'Ahmaud Arbery زندگی مهم": وکیل, حقوق, رهبران تقاضا دستگیری در قتل گرجستان هل دهنده

Nicquel تری الیس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:22 PM EDT مه 6 2020آتلانتا – وکیل خانواده Ahmaud Arbery

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

آتلانتا – وکیل خانواده Ahmaud Arbery همراه با رهبران حقوق مدني هستند و خواستار آن است که مقامات اجرای قانون بازداشت و اتهام دو سفید مردان مسلح که به کشته شدن Arbery 25 ساله غیر مسلح سیاه پوست را به عنوان او سرش می دویم. از طریق جنوب گرجستان محله.

این حادثه که اتفاق افتاده Feb. 23 در شهرستان Brunswick در Glynn شهرستان دستگیر شد در یک ویدئو که پخش شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی.

وکلای مدافع می گویند که آنها بر این باورند Arbery بود یک قربانی از دهها و آنها در حال حاضر به صبر کنید برای یک هیئت منصفه برای تشکیل اتهام که اتفاق می افتد ممکن است برای یک ماه دیگر. گرجستان دادگاه تا حد زیادی بسته از طریق 12 ژوئن به دلیل coronavirus.

"ما خواهان بازداشت فوری چون ما نمی فکر می کنم باید وجود داشته باشد دو سیستم عدالت در امریکا یک سیاه پوست امریکا و یکی برای سفید آمریکا گفت:" بن Crump یک وکیل است که به نمایندگی از Arbery خانواده است. "Ahmaud Arbery زندگی مسائل و این واقعیت است که شما باید اثبات جرم و شما یک ویدیو ... مردم سیاه و سفید دستگیر روزمره با دور کمتر شواهد است."

لی مریت که با همکاری Crump به نمایندگی از خانواده به اشتراک گذاشته شده تصویری از این حادثه در صفحه توییتر شنبه گفت: "این قتل است."

های حقوق مدنی از جمله آیتالله سیستانی, NAACP و قانون فقر جنوب مرکز را به نام عدالت تشبیه حادثه به بحث قتل Trayvon مارتین است که در آن قاتل جورج زیمرمن بود تبرئه شد.

"ما از مقامات در نیوبرانزویک برای به اجرا درآوردن این قانون به طوری که می توان آن را امن برای شهروندان به پیاده روی خیابان" Andrea جوان, مدیر اجرایی, آیتالله سیستانی از گرجستان در بیانیه ای گفت. "Ahmaud کشته شد و سه روز قبل از سالگرد 2012 کشتار Trayvon Martin. هر دو حوادث یک یادآوری است که سفید برتری شده است پایه و اساس کشور ما و بارها و بارها منجر به هدف قرار دادن و آسیب رساندن به مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار."

گرجستان NAACP رئیس جمهور جیمز Woodall به نام تیراندازی "سفید برتری کامل است." او گفت که او در حال برنامه ریزی یک تظاهرات جمعه در Glynn County courthouse.

"تا زمانی که این کشور می تواند به راستی تصدیق مشکلات نظام ما ادامه خواهد داد برای دیدن سیاه خون تخلیه خیابان های ما" گفت: Woodall.

آخرین اطلاعات: تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery در گرجستان: آنچه ما می دانیم درباره فیلم هیئت منصفه و دستگیری

Arbery کشته شد پس از اینکه دنبال کرد و در مواجهه با گرگوری و تراویس McMichael که بعد از ظهر در Satilla سواحل محله وکلای مدافع می گویند.

اعضای خانواده می گویند Arbery زندگی می کردند نزدیک با مادرش.

گرگوری McMichael پلیس گفت به اعتقاد او Arbery شد فردی دیده می شود بر روی یک نظارت تصویری شکستن به خانه, با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

گرگوری McMichael گفت که او در حیاط جلویی خود زمانی که او کشف Arbery و او و پسرش را برداشت اسلحه های خود را از داخل خانه به این دلیل که آنها "نمی دانم اگر مرد مسلح بود یا نه." پدر و پسر پس از آن در کامیون خود را و شروع به تعقیب Arbery.

گرگوری McMichael پلیس گفت که آنها فریاد زد: به Arbery "توقف توقف ما می خواهیم با شما صحبت کنم." او گفت: Travis McMichael سپس رو به بیرون از کامیون و Arbery شروع به "خشونت حمله" او. دو tussled بیش از تراویس McMichael را قبل از تفنگ ساچمهای دو عکس زنگ زد بیرون این گزارش می گوید. Arbery سپس کاهش یافت و در صورت پیاده رو.

شماره تلفن های ذکر شده برای گرگوری McMichael قطع بود و در روز چهارشنبه. ایالات متحده آمریکا امروز نمی تواند پیدا کردن یک شماره تلفن برای تراویس McMichael.

برگرد. Al Sharpton, یک حقوق مدنی رهبر و بنیانگذار این شبکه اقدام ملی گفت: او معتقد است دو مرد هدفمند Arbery زیرا او سیاه بود و تا به حال حق ندارد به او نزدیک و بدون دخالت پلیس.

Sharpton گفت coronavirus محدودیت مانع او را از پیشرو تظاهرات در نیوبرانزویک اما او قصد دارد به سفر وجود دارد و به زودی آن را به عنوان امن است.

"شما را به این باور است که آنچه در او مشکوک شد و رنگ پوست" Sharpton گفت.

طرفداران راه اندازی یک طومار خواستار آن است که وزارت دادگستری و اف بی آی مورد بررسی و فایل اتهامات عنوان شده علیه.

آسوشیتد پرس گزارش داد که Jackie Johnson, دادستان منطقه برای Glynn شهرستان recused خودش از این مورد به دلیل گرگوری McMichael بود بازنشسته محقق در دفتر او.

تام داردن خارج دادستان اختصاص به نقد و بررسی این مورد گفت: او قصد دارد به یک هیئت منصفه در نظر گرفتن اتهامات جنایی.

او گفت: دولت در دادگاه در حال حاضر "ممنوع از empaneling بزرگ یا محاکمه داوران است."

"من هیچ کنترل بیش از این تعلیق با توجه به همه گیر; اما من قصد دارم در حال حاضر در مورد به بعد در دسترس هیئت منصفه در Glynn شهرستان" Durden در بیانیه ای گفت.

اما وکلای مدافع برای Arbery خانواده رد Durden ادعا می کنند که دست خود را گره خورده است.

مریت گفت Durden است نه تهاجمی بودن به اندازه کافی و به ویژه دادستان منصوب شود و یا برای گرجستان دفتر تحقیقات را بیش از این مورد است.

"آن را پوچ نتیجه... که به دلیل coronavirus شما نمی توانید دستگیری?" مریت گفت: در مصاحبه با ایالات متحده آمریکا امروز. "ما هستند که به راحتی فریب خورده که بهانه ای."

'کشته در خون سرد': بایدن, آبرامز تماس برای عمل در اثر تیراندازی در Ahmaud Arbery

GBI مدیر ویک رینولدز اعلام کرد در یک ویدیو ارسال شده به توییتر روز دوشنبه در دفتر کار خود می تواند کمک به تحقیقات.

"من می دانم که احساسات در حال اجرا هستند در این جامعه و در آنها در حال اجرا بالا در سراسر این ایالت" رینولدز گفت. "من مطمئن هستم که ما را به انجام عدالت در این زمینه است."

Ahmaud Arbery پدر مارکوس گفت که او معتقد است که اگر McMichaels شد و Ahmaud سفید بود می شده اند وجود دارد فوری بازداشت.

او گفت: او مشتاق هل دهنده که او نیز عاشق بازی فوتبال است.

"او خوب دل مرد جوان" مارکوس Arbery گفت. "او در مورد مراقبت از مردم و خانواده خود و او نمی خواهد صدمه دیده است هرگز هیچ کس."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب