند Kardashians

الکس رودریگز معتقد است MLB می توانید یادگیری یک یا دو چیز از کیم کارداشیان و معروف او ،

در طول یک ظاهر اخیر در ESPN “را,” سابق مشت یانکی ها و پتانسیل متس خریدار پیشنهاد که چگونه قرار گرفتن در معرض اضافی می تواند کمک به بیس بال با طنین طرفداران جوان. یک میله نوک کلاه خود را به Kardashian-Jenner قبیله ای که برای اولین بار استقبال بینندگان به آن زندگی 13 سال پیش با “Keeping Up with the Kardashians” سری واقعیت.

“The Kardashians به ما آموخته است که بیشتر و بیشتر است. کمتر است نه بیشتر. نه در سال 2020 است. نه در آینده” رودریگز در روز جمعه گفت. “شما باید برای باز floodgates و کلون چه NBA و NFL انجام داده است تا به خوبی. لیگ اصلی بیس بال است یک فرصت در این سال به انجام این کار است.”

از آنجا که اولین آن در سال 2007 “Keeping Up with the Kardashians” و مستند به خانواده شخصی و حرفه ای و یو پی اس و فراز زندگی در علاوه بر این به اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی.

Rodriguez, 44, اشاره, چگونه بیس بال می تواند به ارائه طرفداران تجربه مشابه از طریق “دسترسی” و “micing بازیکنان” که انجام شده است در طول قبلی آموزش بهار همه ستاره بازی.

بیس بال طولانی-انتقاد خود را برای مبارزه به بازار بازی بزرگترین ستاره نسبت به NBA و NFL.

Alex Rodriguez; Kim Kardashian and Kris Jenner
Alex Rodriguez; کیم کارداشیان و Kris Jennerگتی ایماژ

رودریگز در کنار نامزد جنیفر لوپز در میان خریداران به دنبال خرید متس از Wilpons.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>